Kancelaria Prawna- uzyskanie należnego odszkodowania
Autor Wiadomość
Chris5s Offline
Młody
**

Warszawa
RN23 2009

Liczba postów: 40
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
#11
RE: Kancelaria Prawna- uzyskanie należnego odszkodowania
(2018-07-19, 02:40 PM)GoProR1 napisał(a): Fajnie. Chociaż prawda jest taka, że wiecej można uzyskać korzystając z adwokata lub radcy prawnego, niż innej prawnej kancelarii. Niższe koszty i czasem większe doświadczenie zawodowe.
(2018-07-19, 03:17 PM)Szejn napisał(a): Zapewne można więcej "wyciągnąć" korzystając z usług radcy czy adwokata.

No to tak, oczywiście jest tu racja, mnie też przekonywano, żebym nie korzystał z usług kancelarii bo opierdala*ą człowieka z kasy równo, tylko prawnik/adwokat. Ja kontaktowałem się z dwoma, z polecenia, mieli natłok pracy lub też nie chcieli się podjąć mojej sprawy bo kontakt z ich strony był strasznie znikomy. Tutaj chłopacy zaoferowali mi, że od tego co wyciągną, wezmą 18%, zobaczcie ile życzą sobie inne kancelarie. Koniec końców wzięli tyle, że nie czuje się pokrzywdzony.

(2018-07-19, 03:17 PM)Szejn napisał(a): Ale jest jedna kolosalna różnica (wg. mojego stanu wiedzy) pomiędzy kancelaria, a radcami.

Ja w takiej kancelarii byłem raz, złożyć podpis pod pełnomocnictwem i tyle, więcej moja stopa u nich nie stanęła. A do prawnika pewnie co chwile trzeba latać i poświęcać swój czas.

Ja strasznie zwlekałem z odszkodowaniem z różnych powodów wliczając dwóch poprzednich prawników, dlatego w końcu zdecydowałem się na ich kancelarie. I tak jak napisał Szejn, nie musisz się w tym babrać tylko podpisujesz pełnomocnictwo.

(2018-07-19, 06:38 PM)A.S. napisał(a): Prezesie, no to ja potrzebuje pomocy .. mam ubezpieczenie PZU wojażer NNW + sporty extremalne - wykupione jak zawsze kiedy jadę na tor .. no i żem jebnoł .. jeszcze nic nie zgłaszałem, bo leczenie trwa .. też możecie się zająć ?
Ubezpieczenie było na 200.000 zł .. obojczyk, kolano i takie tam różne inne ziaziu się zadziało ..

A.S. zadzwoń do nich, opowiedz co i jak, za to Cię nie skasują.
2018-07-19, 07:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: Kancelaria Prawna- uzyskanie należnego odszkodowania - Chris5s - 2018-07-19, 07:43 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->