Dla Ewy - Super Dziewczyny.
Autor Wiadomość
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
RE: Dla Ewy - Super Dziewczyny.
Słuchajcie!!! Tu nie chodzi o sławę!!! Co z Wami!!! Red_icon_mad
Chodzi o to, aby kasa się zgadzała i wystarczyło na "nogi" dla Ewy - ot co Red_icon_mad Red_icon_mad Red_icon_mad


Jak już rozdysponowaliście swój 1% z podatku, to "z wolnej ręki" też można wpłacać. Oczywiście nic na siłę
Szczegóły macie w poście #40 Gabi

I o to chodzi, a nie jakieś tam ... sławy!!! Red_icon_smoke
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2018-03-28, 12:30 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bystry10 Offline
Krystian
***

F J R-1
RN04 FJR1300

Liczba postów: 402
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
RE: Dla Ewy - Super Dziewczyny.
Shogun- nie to miałem na myśli o czym Ty pomyślałeś ale chodziło mi o to ,że im więcej osób zobaczy te informacje o Ewie tym szybciej może znajdzie się ktoś kto będzie w stanie jakoś szybko pomóc bo w tym przypadku czas gra dużą rolę! Nie chciałem żeby to tak zabrzmiało ,Przepraszam jeśli ktoś to tak odebrał i jeśli kogoś tym uraziłem. Zależy mi tylko na tym ,żeby jak najszybciej uzbierać jakąś sumę żeby wystarczyło na nowe nogi i leczenie a w tym wypadku im więcej osób to zobaczy tym większe prawdopodobieństwo, że ktoś się tym zainteresuje i pomoże!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-03-28, 06:06 PM przez bystry10.)
2018-03-28, 06:06 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
RE: Dla Ewy - Super Dziewczyny.
OK ... sorry, ale wkur...rzyli mnie moje orły z rana i ... się napatoczyłeś Red_icon_cheesygrin
Przepraszam  Icon_beer

Ale zainspirowany Twoim postem z czystej ciekawości zerknąłem ... gdzie film doleciał i ... szok Red_icon_surprised Red_icon_surprised Red_icon_surprised
Sami zobaczcie, bo długo by wymieniać ... screeny z dziś:

[Obrazek: 3eb9cf5440f9bf67gen.jpg]

[Obrazek: 77575c97df76af05gen.jpg]
[Obrazek: e7e82b122237d676gen.jpg]
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2018-03-28, 08:32 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Tazz Offline
Konkretny
****

Mielec
Gsxr k8

Liczba postów: 637
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 2
RE: Dla Ewy - Super Dziewczyny.
No no ladnie
2018-03-28, 09:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bystry10 Offline
Krystian
***

F J R-1
RN04 FJR1300

Liczba postów: 402
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
RE: Dla Ewy - Super Dziewczyny.
(2018-03-28, 08:32 PM)shogun_zag napisał(a): OK ... sorry, ale wkur...rzyli mnie moje orły z rana i ... się napatoczyłeś Red_icon_cheesygrin
Przepraszam  Icon_beer

Ale zainspirowany Twoim postem z czystej ciekawości zerknąłem ... gdzie film doleciał i ... szok Red_icon_surprised Red_icon_surprised
Sami zobaczcie, bo długo by wymieniać ... screeny z dziś:

[Obrazek: 3eb9cf5440f9bf67gen.jpg]

[Obrazek: 77575c97df76af05gen.jpg]
[Obrazek: e7e82b122237d676gen.jpg]
Spoko Shogun. Masz przebaczone boś nie wiedział co czynisz  Red_icon_LOL A tak serio to każdy może mieś gorszy dzień no i na każdego mogło trafić =dzisiaj trafiło na mnie  Red_icon_cheesygrin  Odwdzięczysz się jak zostawisz swój autograf obok tego co już jest na owiewce   Icon_hug
Jeśli chodzi o film to faktycznie nieźle a przypuszczam ,że to dopiero początek tego co nastąpi niebawem  Red_icon_cheesygrin Ale w tym przypadku znaczenie słowa "im więcej tym lepiej" naprawdę ma sens i jest trafione w samo sedno   Red_icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-03-28, 09:19 PM przez bystry10.)
2018-03-28, 09:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kyniu Offline
Konkretny
****

Rzeszów
RN22

Liczba postów: 942
Dołączył: May 2013
Reputacja: 1
RE: Dla Ewy - Super Dziewczyny.
a ile jeszcze na fb było wyświetleń to tego już nie policzy Red_icon_cheesygrin
-
Zapraszam na mój portal: Twoje Usługi w Internecie [Obrazek: small-logo.png]
2018-03-29, 09:44 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Gabi Offline
Młody
**

RZE


Liczba postów: 65
Dołączył: May 2017
Reputacja: 2
RE: Dla Ewy - Super Dziewczyny.
Melduję, że po świętach będzie nowy, szybszy "kanał" pomocy Red_icon_smile
Bo te %, tytuły, cele szczegółowe  mogą niektórych przerastać, więc będzie łatwo i przyjemnie Red_icon_wink Tak rachu ciachu Red_icon_cheesygrin 
Trzymać kciuki, bo będzie ogień (z Waszą pomocą)!  Red_icon_burn
2018-03-29, 10:08 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Gabi Offline
Młody
**

RZE


Liczba postów: 65
Dołączył: May 2017
Reputacja: 2
RE: Dla Ewy - Super Dziewczyny.
(2018-03-29, 10:08 PM)Gabi napisał(a): Melduję, że po świętach będzie nowy, szybszy "kanał" pomocy Red_icon_smile
Bo te %, tytuły, cele szczegółowe  mogą niektórych przerastać, więc będzie łatwo i przyjemnie Red_icon_wink Tak rachu ciachu Red_icon_cheesygrin 
Trzymać kciuki, bo będzie ogień (z Waszą pomocą)!  Red_icon_burn

Miało być po świętach, ale nie napisałam których, więc melduje, że po tych kościelnych - czerwcowych Red_icon_wink
A tak serio, to trzeba było załatwić kilka spraw w urzędzie, w przychodniach i tak mamy połowę czerwca, ale jedziemy dalej z tematem <3 

NOWY, SZYBSZY i fajniejszy sposób na pomoc Ewie już jest Red_icon_smile
---> ZRZUTKA <---
za pomocą której każdy może w 3 sekundy wpłacić dowolną kwotę, anonimowo lub z przytupem Red_icon_wink 
Zrzutkę można udostępnić na swoim FB, stronie, albo po prostu podesłać znajomym Red_icon_smile

Co trochę przystopowało start zrzutki? 
Badania, które Ewa robiła pod kątem boreliozy... Wynik badań jest pozytywny, więc na dwóch kółkach jeździła Ewa i jej 2 niefajnych znajomych - SM i borelioza. Ewka rozpoczyna antybiotykoterapię, więc każda złotówka się liczy Red_icon_smile To co? Wiecie co robić?   Red_icon_yes
2018-06-12, 03:50 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Milvith
Unregistered




 
RE: Dla Ewy - Super Dziewczyny.
Razem z żoną życzymy tobie Ewa abyś jak najszybciej wróciła do zdrowia!
2018-06-13, 02:11 PM
Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
RE: Dla Ewy - Super Dziewczyny.
No co jest chopacy?! Kopsać po "piątaku" Icon_baseball 
Red_icon_cheesygrin
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2018-06-19, 07:45 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
dariooo Offline
Dariooo
***




Liczba postów: 152
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
Dla Ewy - Super Dziewczyny.
Poszło pare piątaków. Nie wypada się chwalić bo i nie ma czym.
Romciu Mordo, Ewo - będzie dobrze bo musi Red_icon_smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
...umrzesz na 100% więc żyj na 100%.
2018-06-19, 12:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
RE: Dla Ewy - Super Dziewczyny.
Majstry !!!!!
 Moja Ciocia polonistka pisze wiersze i przed zaśnięciem musi poczytać choć trochę, bo nie uśnie, ma 70 lat. Ja nie lubię czytać przez co moje słownictwo ubogie jest, ale za to serce mam duże. 
Szogun wszystko zaczął... Gabi kontynuuje a ja się czuję jak żebrak. Na to co Ewka musi mieć wstrzyknięte  to mam bo pracuje a jak będzie brakowało to sprzedam r1 i dniepra i xt i Junaka i m72 i i dom i warsztat... 
Daje radę ... bo kto ma dać tą radę.
2018-06-19, 08:29 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Grzegorz86 Offline
Wariat
*****

Wrocław
RN12

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 2
RE: Dla Ewy - Super Dziewczyny.
Zdrowie najważniejsze, oby udało się uzbierać jak najwięcej i przede wszystkim aby to leczenie przyniosło poprawę zdrowia. Reszta zawsze się jakoś ułoży Red_icon_smile
2018-06-19, 08:39 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
RE: Dla Ewy - Super Dziewczyny.
Zrozumiałem, wszystko jasne.
Czasu już nie cofnę. Jeśli zrobiłem Tobie/Wam krzywdę - PRZEPRASZAM
Zatrzymuję/odwołuję wszystkie dalsze działania, które miały nastąpić jesienią. Nikt Was już nie będzie "nękał".
Zdrowia życzę.
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2018-06-19, 08:45 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
RE: Dla Ewy - Super Dziewczyny.
Romciu dziwię się że te Twoje serducho Ci jeszcze klaty nie rozerwało hehe. Kasy ciągle mało i każda dodatkowa napewno się przyda i nie zmarnuje w Waszym wypadku i nie masz co się czuć z tym źle. Należy Wam się za Waszą dobroć. Wierze że dasz radę Brat razem z Ewcią nawet i sam ale fajnie mieć pomocną brać motocyklowo-forumową wspierająca materialnie i duchowo bo nie oszukujmy sie ze swiat jest tak zbudowany ze jak nie ma siana to kaszana hehe

2018-06-20, 08:15 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
RE: Dla Ewy - Super Dziewczyny.
(2018-06-20, 08:15 AM)Kafel napisał(a): Romciu dziwię się że te Twoje serducho Ci jeszcze klaty nie rozerwało hehe. Kasy ciągle mało i każda dodatkowa napewno się przyda i nie zmarnuje w Waszym wypadku i nie masz co się czuć z tym źle. Należy Wam się za Waszą dobroć. Wierze że dasz radę Brat razem z Ewcią nawet i sam ale fajnie mieć pomocną brać motocyklowo-forumową wspierająca materialnie i duchowo bo nie oszukujmy sie ze swiat jest tak zbudowany ze jak nie ma siana to kaszana hehe

I ja dołączam się do słów Kafla... Romcio dużyś je chop i takie samo serce..... i w naszych oczach nie jesteś żebrak, 
a robimy to bo inaczej pomóc nie umiemy, a chcemy bo i Ty i Ewa to nasza rodzina a rodzinie cza pomagać !!!!!,
p.s ja tylko jak co, to umie opieprzyć Ewę jak kaś nie chce jechać z nami bo zemnie taki diobeł Red_icon_angel   Red_icon_tongue2 .....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-06-20, 09:56 AM przez simon68.)
2018-06-20, 09:50 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Gabi Offline
Młody
**

RZE


Liczba postów: 65
Dołączył: May 2017
Reputacja: 2
RE: Dla Ewy - Super Dziewczyny.
Zgadzam się z Kaflem i Simonem w 100% Red_icon_smile Romek, Wasze serducha są ogromne! Dlatego, żeby Wasze nie pękły, chcieliśmy dorzucić coś od siebie, pomóc tak, jak potrafimy. Filmik Shoguna poruszył wiele osób, poleciał w świat, pokazał, że jak się chce to można wszystko. Mnóstwo osób pisało, że chciałoby wesprzeć Ewę i my też chcemy, a zarzutka jest do tego najlepszym narzędziem. Jesteście super parą, zasługujecie na każde wsparcie i nie macie żadnych powodów, by czuć się z tym źle. Jeśli jednak tak się stało - ja też przepraszam  Red_icon_cry
2018-06-20, 01:37 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bystry10 Offline
Krystian
***

F J R-1
RN04 FJR1300

Liczba postów: 402
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
RE: Dla Ewy - Super Dziewczyny.
Romuald-jesteś Wielki, Ty i Ewa zmieniliście u mnie postrzeganie ludzi . Najbardziej cieszy mnie to ,że w tym wszystkim Macie jeszcze miejsce na pasje, żarty, uśmiech, trochę czasu dla siebie, pracę, nas  i milion innych rzeczy!  Nawet nie wiecie jak ja się cieszę ,że jeżdżę R1 bo dzięki temu znalazłem się na R1-forum.pl ,poznałem Was (Ciebie i Ewę) no i kilka fajnych osób z tego forum. Takie słowa jak -Wspaniali Ludzie, wielkie serce, Miłość i oddanie, to tylko malutka cząstka jakimi można Was określić! Tak serio, to nie potrafię wyrazić tego jakimi pozytywnymi ludźmi jesteście bo w żadnym słowniku tego nie znajdę a mnie brakuje słów Bracie Red_icon_cheesygrin Pamiętajcie ,że zawsze na nas możecie liczyć i jeśli tylko bylibyście w potrzebie to wal jak w dym!
(Teraz trochę pół żartem -pół serio Red_icon_LOL ) -  Wiem ,że poświęcił byś wszystko ale R1 się nie pozbywaj bo dzięki niej się znamy. Wolał bym sprzedać nerkę niż pozwolił bym Ci sprzedać erkę  Red_icon_smoke Red_icon_cheesygrin Red_icon_LOL
Trzymamy kciuki za Was i Serdecznie Pozdrawiamy całą rodzinką (Angela,Kasia i Ja)
2018-07-18, 08:49 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
RE: Dla Ewy - Super Dziewczyny.
Bystry grubo pszesadziłeś !!! ,, Ja tylko pociągnął ''
PASJA !! .. Mamy coś wspólnego i to mnie cieszy  Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin
2018-07-18, 10:10 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bystry10 Offline
Krystian
***

F J R-1
RN04 FJR1300

Liczba postów: 402
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
RE: Dla Ewy - Super Dziewczyny.
(2018-07-18, 10:10 PM)romuald napisał(a): Bystry grubo pszesadziłeś !!! ,, Ja tylko pociągnął ''
PASJA !! .. Mamy coś wspólnego i to mnie cieszy  Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin

1. Nie przesadziłem  Icon_hug
2. Ament  Red_icon_kill Red_icon_angel
2018-07-19, 09:42 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->