Czy kupilibyście drugi raz rn22?
Autor Wiadomość
mieszko_1vp Offline
Użytkownik
***

Głogów
rn22 Rizoma

Liczba postów: 235
Dołączył: May 2015
Reputacja: 0
#41
RE: Czy kupilibyście drugi raz rn22?
mi będzie leciał czwarty sezon na rn22
wady-droga
-na torze ciągle się boję że ktoś we mnie wyjebie jakimś gównem za 6 tys na hujowych oponach i będzie póżniej ściganie za kase,kogo wina
-na zloty nie jeżdże bo się boję że zajebią
Bo jestem biedny to się ciągle boję zgruzować ,a jak miałem rn04 to odpierdalałem niemiłosiernie.
+kurdwa ten lans że się ma nr22 Red_icon_wink
2018-03-20, 02:16 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#42
RE: Czy kupilibyście drugi raz rn22?
a na torze nie jest tak przypadkiem że nawet jak ktoś w Ciebie wjedzie i ewidentnie jego wina to i tak przez to że to się stało na torze to nie możesz mieć pretensji i cokolwiek chcieć od niego?

2018-03-20, 09:56 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#43
RE: Czy kupilibyście drugi raz rn22?
Kafel .. temat rzeka ... ilu ludzi tyle twierdzeń .. internetu nie sterczy żeby to opisać ..
Dobrze jest podchodzić do sprawy na zasadzie takiej jak piszesz .. bo łudzenie się że ktoś coś zapłaci to jak wiara w Św. Mikołaja ..
Są ubezpieczenia dodatkowe ( jak ktoś jest poważny to ma, ale jest nas może 10% ), organizator też ma OC .. ale ma to w dupie ... możesz sobie dokupić sam - tyle z jego strony ... Tak że gdzieś czasem słychać przepychanki że ktoś w kogoś i chce pieniądze .. sam miałem kilka strasznych sytuacji gdzie dosłownie piczy włos i bym leżał bo kretyn jakiś pakował się od wewnętrznej na dohamowaniu do winkla i mu się wydawało że co ja kurwa zrobię ? POJADĘ PROSTO I NIE BĘDĘ SKRĘCAŁ ?!?? I ja się składam a debil leci po ziemi mijając moje przednie koło o milimetr :/ ... Jakbym upadł prze takiego to bym kurwa trzaskał po łbie aż by kask pękł !!! No ale .... tak to jest i raczej trzeba pooddychać głęboko, podać łapkę, często pomóc wstać i lizać rany kredytem z ING Red_icon_tongue ..
2018-03-20, 01:52 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->