Yamaha R1 Forum PL

Pełna wersja: SPAM.. SPAM.... !!!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
a tu napierdalamy spamem Red_icon_wink



zaczne ja, dzis w nocy mialem zmazy nocne tak obfite ze wpadlem w samouwielbienie. Nie potrafie tego wyjasnic, ale bylo to calkiem przyjemne przezycie


:mrgreen::mrgreen:
mokry sen o sobie? bleeeee Red_icon_tongue
jestem tak zajebisty ze juz mam sny o sobie i do tego mokre zią !!! Red_icon_smile))


wieje troche stypa... wyslalem zaproszenie, sprawdz maila
odkrylem ze mam FB... wyslij mi FR na maila Red_icon_smile
[Obrazek: 1276867751_76.jpg]
no i kurwa w robocie...

tak jak widać, zapierdalam, pracuję i w końcu udało mi się zajrzeć na forum Red_icon_tongue
To jak ciągle pracujesz i od czasu do czasu zajrzysz na forum to kiedy latasz sprzętem?
np. wczoraj w nocy Red_icon_cheesygrin w przerwie pracy...

problem polega na tym, że aktualnie projekt, przy którym pracuję znajduje się na ostatnim etapie produkcji, a terminy gonią...

od października (może nawet połowy września) będę miał spore luzy zaworowe - tylko wiem, wtedy kończy się sezon Red_icon_sad

ehhh... robota... ważne, że dobrze płacą Red_icon_cheesygrin
Ważne że jest praca bo ja teraz jej szukam ale za to mam czas na latanie sprzętem ;-))
heh... w sumie nie wiem czy zazdrościć, ale na pewno mogę rzec: trzymam kciuki za znalezienie dobrej roboty!
Dzięki coś na pewno się znajdzie tylko na ile będę z tego zadowolony, bo jak ktoś chce to znajdzie a jak nie chce to siedzi w domu
(2010-08-01, 01:55 PM)BeMisz napisał(a): [ -> ]np. wczoraj w nocy Red_icon_cheesygrin w przerwie pracy...

problem polega na tym, że aktualnie projekt, przy którym pracuję znajduje się na ostatnim etapie produkcji, a terminy gonią...

od października (może nawet połowy września) będę miał spore luzy zaworowe - tylko wiem, wtedy kończy się sezon Red_icon_sad

ehhh... robota... ważne, że dobrze płacą Red_icon_cheesygrin

to akurat w sam raz na wyjazd do chorwacji Red_icon_tongue bierzesz przyczepke i ogien Red_icon_smile))

piter a w jakiej branzy szukasz i gdzie?
wiesz co pracowałem jako kierowca na busie przez 6 lat znam się też troszkę na kompach ale jak dla mnie to może być nawet praca zwykłego magazyniera co się trafi za rozsądne pieniądze to wezmę ja się żadnej pracy nie obawiam byle kasa jakaś normalna była i godziny nie po 16 na dobę
no tak, teraz to jakiś cholerny wyzysk... trzeba zapierdalać i ch*j... jeśli ktoś odpuści, to znajdzie się na jego miejsce 2-10 innych...
a pracodawcy o tym wiedzą i korzystają z całego 'kryzysu' (?) - znak zapytania, bo kto wie co tak naprawdę się dzieje, że z robotą jest tak krucho

ja się póki co trzymam w swojej (od 5 lat), ale też nie wiadomo jak to będzie jak projekt się skończy...
Ja trzymałem się ponad 6 lat a teraz starych pracowników zastąpił młodymi za niższe stawki bo nam po raz kolejny nie mógł poobniżać pensji bez zasadnie a raz już to zrobił zasłaniając się kryzysem więc co najlepiej zwolnic i zatrudnić nowego za najniższą.
z tym to hujnia jest, trzeba klepac swoje dochodze do wniosku po wczorajszym ogolnym wkurwieniu w robocie.

Dobry pomysl, albo odtworczy byle co miesiac wplywala kaska. A z wlasnej DG zawsze mozna cos odliczyc, wliczyc w koszty itdRed_icon_wink
Na razie nie narzekam bo załapałem się na spis rolny jako rachmistrz więc od poniedziałku kończy mi się nadmiar wolnego czasu, a po spisie zobaczymy co dalej.
jak by się ktoś pytał, gdzie jest krzyż...
Icon_cross
jest krzyz jest impreza !!! Red_icon_smile))


nasze mordy tydz temu Red_icon_smile
Hehe dobre,przedstawic mi sie ktory jest ktory :-)
Stron: 1 2 3 4 5