Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak?
Autor Wiadomość
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
#81
RE: Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak?
Piotrek dzięki  Red_icon_smile Wiesz myślę, że we wszystkich Twoich trzech pomysłach jest prawda  Red_icon_smile 

zybex masz 100% racji i nie jest to wynik który mnie satysfakcjonuje bo "szału ni ma"...….. Trzeba tylko wziąć pod uwagę to, że to było moje pierwsze wyjście na bieganie od późnej jesieni więc po kilkumiesięcznej przerwie uważam, że wynik jest nawet bardzo ok Red_icon_wink Teraz jak już będę systematycznie biegał to poprawi się średnie tempo bo właśnie tak było w zeszłym roku i dwa lata temu i trzy lata temu i cztery lata temu itd....  Red_icon_cheesygrin  

Szymek i tak będzie bo jak w trakcie biegłem u nas nad zalewem to na parkingu stała przy jakimś nakedziku dziewczyna i z odległości wyglądała na ładną z dwoma warkoczykami  Red_icon_smile A że zaczęła szykować się do odjazdu więc zwiększyłem tempo żeby przyjrzeć jej się i czy z bliska wygląda równie atrakcyjnie  Red_icon_smile No i wyglądała  Red_icon_cheesygrin


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2019-04-11, 06:45 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak? - misiek84 - 2019-04-11, 06:45 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->