Yamaha R1 Forum PL

Pełna wersja: Sezon 2012- filmik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Amatorsko nagrany, polecam oglądać jakością HD Red_icon_tongue hah

http://www.youtube.com/watch?v=m-YznLBtJ...e=youtu.be

pozdrawiam ! Red_icon_smile
hehe i nawet forumowe logo się znalazło. Fajne Icon_rock
Super Red_icon_smile Chyba będe musiał sobie kupić kamerke na nowy sezon Red_icon_smile
Hell yeahh Icon_beer
logo forum zostało umieszczone oczywiście za zgodą administratora BeMisza Red_icon_smile
no elegancko zrobione Red_icon_wink

XoXo

Spoko Red_icon_smile tylko Ty mi nie mów, ze już sezon kończysz Red_icon_smile
niestety ale kończę, jutro najpóźniej w czwartek kierunek niemcy aż do gwiazdki... Red_icon_thinking może na gwiazdkę będzie RN22 ? Red_icon_smoke
Fajowy filmik Red_icon_smile
extra nagranie Red_icon_smile
eee, mało katowana! : ))) biere ją Red_icon_cheesygrin!

za przebijanie to masz ; * odemnie <lajk it>!
za 299 na tej wiosce <wpierdol Red_icon_tongue>
za upalanie <piątka>!

lajjjjk it ;p!