Kancelaria Prawna- uzyskanie należnego odszkodowania
Autor Wiadomość
mateusz7 Offline
Młody
**

Radom
zx10r/ r1 rn01

Liczba postów: 36
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 2
#1
Kancelaria Prawna- uzyskanie należnego odszkodowania
Witam Panowie i Panie

Przedstawiam Wam kancelarię prawną, w której pracuję, a także jestem jednym z jej założycieli. Zajmujemy się odzyskiwaniem należnych świadczeń ubezpieczeniowych z tytułu szkód osobowych. W sytuacji, kiedy macie problem z odszkodowaniem, ponieśliście wypadek na moto i nie tylko, po którym posiadacie prawo ubiegania się o należną sumę odszkodowania, Będziecie mieć w nas zaufaną i sprawdzoną firmę , w której pracują też Wasi motocyklowi bracia, a zarazem prawnicy, doskonale znający branżę ubezpieczeniową. Nie jesteśmy wielką korporacją, jesteśmy zespołem prawników, posiadających doświadczenie w najtrudniejszych sprawach, spowodowanych ciężkimi zdarzeniami losowymi. Zapoznajcie się z naszą stroną internetową. Śmiało piszcie, dzwońcie, jesteśmy po to by móc Wam pomóc.   Red_icon_smile

adres strony internetowej:


http://claims-kancelaria.pl/

link do facebooka:

https://facebook.com/claimsodszkodowania
2018-03-18, 02:11 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
samotnyy Offline
Chyba Ty
***

Olsztyn/Mannheim
RN09

Liczba postów: 347
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
#2
RE: Kancelaria Prawna- uzyskanie należnego odszkodowania
Chciałbym wiedzieć o was czy firmach specjalizujących się odszkodowaniami po swoim wypadku, zanim prawnik mnie poprowadził jak za karę i kiepskie pieniądze dostałem Red_icon_sad fajny temat i życzę powodzenia w branży! Red_icon_smile
-

"Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale"
2018-03-18, 03:58 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mateusz7 Offline
Młody
**

Radom
zx10r/ r1 rn01

Liczba postów: 36
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 2
#3
RE: Kancelaria Prawna- uzyskanie należnego odszkodowania
(2018-03-18, 03:58 PM)samotnyy napisał(a): Chciałbym wiedzieć o was czy firmach specjalizujących się odszkodowaniami po swoim wypadku, zanim prawnik mnie poprowadził jak za karę i kiepskie pieniądze dostałem Red_icon_sad fajny temat i życzę powodzenia w branży! Red_icon_smile

Dzięki za dobre słowo. Życzę Ci byś nie miał już okazji doświadczać czegoś podobnego. My z naszej strony staramy się podchodzić do każdej sprawy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i należytym wsparciem.
2018-03-18, 05:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#4
RE: Kancelaria Prawna- uzyskanie należnego odszkodowania
Mam takie pytanko ,czy spotkaliście się z przypadkami ,że w sytuacji gdy motocyklista ma wykupione prywatne ubezpieczenie na życie , w tej polisie jest opcja wypłaty odszkodowania w razie śmierci w wypadku komunikacyjnym ,firmy nie płaciły odszkodowania ,zwalając wine na nie żyjącego już człowieka ?
Słyszałem o takich przypadkach ,sam mam wykupioną taką polisę ,nie chciałbym płacić tej niemałej sumy na darmo bo i tak mnie w tym przypadku już nie mnie a żonę np. ktoś oszuka Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2018-03-19, 09:50 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mateusz7 Offline
Młody
**

Radom
zx10r/ r1 rn01

Liczba postów: 36
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 2
#5
RE: Kancelaria Prawna- uzyskanie należnego odszkodowania
(2018-03-19, 09:50 AM)żaba napisał(a): Mam takie pytanko ,czy spotkaliście się z przypadkami ,że w sytuacji gdy motocyklista ma wykupione prywatne ubezpieczenie na życie , w tej polisie jest opcja wypłaty odszkodowania w razie śmierci w wypadku komunikacyjnym ,firmy nie płaciły odszkodowania ,zwalając wine na nie żyjącego już człowieka ?
Słyszałem o takich przypadkach ,sam mam wykupioną taką polisę ,nie chciałbym płacić tej niemałej sumy na darmo bo i tak mnie w tym przypadku już nie mnie a żonę np. ktoś oszuka Red_icon_wink

Generalnie, jeżeli chodzi o ubezpieczenia dobrowolne wszystko zależy od warunków na jakich zostało zawarte. W takich sytuacjach trzeba dokładnie przejrzeć OWU ze szczególnym zwróceniem uwagi na wyłączenia odpowiedzialności. Ubezpieczyciel ma obowiązek wskazać w takim przypadku konkretną podstawę ( pkt w OWU ) odmowy wypłaty świadczenia.
 Każda sprawa jest inna i żebyśmy mogli udzielić precyzyjnej odpowiedzi, musielibyśmy znać akta konkretnej sprawy( jeżeli taka sytuacja by miała miejsce ) lub warunki umowy( żeby móc sprawdzić, czy w przypadku śmierci motocyklisty, w którym był wyłącznym sprawcą, będą podstawy do wypłaty, czy może wystąpić wyłączenie w tej sytuacji). 
Inaczej sytuacja przedstawia się z ubezpieczeniami obowiązkowymi, w których odpowiedzialność ustalana jest w oparciu o przepisy Kodeksu Cywilnego.
2018-03-19, 02:42 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#6
RE: Kancelaria Prawna- uzyskanie należnego odszkodowania
rozumiem ,dzięki za odpowiedź ,pozdrawiam Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2018-03-20, 11:11 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Chris5s Offline
Młody
**

Warszawa
RN23 2009

Liczba postów: 40
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
#7
RE: Kancelaria Prawna- uzyskanie należnego odszkodowania
Jako, że skorzystałem z pomocy Kancelarii Claims napiszę kilka pozytywnych słów.
Byłem uczestnikiem zdarzenia drogowego w 2015r. w którym odniosłem pewien uszczerbek na zdrowiu i straty materialne. Sprawca zdarzenia był ubezpieczony w firmie Ergo Hestia. Po zgłoszeniu obu szkód, ubezpieczyciel sprawcy po bardzo długiej zwłoce wypłacił mi nieadekwatne pieniądze do uszczerbku na zdrowiu, oraz małą kwotę zadośćuczynienia ect. Nie podpisałem z nimi ugody, po pewnym okresie kontaktowania się z prawnikiem oraz jego braku czasu/komunikacji z jego strony, natknąłem się na ten temat, zadzwoniłem do kancelarii Claims. Po przesłaniu kompletu dokumentów podjęli się problemu i mimo moich późnych odpowiedzi na ich maila szybko i sprawnie realizowali działania związane z odszkodowaniem. Pomimo ,,olewactwu'', zbywaniu i nonszalancji Ergo Hestii, kancelaria wynegocjowała rozsądną kwotę z której jestem zadowolony.
Jeżeli ktoś bardzo by chciał otrzymać informację na temat stosunku kwot, jakie zaoferowała mi ubezpieczalnia a jaką udało się wywalczyć dzięki kancelarii, mogę o tym napisać komuś w prywatnej wiadomości.

Nie życzę nikomu powodów walki o odszkodowanie ale jeżeli już się tak stanie to szczerze ich polecam. Red_icon_wink
2018-07-18, 08:49 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
GoProR1 Offline
Wariat
*****

Zagłębie
GSX1300RAL716

Liczba postów: 1,070
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
#8
Kancelaria Prawna- uzyskanie należnego odszkodowania
Fajnie. Chociaż prawda jest taka, że wiecej można uzyskać korzystając z adwokata lub radcy prawnego, niż innej prawnej kancelarii. Niższe koszty i czasem większe doświadczenie zawodowe.


"Prawym nadgarstkiem regulujesz poziom frajdy z jeżdżenia."
Donny Greene
2018-07-19, 02:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Szejn Offline
Użytkownik
***

Wrocław
RN20

Liczba postów: 162
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
#9
RE: Kancelaria Prawna- uzyskanie należnego odszkodowania
Zapewne można więcej "wyciągnąć" korzystając z usług radcy czy adwokata.

Ale jest jedna kolosalna różnica (wg. mojego stanu wiedzy) pomiędzy kancelaria, a radcami.

Ja w takiej kancelarii byłem raz, złożyć podpis pod pełnomocnictwem i tyle, więcej moja stopa u nich nie stanęła. A do prawnika pewnie co chwile trzeba latać i poświęcać swój czas.
2018-07-19, 03:17 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#10
RE: Kancelaria Prawna- uzyskanie należnego odszkodowania
Prezesie, no to ja potrzebuje pomocy .. mam ubezpieczenie PZU wojażer NNW + sporty extremalne - wykupione jak zawsze kiedy jadę na tor .. no i żem jebnoł .. jeszcze nic nie zgłaszałem, bo leczenie trwa .. też możecie się zająć ?
Ubezpieczenie było na 200.000 zł .. obojczyk, kolano i takie tam różne inne ziaziu się zadziało ..
2018-07-19, 06:38 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Chris5s Offline
Młody
**

Warszawa
RN23 2009

Liczba postów: 40
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
#11
RE: Kancelaria Prawna- uzyskanie należnego odszkodowania
(2018-07-19, 02:40 PM)GoProR1 napisał(a): Fajnie. Chociaż prawda jest taka, że wiecej można uzyskać korzystając z adwokata lub radcy prawnego, niż innej prawnej kancelarii. Niższe koszty i czasem większe doświadczenie zawodowe.
(2018-07-19, 03:17 PM)Szejn napisał(a): Zapewne można więcej "wyciągnąć" korzystając z usług radcy czy adwokata.

No to tak, oczywiście jest tu racja, mnie też przekonywano, żebym nie korzystał z usług kancelarii bo opierdala*ą człowieka z kasy równo, tylko prawnik/adwokat. Ja kontaktowałem się z dwoma, z polecenia, mieli natłok pracy lub też nie chcieli się podjąć mojej sprawy bo kontakt z ich strony był strasznie znikomy. Tutaj chłopacy zaoferowali mi, że od tego co wyciągną, wezmą 18%, zobaczcie ile życzą sobie inne kancelarie. Koniec końców wzięli tyle, że nie czuje się pokrzywdzony.

(2018-07-19, 03:17 PM)Szejn napisał(a): Ale jest jedna kolosalna różnica (wg. mojego stanu wiedzy) pomiędzy kancelaria, a radcami.

Ja w takiej kancelarii byłem raz, złożyć podpis pod pełnomocnictwem i tyle, więcej moja stopa u nich nie stanęła. A do prawnika pewnie co chwile trzeba latać i poświęcać swój czas.

Ja strasznie zwlekałem z odszkodowaniem z różnych powodów wliczając dwóch poprzednich prawników, dlatego w końcu zdecydowałem się na ich kancelarie. I tak jak napisał Szejn, nie musisz się w tym babrać tylko podpisujesz pełnomocnictwo.

(2018-07-19, 06:38 PM)A.S. napisał(a): Prezesie, no to ja potrzebuje pomocy .. mam ubezpieczenie PZU wojażer NNW + sporty extremalne - wykupione jak zawsze kiedy jadę na tor .. no i żem jebnoł .. jeszcze nic nie zgłaszałem, bo leczenie trwa .. też możecie się zająć ?
Ubezpieczenie było na 200.000 zł .. obojczyk, kolano i takie tam różne inne ziaziu się zadziało ..

A.S. zadzwoń do nich, opowiedz co i jak, za to Cię nie skasują.
2018-07-19, 07:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Szejn Offline
Użytkownik
***

Wrocław
RN20

Liczba postów: 162
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
#12
RE: Kancelaria Prawna- uzyskanie należnego odszkodowania
Czyli widze, ze stawka w Polsce stała, wszędzie 18% Red_icon_tongue
2018-07-20, 09:35 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Chris5s Offline
Młody
**

Warszawa
RN23 2009

Liczba postów: 40
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
#13
RE: Kancelaria Prawna- uzyskanie należnego odszkodowania
Wiadomo, im więcej kasy chce sie wyciągnąć tym więcej trzeba oddać kancelarii, nie wiem ile życzy sobie prawnik/adwokat, to juz zależne od szczegółów sprawy ale przy dużych sumach prawnik będzie lepsza opcja.
2018-07-20, 10:18 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mateusz7 Offline
Młody
**

Radom
zx10r/ r1 rn01

Liczba postów: 36
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 2
#14
RE: Kancelaria Prawna- uzyskanie należnego odszkodowania
Chciałem napisać tak woli ścisłości, że my jesteśmy wykształconymi prawnikami, a do tego specjalistami w dziedzinie odszkodowań. Również wiele adwokatów czy radców prawnych przychodzi do nas po poradę, bo różnica jest taka, że wiele prawników zajmuję się różnymi gałęziami prawa, a my specjalizujemy się w jednej dziedzinie starając się wykonywać ją najlepiej jak się da. W naszej kancelarii wszyscy posiadają wykształcenie prawnicze. Dziękujemy również za pozytywne w/w słowa pochwały.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-09-02, 10:56 AM przez mateusz7.)
2018-09-02, 10:55 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
samotnyy Offline
Chyba Ty
***

Olsztyn/Mannheim
RN09

Liczba postów: 347
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
#15
RE: Kancelaria Prawna- uzyskanie należnego odszkodowania
Ja ze swojego doświadczenia powypadkowego i walki o odszkodowanie odradzam prawnika. Taki człowiek w większości przypadków zawalony sprawami jest i traktuje to jako szybki zarobek, więc jemu (nie mówię, że każdemu) nie zależy na wywalczeniu jak największej kwoty.

Może komuś pomoże mój konkretny przypadek (liczby zaokrąglone w celu uproszczenia obliczeń).

Wypadek motocyklowy, czołówka przy 60km/h, wina kobiety w aucie. Kilka połamań, zerwane więzadło, wstrząśnienie mózgu, bardzo duże i przez długi okres czasu zaniki pamięci, lęki komunikacyjne.

Ubezpieczalnia wypłaciła 10 000 zł odszkodowania zdrowotnego. Za namową znajomych wziąłem prawnika, który chciał 10% od wywalczonej kwoty. Miałem dwie propozycje firm które się tym fachowo zajmują, ale jak usłyszałem, że 20% biorą od wywalczonej kwoty to oczywiście wybrałem prawnika, przecież wywalczy tyle samo.

Po pierwszym liście od prawnika firma dorzuciła 10 000zł, drugi list i podpisanie ugody to było kolejne 10 000zł. Reasumując prawnik wywalczył 20 000zł, czyli 2 000zł do prawnika wędruje, 18 000zł do kieszeni. Po wyjściu z sądu oczywiście podsumował ''dałoby się dużo więcej, ale tak odrazu mamy pieniądze''- kurwa, a gdzie mi się śpieszyło?! Załamka.. Po całym fakcie rozmowa z kuzynką, która przeszła wypadek samochodowy, dachowanie, z winy kierowcy, obrażenia małe, jedno złamanie i obicia. Firma wywalczyła 50 000zł! 20% oczywiście do firmy, czyli 10 000zł. Sporo? Calkiem sporo, 1/5 całej kwoty, ale.. 40 000zł w kieszeni to też całkiem ''sporo''.

Reasumując, oczywiście opinia tylko i wyłącznie moja prywatna, nie warto żałować pieniędzy, których nie mamy. Chłopaki, firmy biorą 18, 20, 25%, ale robią robotę i potrafią odzyskać naprawdę zajebiste pieniądze. Z tego żyją, więc i przykładają się na 100%

Pozdrawiam Red_icon_wink
-

"Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale"
2018-09-02, 04:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#16
RE: Kancelaria Prawna- uzyskanie należnego odszkodowania
Mateusz co ci wysłać ? Skan polisy i dokumentacji od lekarza ? ..
2018-09-02, 07:22 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mateusz7 Offline
Młody
**

Radom
zx10r/ r1 rn01

Liczba postów: 36
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 2
#17
RE: Kancelaria Prawna- uzyskanie należnego odszkodowania
(2018-09-02, 07:22 PM)A.S. napisał(a): Mateusz co ci wysłać ? Skan polisy i dokumentacji od lekarza ? ..

Jeżeli chodzi o NNW to uważam, że lepiej będzie, jeżeli zgłosisz to osobiście, bo tam się ustala kwoty o sumy gwarancyjne i ustalony przez lekarza orzecznika %, gdybyś po tym miał jakieś problemy to możesz na nas liczyć. Oczywiście możemy się tym zająć już teraz, ale uczciwie powiem Ci, że śmiało możesz zgłosić to sam.
2018-09-04, 12:18 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mateusz7 Offline
Młody
**

Radom
zx10r/ r1 rn01

Liczba postów: 36
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 2
#18
RE: Kancelaria Prawna- uzyskanie należnego odszkodowania
Z uwagi na fakt, iż poprowadziliśmy z powodzeniem  kilka dosyć poważnych szkód osobowych, użytkowników naszego forum/ ich rodzin /znajomych, chciałem przekazać, iż jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy Wam pomóc, a przy tym poinformować o naszych nowych możliwościach.

Od pewnego czasu nawiązaliśmy owocną współpracę z niezależnymi, certyfikowanymi rzeczoznawcami, zajmującymi się branżą motoryzacyjną. W momencie kiedy doświadczyliście szkody związanej z Waszym motocyklem, samochodem osobowym , ciężarowym, czy też  pojazdem specjalistycznym, zachęcam Was do kontaktu. Zorganizujemy niezależną analizę techniczną szkody, która będzie dla nas rzetelnym i skutecznym wsparciem dochodzenia wszelkich należnych roszczeń. Poprowadzimy Waszą sprawę od A do Z od strony technicznej, po merytoryczną, kończąc w razie konieczności na drodze sądowej.

Pozdrawiam Red_icon_smile
2019-06-11, 12:34 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
tyniu588 Offline
Użytkownik
***

StalowaWola/Połaniec
YZF600R>R1 rn09

Liczba postów: 182
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 2
#19
RE: Kancelaria Prawna- uzyskanie należnego odszkodowania
potwierdzam i polecam chłopaków z kancelarii. Mi osobiście pomogli i na pewno będę korzystał z "ich pomocy/usług" Polecam każdemu. Kontaktujcie się, kawa na ławę i temat będzie załatwiony pomyślnie Red_icon_wink
2019-07-22, 07:25 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
samotnyy Offline
Chyba Ty
***

Olsztyn/Mannheim
RN09

Liczba postów: 347
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
#20
RE: Kancelaria Prawna- uzyskanie należnego odszkodowania
Miałem przyjemność skorzystać z małej pomocy i z czystym sercem polecam. Bardzo szybki kontakt, miła atmosfera, fachowe porady. Tak jak powinno wszystko wyglądać Red_icon_smile
-

"Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale"
2020-05-25, 08:33 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->