Yamaha R1 Forum PL

Pełna wersja: SPAM.. SPAM.... !!!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
yeaaaahhhhh! właśnie wyskoczyłem z firmy do jednego sklepu po tytoń i... pusto na ulicach (11:15 - 11:40) ... super się lata, można odkręcać ile się da Red_icon_twisted

bardzo miły przerywnik w pracy Red_icon_cheesygrin

pzdr!

XoXo

może dlatego, że jakieśtam gwiazdy przyjechały do Polski Red_icon_smile
WTF? że kto?

XoXo

Hayek i Banderas Red_icon_smile
WoW ... Desperado normalnie Red_icon_cheesygrin

A ja wczoraj wieczorem wracałem po dużym deszczu, na zdychającej oponie, a tył mi ładnie latał na lewo i prawo - aż samochody jadące za mną się zatrzymały, bo kierowcy myśleli, że będzie dzwon Red_icon_tongue

tył uciekał na ustawieniu Standard... przy ustawieniu B już nie było tyle mocy i można było się spokojnie toczyć Red_icon_wink
Żeby nie zakładać nowego tematu podjąłem się próby ożywienia go
Zdj.1 Temat jakiś czas temu
Zdj.2 Ponieważ nie mam zielonego pojęcia o medycynie wezwałem osoby które sie na tym znają i... POLSKA SŁUŻBA ZDROWIARed_icon_thinkingRed_icon_thinkingRed_icon_thinking
Zdj.3 Ponieważ mogłem polegać tylko na sobie przestudiowałem budowe serca
Zdj.4 Podjąłem próbe reanimacji i...Red_icon_wfrownRed_icon_wfrownRed_icon_wfrown
Zdj.5 Udało sięRed_icon_smoke
Nie wiem gdzie to napisac wiec tu zapodam: byl u mnie wlasnie kolega ze szkoly z ktorym sie nie widzialem juz ze 3 lata, chuj z tym!!! Byl z taka dupa fajna ze nie mam kurwa sily!!! Gadalem z nia ze 20 min.jak ze stara kolezanka a kumpel na cisnieniu : chodz bo on ma juz druga zone i widze ze na tym nie skonczy, laska mi pomachala i poszla za nim a on nawet czesc nie powiedzial!!! Chuj tam z tym, ale z kad on taka kurwa dupe wychaczyl jak w szkole byl niemowa!!! To jest jakis dramat kurwa !!!!!!!!! Ja pierdole kiedy ja sie znow rozwiode :-))))
Hahaha broda.... Red_icon_cheesygrin Dobry jesteś.... ! Nie czekaj dawaj od razu Red_icon_tongue
mówisz fajna dupa z ryjaRed_icon_cheesygrin hahaha po co brać rozwód, na co to komu? są lepsze, modniejsze sposoby Red_icon_tongue
He dobre, teraz już chyba nie zobaczysz go tak szybkoRed_icon_cheesygrin
(2012-02-16, 06:57 PM)szymekshow napisał(a): [ -> ]mówisz fajna dupa z ryjaRed_icon_cheesygrin hahaha po co brać rozwód, na co to komu? są lepsze, modniejsze sposoby Red_icon_tongue

ziomek wiem o tym, znam te sposoby i korystam z nich buaaa!!!
No i teraz kryj dobrze forum Red_icon_cheesygrin i tego posta Red_icon_cheesygrin
(2012-02-16, 09:33 PM)Brroda napisał(a): [ -> ]
(2012-02-16, 06:57 PM)szymekshow napisał(a): [ -> ]mówisz fajna dupa z ryjaRed_icon_cheesygrin hahaha po co brać rozwód, na co to komu? są lepsze, modniejsze sposoby Red_icon_tongue

ziomek wiem o tym, znam te sposoby i korystam z nich buaaa!!!

Broda no to masz się czym chwalić ,masz powód do dumy nie ma co Icon_cross
ja nie napisałem, że korzystam z takich rozwiązań, poprostu znam życieRed_icon_wink
rozumiem Red_icon_smile ,Szymek zobacz dziś każdy mówi że zna życie ! a w jakim syfie żyjemy ? może kiedyś się doczekamy czasów za którymi tęsknie Red_icon_smile
no niestety na każdym kroku chcą nas zrobićw chuja a najlepszym przygladem jest tu rząd...ale to LUDZIE LUDZIĄ ZGOTOWALI TEN LOS...
żaba Red_icon_cheesygrin Do komunizmu Ci się spieszy ? Red_icon_cheesygrin
(2012-02-17, 04:05 PM)rumian_1989 napisał(a): [ -> ]żaba Red_icon_cheesygrin Do komunizmu Ci się spieszy ? Red_icon_cheesygrin

hehe nie nie ,choć wiele ludzi chciało by powrotu bo było lepiej , ale to temat rzeka może kiedyś go rozwiniemy ,przy piwku hehe Red_icon_smile Szymek dokładnie, dobry tekst zacytowałeś Red_icon_smile
Ale Marit Bjoergen ma bicaRed_icon_surprisedRed_icon_surprisedRed_icon_surprisedRed_icon_surprisedRed_icon_surprisedRed_icon_surprised
Idę na siłownię bo mnie zawstydziła. Red_icon_cheesygrin
Stron: 1 2 3 4 5