yeaaaahhhhh! właśnie wyskoczyłem z firmy do jednego sklepu po tytoń i... pusto na ulicach (11:15 - 11:40) ... super się lata, można odkręcać ile się da
bardzo miły przerywnik w pracy
pzdr!
może dlatego, że jakieśtam gwiazdy przyjechały do Polski

WoW ... Desperado normalnie
A ja wczoraj wieczorem wracałem po dużym deszczu, na zdychającej oponie, a tył mi ładnie latał na lewo i prawo - aż samochody jadące za mną się zatrzymały, bo kierowcy myśleli, że będzie dzwon
tył uciekał na ustawieniu Standard... przy ustawieniu B już nie było tyle mocy i można było się spokojnie toczyć

Żeby nie zakładać nowego tematu podjąłem się próby ożywienia go
Zdj.1 Temat jakiś czas temu
Zdj.2 Ponieważ nie mam zielonego pojęcia o medycynie wezwałem osoby które sie na tym znają i... POLSKA SŁUŻBA ZDROWIA



Zdj.3 Ponieważ mogłem polegać tylko na sobie przestudiowałem budowe serca
Zdj.4 Podjąłem próbe reanimacji i...



Zdj.5 Udało się

Nie wiem gdzie to napisac wiec tu zapodam: byl u mnie wlasnie kolega ze szkoly z ktorym sie nie widzialem juz ze 3 lata, chuj z tym!!! Byl z taka dupa fajna ze nie mam kurwa sily!!! Gadalem z nia ze 20 min.jak ze stara kolezanka a kumpel na cisnieniu : chodz bo on ma juz druga zone i widze ze na tym nie skonczy, laska mi pomachala i poszla za nim a on nawet czesc nie powiedzial!!! Chuj tam z tym, ale z kad on taka kurwa dupe wychaczyl jak w szkole byl niemowa!!! To jest jakis dramat kurwa !!!!!!!!! Ja pierdole kiedy ja sie znow rozwiode :-))))
Hahaha broda....

Dobry jesteś.... ! Nie czekaj dawaj od razu

mówisz fajna dupa z ryja

hahaha po co brać rozwód, na co to komu? są lepsze, modniejsze sposoby

He dobre, teraz już chyba nie zobaczysz go tak szybko

(2012-02-16, 06:57 PM)szymekshow napisał(a): [ -> ]mówisz fajna dupa z ryja
hahaha po co brać rozwód, na co to komu? są lepsze, modniejsze sposoby 
ziomek wiem o tym, znam te sposoby i korystam z nich buaaa!!!
No i teraz kryj dobrze forum

i tego posta

ja nie napisałem, że korzystam z takich rozwiązań, poprostu znam życie

rozumiem

,Szymek zobacz dziś każdy mówi że zna życie ! a w jakim syfie żyjemy ? może kiedyś się doczekamy czasów za którymi tęsknie

no niestety na każdym kroku chcą nas zrobićw chuja a najlepszym przygladem jest tu rząd...ale to LUDZIE LUDZIĄ ZGOTOWALI TEN LOS...
żaba

Do komunizmu Ci się spieszy ?

Idę na siłownię bo mnie zawstydziła.
