Witajcie tak jak w temacie, poszukuje stelaży do rn01 i moje pytanie brzmi czy jestem wstanie je gdzieś kupić czy trzeba dorabiać

bo niestety przeszukałem już chyba cały internet

i nie mogę znaleźć żadnych informacji. pozdrawiam
Może sprecyzuj o jakie stelaże Ci chodzi.
Pod zegary, zadupek, czy jeszcze coś innego.
witaj. raczej ciężko jest coś znależć ja też szukałem do mojej rn01 i nieznalazłem nic.dlatego jeżdżę [gdzieś]dalej z plecakiem przywiązanym do tylnego stelarza.niema to jak prowizorka.
(2018-09-05, 12:01 PM)hadrit napisał(a): [ -> ]pod torby boczne
Możesz kupić sakwy boczne tylko trzeba troszkę wydać mam taką R1kę pozdro
