2020-09-07, 02:52 PM
Witam wszystkich
Z partzilli chciałem zamówić pare części.Tylko że w ustawieniach jest do wyboru kilka pozycji R1 z innymi koncówkami.To które z tych mam wybrać?I o co chodzi z tymi koñcówkami?
Wiem że Partzilla narazie nie wysyła ale znajomy ze stanów by mi zamówił.