2023-01-18, 04:51 PM
Siemanko, szukałem na forum jakiś informacji o serwisie centralnego amortyzatora ale nic nie znalazłem. Jak to wygląda? Bo temat dla mnie zagadkowy. O serwisie lag jest milion filmów i tutoriali a tył? Co ile i co powinno sie robić serwis i na czym on polega? Zdaję sobie sprawę ze tym zajmują sie konkretne zakłady, ale czemu nic nie ma na ten temat? Jakie sa w ogle oznaki że coś się tam dzieje niedobrego?