Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak?
Autor Wiadomość
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
#35
RE: Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak?
(2018-01-05, 10:07 AM)simon68 napisał(a): Misiek to ja wczoraj miałem przypał, bo jeszcze po świętach nie wrócili wszyscy na treningi i nie miałem z kim ćwiczyć , i z racji mojej wagi i nie tylko każdy boi się mnie jak ognia nie wiem dlaczego Red_icon_tongue2 , więc trener wytypował jednego co wagowo był podobny do mnie i kazał mu iść do mnie  Red_icon_cheesygrin , synek z sezon ćwiczy i coś tam umie, ale strach w oczach itd.. i se strasznie nie radził, to mu mówię nie bój się chopie bede bił letko itd. a on przeszczepami wywijał zamiast gardę trzymać, to mu tłumacze bo akurat zwody my ćwiczyli, że tak jak robi to nie wolno bo łokcie od tułowia odsuwa łapy za nisko daje, i jak ktoś mu zrobi zwód że lewy okrężny na wątrobę, a w ostatniej chwili podniesie na głowę to go rozjedzie, i jak powiedziałem chciał mu lekko pokazać, a on łapy w dół bo się o wątrobę wystraszył, a że zwód był jak w łęb dostał to se siad... dobrze że faktycznie lekko wyprowadziłem bo bym mu łeb urwał bo taka czyściocha weszła że ja jebie ....

Hehehehehehehe Red_icon_smile To dobitnie mu wytłumaczyłeś, że łokcie przy tułowiu i trzymanie gardy to absolutna podstawa Red_icon_cheesygrin Ale z drugiej strony może i dobrze, że tak się stało to teraz już do końca życia będzie pamiętać, że rąk nie wolno opuszczać  Red_icon_LOL


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2018-01-05, 07:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak? - misiek84 - 2018-01-05, 07:44 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->