Yamaha R1 Forum PL

Pełna wersja: Serwis tylnego amortyzatora
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemanko, szukałem na forum jakiś informacji o serwisie centralnego amortyzatora ale nic nie znalazłem. Jak to wygląda? Bo temat dla mnie zagadkowy. O serwisie lag jest milion filmów i tutoriali a tył?  Co ile i co powinno sie robić serwis i na czym on polega?  Zdaję sobie sprawę ze tym zajmują sie konkretne zakłady, ale czemu nic nie ma na ten temat? Jakie sa w ogle oznaki że coś się tam dzieje niedobrego?
zużycie tylnej opony, grzanie się mocne amora, pływanie tyłu i czas...
a nie ma filmików bo cza mieć maszynkę co by próżnię zrobić a potem dowalić azot....
więc cza z tym robić i mieć do tego sprzęt który tani nie jest, jak sie jest dobrym macherem można zrobić samemu
Ale jak moje moto ma 15 lat i nikt tam nigdy pewnie nie zagladał to raczej wypadało by go komus oddac?
nawet trzeba