Autor Wiadomość
pajak72 Offline
Konkretny
****

Kamień Pom Zach-Pom.
R1M

Liczba postów: 881
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 2
#21
RE: R1 z USA
To że na kapciach to żaden problem ( po ostatnim zlocie u Romka też prawie przyjechałem na kapciu ) a po czym wnioskuje że namiot należy do ubezpieczyciela ? Namiot jak namiot to gdzie miała stać pod prasa , w błocie czy na złomowisku ? Całej to nigdy nie poznasz chyba że bierzesz z salonu . Ale co tam nie ma co się rozpisywać jestem z niej zadowolony.
Yamaha R1M+Nolan+Dainese Yamaha JL+Alpinestars GPPRO+FLM3.0
https://www.youtube.com/watch?v=Cm5Hw96uxIA
https://www.youtube.com/watch?v=Yk4WK0fK6tA&ab
2018-03-06, 10:06 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#22
RE: R1 z USA
namiot standardowy jak na każdej licytacji z USA od ubezpieczyciela na dom aukcyjny plus naklejka, numeru sprzedawanego pojazdu, za dużo kumpli handlarzy mam po rodzinie....
tak z ciekawości tylko pytałem czy sprawdzałeś ją w Carfax, kapcie ma bo może długo stać, w domu aukcyjnym....
2018-03-06, 11:58 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
emil2755 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 277
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
#23
RE: R1 z USA
(2018-03-05, 03:25 PM)simon68 napisał(a): Pany jedna podstawowa zasada, czy to moto czy to puszka z USA, musi być rozwalona i to mocno żeby się wierciło ściągać !!!!,
jak dla mnie VIN i i AUTOCHECK i CARFAX, to podstawa!!!!!
!!!!!!
Akurat w okolicach 2007r byla masa sprowadzonych motocykli ktore byly fabrycznie nowe, nie uszkodzone.
2018-03-06, 01:35 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
gizu Offline
Użytkownik
***

Ksu
RN39

Liczba postów: 221
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
#24
RE: R1 z USA
Ja też się nie zgodzę z opinia ze jak moto z USA to musiało być walone i kupowane z aukcji. Tak się składa że mam czwarty motocykl ze Stanów i żaden nie był bity ani nawet po parkingówce. Wszystko sprowadzone prywatnie. Zawsze miałem zdjęcia motocykli tuż przed zakupem, w transporcie i przed wysyłką do Polski. Tak że zależy to raczej od tego czy motocykl sprowadza handlarz, który chce jak najwięcej zarobić czy osoba prywatna.
2018-03-07, 10:39 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Szejn Offline
Użytkownik
***

Wrocław
RN20

Liczba postów: 162
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
#25
RE: R1 z USA
A jaki jest sens sprowadzania całego moto ze Stanów?
Gdzie cały moto swoje kosztuje + transport + cło i inne? Opłaca się to w ogóle?
2018-03-07, 10:50 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#26
RE: R1 z USA
(2018-03-07, 10:39 PM)gizu napisał(a): Ja też się nie zgodzę z opinia ze jak moto z USA to musiało być walone i kupowane z aukcji. Tak się składa że mam czwarty motocykl ze Stanów i żaden nie był bity ani nawet po parkingówce. Wszystko sprowadzone prywatnie. Zawsze miałem zdjęcia motocykli tuż przed zakupem, w transporcie i przed wysyłką do Polski. Tak że zależy to raczej od tego czy motocykl sprowadza handlarz, który chce jak najwięcej zarobić czy osoba prywatna.

Gizu spoko, każdy chce jak najlepiej dla siebie, ale pamiętaj zawsze musi być jakieś za, wylalanej sztuki z USA- po prostu się nie opłaca ( oprócz czasów gdy dolar stał po dwa zyla), taki jest rynek, dla tego powiem jeszcze raz nie zdjęcia z kupna, nie zdjęcia z transportu tylko raport z Carfaxa- chyba widzę że nie do końca wiecie co to jest, do carfaxa trafia cała historia pojazdu, od przeglądów po kontrole policji, i wykup ubezpieczenia, łącznie z zdjęciami nie tylko jeśli wypadek, ale kontrola policji lubią często pstryknąć,roszczenie odszkodowania bo amerykanie uwielbiają, sobie coś kupić pojeździć i oddać bo.... to w tym raporcie jest, osoba prywatna jeśli ściąga to sens ma tylko jako mienie przesiedleńcze, ale takich sztuk jest mało, i nie z domu aukcyjnego....
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-03-07, 11:37 PM przez simon68.)
2018-03-07, 11:36 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#27
RE: R1 z USA
apropo ściagania pojazdów ze Stanów to koło mnie jest dobra firma MOTO-LEADER

2018-03-08, 06:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
gizu Offline
Użytkownik
***

Ksu
RN39

Liczba postów: 221
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
#28
RE: R1 z USA
(2018-03-07, 11:36 PM)simon68 napisał(a):
(2018-03-07, 10:39 PM)gizu napisał(a): Ja też się nie zgodzę z opinia ze jak moto z USA to musiało być walone i kupowane z aukcji. Tak się składa że mam czwarty motocykl ze Stanów i żaden nie był bity ani nawet po parkingówce. Wszystko sprowadzone prywatnie. Zawsze miałem zdjęcia motocykli tuż przed zakupem, w transporcie i przed wysyłką do Polski. Tak że zależy to raczej od tego czy motocykl sprowadza handlarz, który chce jak najwięcej zarobić czy osoba prywatna.

Gizu spoko, każdy chce jak najlepiej dla siebie, ale pamiętaj zawsze musi być jakieś za, wylalanej sztuki z USA- po prostu się nie opłaca ( oprócz czasów gdy dolar stał po dwa zyla), taki jest rynek, dla tego powiem jeszcze raz nie zdjęcia z kupna, nie zdjęcia z transportu tylko raport z Carfaxa- chyba widzę że nie do końca wiecie co to jest, do carfaxa trafia cała historia pojazdu, od przeglądów po kontrole policji, i wykup ubezpieczenia, łącznie z zdjęciami nie tylko jeśli wypadek, ale kontrola policji lubią często pstryknąć,roszczenie odszkodowania bo amerykanie uwielbiają, sobie coś kupić pojeździć i oddać bo.... to w tym raporcie jest, osoba prywatna jeśli ściąga to sens ma tylko jako mienie przesiedleńcze, ale takich sztuk jest mało, i nie z domu aukcyjnego....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem co masz na myśli ale jeśli chodzi o mnie to w grę wchodzi tylko moto sprawne i nigdy nie z aukcji.
Ja kupuje motocykl z myślą że to ja będę jeździł, a nie że chcę na nim zarobić. Wiem... może to dziwne ale tak mam. Jak już pisałem miałem 4 motocykle ze Stanów i tylko pierwszego nie byłem pewien bo ten motocykl kupowałem już w Polsce. Resztę kupuje mi mój kolega, który jeździ tam do ojca. 

Czy ma sens sprowadzenie takiego moto? Dla mnie ma bo po pierwsze, jest o wiele większy wybór jak w Polsce. Po drugie, kupując w ten sposób w 90 procentach nie trafisz na złom, posklejany z czterech.
Jak sam wiesz w USA Amerykanie większość rzeczy kupują na kredyt. Takie motocykle muszą być ubezpieczone, a co za tym idzie gdy komuś się coś przydarzy to oddaje ubezpieczalni, a w zamian bierze nówkę sztukę z salonu.
Co z tymi motocyklami uszkodzonymi się dzieje? A no to że rzucają się na to Polacy, Ruski , Słowacy itd. Bo to jest niby okazja.  I stąd rozumiem Twoje i nie tylko zdanie na ten temat.
Ja za kawę w tamtym roku dałem 38tyś, a u nas można było kupić taką za 35tyś. Ale widzieliście ją i uwierzcie że była warta tych pieniędzy.
Teraz mam R1, też nie wyszła jakoś mega okazyjnie, ale miałem wybór wśród 50 takich, a u nas jest 5 i tylko 2 z tych pięciu nie jest ulepami. 
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-03-11, 05:26 PM przez gizu.)
2018-03-11, 05:25 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#29
RE: R1 z USA
tak szczerze mówiąc jak pisałem wcześniejszego posta, to podejrzewałem że masz rodzinę w USA i sam targałeś,a to jest inna bajka, też należę do ludzi co twierdzą że poza naszymi granicami moto, i puszki są droższe, jak ktoś kupi taniej to .... prezentów w dzisiejszych czasach nikt  nie robi....., ale jak co odezwij się jak będziesz sprzedawać, może akurat będę na zakupie Red_icon_tongue2 bo następna na pewno będzie RN32 wzwyż..., a jak moto masz sprawdzone, to warto mieć na uwadze, a Bachula mi tam powie czyś za bardzo nie gumował i nie katował  Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin
2018-03-11, 05:53 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
gizu Offline
Użytkownik
***

Ksu
RN39

Liczba postów: 221
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
#30
RE: R1 z USA
Haha, ja tam z gumowaniem to tak średnio, bardziej coś po winklach śmigam. No ale jak jesteś na kupnie to możesz śledzić moje losy i mojego moto Red_icon_wink A na zlocie miło będzie Ciebie i innych poznać Red_icon_wink
2018-03-11, 06:03 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->