Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak?
Autor Wiadomość
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#75
RE: Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak?
(2019-04-10, 07:51 AM)shogun_zag napisał(a): W zeszłym roku z kolegą pojechaliśmy na rowerki i jest taka duuuupna góra. Wyjechaliśmy na jej szczyt i później ogień na dół! Kolega prowadził bo ... on miał licznik Red_icon_smoke , ja za nim, ale on cały czas pedałował pełną mocą, no to ja za nim Red_icon_wink
Wyprzedziliśmy 2 samochody, w końcu górka sie skończyła i pytam kumpla, dla czego tak zapierdzielał, a on na to, że wcale nie, bo na liczniku miał max 56 km/godz., chciał dobić do 60 km/godz., a w ogóle, to ostatnio rozkręcił rower z tej górki do 70 km/godz.
Od siebie doodam że to były górale, a po drodze są dwa przejścia dla pieszych z wysepkami i ograniczenie do 40 km/godz. Red_icon_cool
... po czym odkrył, że licznik miał przestawiony na mile Red_icon_cheesygrin

Simuś, to tak  apropo  rozkręcania nóżek Red_icon_mad3 Red_icon_mad3 Red_icon_mad3

dwa lata temu jak mnie ciul autobusem mzk zepchnął do rowu na wąskiej mało uczęszczanej drodze bo se zaczął wyprzedzać mnie a fura z przeciwka i się nie zmieścił  to .... 
to się zdziwił jak na przystanku oddalonym o 3km od tamtego miejsca wyfrunął przez okno, jak dostałem białej gorączki to 50km/h na blacie miałem ale pod górę i ciula dojechałem, nie wiem kto był bardziej zdziwiony on czy pasażerowie że ich dojechałem na kole, bo nawet nie ryzykowali z odsieczą dla niego......

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-04-10, 08:00 AM przez simon68.)
2019-04-10, 07:59 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak? - simon68 - 2019-04-10, 07:59 AM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->