Przystań motocyklowa
Autor Wiadomość
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
#1
Przystań motocyklowa
Cześć.
Pomyślałem sobie czy można było by stworzyć coś takiego dla tych, którzy kochają podróże.. Przystań motocyklowa.
Oczywiście , że można korzystać z agroturystyki czy hoteli, ale ja np. wolał bym u kogoś z R1-forum.
Tworzący ,, Przystań,, nie może mieszkać w wieżowcu na 10 p. bo motór do windy nie wejdzie  Red_icon_no  Red_icon_cheesygrin
Kto jest chętny do stworzenia takiej Przystani niech to głośno napisze i poda takie info jak:

-  imię nazwisko... nick z forum
-  miejsce ,, Przystani,, adres
-  czy motocykl/motocykle są bezpieczne na noc.. bo noc ma swoje prawa.. Red_icon_thinking
-  ilę osób jest się w stanie przenocować gdyby utworzyła się grupa podróżujących

Myślę,że na początek wystarczy informacji bo chodzi o to ,by jeżdzić a nie pisać  Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin 



Pierwszy oferujący ,,Przystań,, ............ jestem ja czyli :

-  Romuald  
-  76-230  Potęgowo (adres na Priv)   518594855
-  motocykle są w pełni bezpieczne na zamkniętym podwórku i pod dachem
-  dużo osób pomieszczę..... obyście tylko zawitali do mojej Przystani a dalej być może pojadę z WAMI , bo jak nie jak tak !!!!!!!   Red_icon_cheesygrin

Mam miejsce na ognisko/grilla a niektórzy z Nas dostroili się już do Przystani Potęgowo, prawda !!  Red_icon_smoke  Jak nie będzie chętnych pozostaje hotel i agroturystyka . Przystań Potęgowo będzie tak długo póki żył ja będę, moje drzwi i wrota są dla Was zawsze otwarte  Icon_rock 

Pozdrawiam serdecznie Wszystkich , Romuald.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-03-14, 08:48 AM przez Koczis. Powód edycji: bezpieczeństwo danych forumowicza )
2018-03-11, 11:34 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
samotnyy Offline
Chyba Ty
***

Olsztyn/Mannheim
RN09

Liczba postów: 347
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
#2
RE: Przystań motocyklowa
- Marcin Rabizo , nick na lewo << Red_icon_cheesygrin
- Manchester / Bartoszyce
- Garaż zamykany, małe podwórko ogrodzone wysokim płotem (bezpiecznie) / Duże podwórko, spokojna okolica, więc bezpiecznie
- temat rzeka.. myślę, że 6 osób to na miękko

Super sprawa z założeniem tematu! Sam często po Polsce latałem i fajnie byłoby poznać w końcu więcej osób Red_icon_cheesygrin
-

"Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-03-14, 08:42 AM przez Koczis. Powód edycji: na prośbę samotnego )
2018-03-11, 05:45 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Grzegorz86 Offline
Wariat
*****

Wrocław
RN12

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 2
#3
RE: Przystań motocyklowa
Ja też chętnie przyjmę motocyklistów pod swój dach niestety warunki mocno odbiegające od powyższych ale jak ktoś nie jest wymagający to zapraszam Red_icon_cheesygrin a więc do rzeczy:
- Grzegorz,
- Wrocław (wole nie podawać pełnego adresu dla zainteresowanych info na pw),
- do spania mam jedno wolne łóżko, ewentualnie sporo miejsca na podłodze Red_icon_cheesygrin,
- co do zostawienia moto to też dwie opcje, można pospinać łańcuchami pod blokiem lub odstawić do garażu (ze 3 może 4 się jeszcze zmieszczą) ale niestety jest on oddalony o jakieś 5km od miejsca gdzie mieszkam.

Więc jak by ktoś przejeżdżał niedaleko i chciał przenocować, wpaść pozwiedzać Wrocław albo po prostu mnie odwiedzić i razem polatać w okolicy to zapraszam Red_icon_smile
2018-03-11, 06:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
#4
RE: Przystań motocyklowa
Jeśli ktoś będzie w pobliżu i będzie potrzebował noclegu to serdecznie zapraszam do siebie Red_icon_cheesygrin 

 - Michał nick wiadomy Red_icon_wink 
 - 05-310 Kałuszyn 
 - motocykle bezpieczne - teren zamknięty i ogrodzony 
 - osób ile będzie tyle się pomieści Red_icon_smile Do dyspozycji domek holenderski + ewentualnie jak się wszyscy w nim nie pomieszczą można rozbić namiot obok Red_icon_smile  
 Miejsce na ognisko, łazienka, prysznic w domku lodówka z zimnym piwkiem czyli wszystko co potrzeba do podstawowej egzystencji Red_icon_cheesygrin 
Przystań "U Miśka" zawsze stoi dla Was otworem i jak ktoś będzie potrzebował noclegu i będzie w pobliżu niech wali do mnie śmiało Red_icon_smile
Tylko jest jeden mały problem... Jak będziecie wyjeżdżali to najpierw trzeba będzie udać się na komisariat i fiuknąć w alkomat czy nadajecie się już do tego żeby ruszyć w trasę Red_icon_wink  Red_icon_cheesygrin


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2018-03-11, 08:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
r1_boyz Offline
Użytkownik
***

Kock
R1 Rn20

Liczba postów: 326
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 2
#5
RE: Przystań motocyklowa
Moge przyjąć 1-2 os. no chyba że ktoś chce nocować na siłce Red_icon_cheesygrin w promieniu 4km ode mnie jest kilka hoteli i agroturystyka to coś wymyślimy
- Kamil  r1_boyz
- 21-150 Kock   (adres na Priv)
- motocykli pomieszczę każdą ilość w garażach sporo miejscaRed_icon_cheesygrin duże ogrodzone podwórko strzeżone przez zaczepno-obronnego psa Red_icon_tongue
- w pobliżu sklep monopolowy, rzeka
- mam staw można powędkować, rozpalić ognisko
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-03-14, 08:50 AM przez Koczis. Powód edycji: bezpieczeństwo danych forumowicza )
2018-03-11, 09:37 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,665
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#6
RE: Przystań motocyklowa
Panowie pozwoliłem sobie na usuniecie z Waszych postów dokładnych adresów oraz nazwisk, aby uniknąć ew. kradzieży lub innego niepożądanego działa osób trzecich.
W kolejnych postach proszę o nie podawanie tych danych.

Myślę, że w zupełności wystarczy:
- Miejscowość
- Imię
- nr. telefonu w celu umówienia spotkania
- pozostałe dane dot. przechowywania moto, noclegu i innych atrakcji Red_icon_cheesygrin

Pzdr
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2018-03-14, 08:54 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#7
RE: Przystań motocyklowa
Nowe Skalmierzyce
Mariusz
priv
ciasny ale własny ,jeśli się po rozliczam garaż wolny ,parę moto wejdzie Red_icon_wink teraz już pracuje więc atrakcji za wiele niema ,powinna być za to miła atmosfera Red_icon_cheesygrin
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2018-03-14, 08:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,665
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#8
RE: Przystań motocyklowa
Temat posprzątany.

Ja co prawda tylko w nagłych sytuacjach, bo żona mało przychylnym okiem i jest tylko wyrko w salonie dostępne, ale na kawę, czy herbatę to zapraszam.

Michałowice koło Warszawy
Kuba
Priv
te. 502-585-052
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2018-03-14, 10:59 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Szejn Offline
Użytkownik
***

Wrocław
RN20

Liczba postów: 162
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
#9
RE: Przystań motocyklowa
Problemu nie widzę najmniejszego Red_icon_smile
Myślę że my z Grzesiem musimy połączyć siły i wtedy możemy we Wrocławiu razem pomieścić całkiem sporo osób Red_icon_smile
A więc do rzeczy Red_icon_smile

- Szejn - Kamil
- 605 420 338
- Wrocławiu - na moich włosiach pomieszczę komfortowo 2-3 osoby na łóżkach + podłoga Red_icon_cheesygrin
- Moto to pewnie i z 10 wejdzie do garażu (oddalony o 4 km od miejsca noclegu), za to nocleg mam w ścisłym centrum Wrocławia, z mojego lokum na rynek jest 5 minut spacerkiem
2018-03-15, 12:05 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#10
RE: Przystań motocyklowa
simon 697 88 00 82
Oświęcim
dom i garaż, i coś do spania też się znajdzie, w razie co na materacach miejsca na duże przedszkole  Red_icon_tongue2
2018-03-15, 12:22 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->