Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak?
Autor Wiadomość
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
#81
RE: Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak?
Piotrek dzięki  Red_icon_smile Wiesz myślę, że we wszystkich Twoich trzech pomysłach jest prawda  Red_icon_smile 

zybex masz 100% racji i nie jest to wynik który mnie satysfakcjonuje bo "szału ni ma"...….. Trzeba tylko wziąć pod uwagę to, że to było moje pierwsze wyjście na bieganie od późnej jesieni więc po kilkumiesięcznej przerwie uważam, że wynik jest nawet bardzo ok Red_icon_wink Teraz jak już będę systematycznie biegał to poprawi się średnie tempo bo właśnie tak było w zeszłym roku i dwa lata temu i trzy lata temu i cztery lata temu itd....  Red_icon_cheesygrin  

Szymek i tak będzie bo jak w trakcie biegłem u nas nad zalewem to na parkingu stała przy jakimś nakedziku dziewczyna i z odległości wyglądała na ładną z dwoma warkoczykami  Red_icon_smile A że zaczęła szykować się do odjazdu więc zwiększyłem tempo żeby przyjrzeć jej się i czy z bliska wygląda równie atrakcyjnie  Red_icon_smile No i wyglądała  Red_icon_cheesygrin


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2019-04-11, 06:45 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
#82
RE: Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak?
(2019-04-11, 06:45 PM)misiek84 napisał(a): .... ok Red_icon_wink Teraz jak już będę systematycznie biegał to poprawi się średnie tempo bo właśnie tak było w zeszłym roku i dwa lata temu i trzy lata temu i cztery lata temu itd....  Red_icon_cheesygrin  

u mnie 30 lat temu ( w przełajach) było 3.27 ... przeminęło z wiatrem ale było , dziś też troche podskakuje ale nie powiem jaki czas  Red_icon_no Red_icon_no Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin
2019-04-11, 07:17 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
zybex Offline
mistrz prostaków
***

Polska B
RN22

Liczba postów: 359
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
#83
RE: Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak?
(2019-04-11, 06:45 PM)misiek84 napisał(a): (...) zybex masz 100% racji i nie jest to wynik który mnie satysfakcjonuje bo "szału ni ma"...….. Trzeba tylko wziąć pod uwagę (...)
Tak tylko napisałem. Sam mam taki spadek formy, że ledwo co 2800 Coopera zrobię...
2019-04-11, 08:27 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
#84
RE: Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak?
A teraz to mnie zaciekawiłeś z testem Coopera Red_icon_smile Pamiętam, że w technikum zawsze miałem z tego albo 5+ albo 6 Red_icon_smile Ale to było już dawno temu i w sumie zrobię go znowu jakoś niedługo i z ciekawości zobaczę jak mi teraz wyjdzie Red_icon_cheesygrin


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2019-04-12, 06:30 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#85
RE: Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak?
moja kumpela słyszałem że przebiegła ostatnio półmaraton

2019-04-13, 09:32 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kuno Offline
Użytkownik
***

Szczecin/Koszalin


Liczba postów: 113
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
#86
RE: Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak?
półmaraton to jeszcze nie jest coś nieosiągalnego przed wypadkiem też biegałem takie dystanse łącznie z półmaratonem górskim Red_icon_wink ważne w jakim czasie (moje nie powalały półmaraton 1.50h) maraton to tu już robią się schody. Jak biegasz na spokojnie po 5 - 10 km przez rok to możesz śmiało polecieć na półmaraton.
2019-04-14, 07:48 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#87
RE: Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak?
Panowie, tu nie chodzi o to, kto więcej i szybciej, tylko ... aby się ruszać, a czy będziesz lepszy, czy gorszy ... na co to komu. 
No, chyba, że zawsze musisz być najlepszy, no to pamiętaj, że na każdego byka znajdzie się kolejny, większy byk.
Tak, jak było z tym cwaniaczkiem, co nie chciał kopsnąć piątaka  Red_icon_tongue2 Red_icon_banana
I jak później było chłopu głupio jak się ocknął? Red_icon_cheesygrin Red_icon_mad3
Więc pytam ... PO CO?!
A w księdze ulicy zapisano ... yyyy ... "krowy, które dużo ryczą, mało mleka dają" Red_icon_smoke
Więc ... "róbta co chceta", byle bylibyście szczęśliwi i dobrze się z sobą czuli Icon_rock
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2019-04-14, 08:33 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#88
RE: Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak?
ja powiem tak... ćwiczę bo bo lubię zapierdalać na moto...
jadę w las i pomimo tego że jestem cięższy od kumpli o 10 a nawet 20 kg ( a tam walka o każde 100g się liczy), to oni zajechani a ja mogę dalej naparzać , tylko oni w tygodniu browary, tv, kapcie na nogi, itd....
na sporta siadam biorę starą na dupę i cyk 700 km, ona także sporo ćwiczy...
a nie jeden po 150km na sporcie już patrzy kaj do dom wracać bo plecy itd...

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2019-04-14, 10:23 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kuno Offline
Użytkownik
***

Szczecin/Koszalin


Liczba postów: 113
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
#89
RE: Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak?
Nie chciałem tu pisać że jestem lepszy czy gorszy tylko wyrazić swoją opinię na temat dystansu jakim jest półmaraton. Zgadzam się jak najbardziej że liczy się sam ruch i przedewszystkim dla siebie i sama aktywność niż sport uprawiany przed tv.
2019-04-14, 12:49 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
#90
RE: Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak?
(2019-04-13, 09:32 PM)Kafel napisał(a): moja kumpela słyszałem że przebiegła ostatnio półmaraton

Rafciu półmaraton to nie jest wyczyn bo sam strzelam takie dystanse  Red_icon_wink  Tylko czas był marny bo w dwie godziny z małym haczkiem to ludzie biegają maratony ale i tak jestem zadowolony z wyniku i z tego, że ruszam się uprawiam sport i żyję aktywnie Red_icon_cheesygrin


Załączone pliki Obrazki
   


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2019-04-14, 04:28 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
#91
RE: Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak?
A tak ogólnie to ostatnio zybex tym co napisał zaintrygował mnie i przypomniał, że istnieje coś takiego jak Test Coopera i postanowiłem dziś u siebie na Orliku na bieżni taki test sobie zrobić Red_icon_cheesygrin 

Wniosek:
Wynik był dobry ale nie ukrywam ale myślałem, że pójdzie mi trochę lepiej Red_icon_wink  Pozostał lekki niedosyt i trochę sportowej złości bo zabrakło mi tylko 170 metrów żeby w mojej kategorii wiekowej osiągnąć najwyższy przedział...  Red_icon_mad Trochę źle do tego podszedłem bo nie kontrolowałem na bieżąco dystansu i dopiero po upływie 12 minut spojrzałem jaki mam wynik... Jakbym wiedział, że zabrakło tak niewiele to myślę, że wycisnąłbym z siebie jeszcze trochę mocy i dałbym radę osiągnąć barierę 2700 metrów  Red_icon_smile  No nic będzie okazja na następny raz bardziej się zmobilizować bo lubię takie wyzwania i z przyjemnością spróbuję osiągnąć tę granicę Red_icon_banana Red_icon_cheesygrin 


Albo zrobię tak jak w teledysku do kawałka Westbama który już ma tyle lat ale ciągle go z przyjemnością słucham bo jest mega i przy którym mogę sobie powspominać młodzieńcze lata i przejadę ten dystans jak ten "ksiądz" na rowerku Red_icon_cheesygrin  

https://www.youtube.com/watch?v=FJWd92Vi5Ww


Załączone pliki Obrazki
           


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2019-04-14, 04:48 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
zybex Offline
mistrz prostaków
***

Polska B
RN22

Liczba postów: 359
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
#92
RE: Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak?
W robocie mam typa (węgier), co jak ma słabszy dzień, to zrobi "tylko" 3500m. Jak ma dobry dzień to wyciśnie 4 kilometry w te 12 minut.
2019-04-15, 06:25 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#93
RE: Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak?
to ja mam kumpla ultra maratończyk 181 km w przełaju, ale co z tego jak chudy jak szczapa siły ni chuja itd....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2019-04-15, 06:36 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
niebieski708 Offline
Użytkownik
***

Płock
R1 rn12

Liczba postów: 403
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
#94
RE: Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak?
Panowie skąd wziąć wene do ćwiczenia ??? Jeszcze dwa lata temu ćwiczyłem. Po jednym poligonie kiedyś się skończyła, schudłem 12kg i jakoś nie mogę się zebrać żeby znów pojśćna siłkę...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-04-15, 06:52 AM przez niebieski708.)
2019-04-15, 06:51 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
zybex Offline
mistrz prostaków
***

Polska B
RN22

Liczba postów: 359
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
#95
RE: Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak?
Samodyscyplina. Jak sam się nie zmotywujesz, to raczej nikt Ci w tym nie pomoże. Zdaję sobie sprawę, że z kimś łatwiej się zabrać do roboty, ale nie zawsze ten ktoś będzie w pobliżu. Sam sobie wyznaczasz priorytety.
2019-04-15, 12:57 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#96
RE: Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak?
(2019-04-15, 06:51 AM)niebieski708 napisał(a): Panowie skąd wziąć wene do ćwiczenia ??? Jeszcze dwa lata temu ćwiczyłem. Po jednym poligonie kiedyś się skończyła, schudłem 12kg i jakoś nie mogę się zebrać żeby znów pojśćna siłkę...

znajdź se młodą dupę to znajdziesz motywację ....
psss ciiii moja chyba tego nie czyta  Red_icon_smoke Red_icon_smoke


a co do samodyscypliny to... mam kumpla co łazi zemną i wie że jak by się spóźni o 5 minut na trening to podjadę do niego w bagażnik wsadzę tak jak stoi, i na trening zatargam  Red_icon_banana

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-04-15, 01:08 PM przez simon68.)
2019-04-15, 01:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
#97
RE: Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak?
(2019-04-15, 06:51 AM)niebieski708 napisał(a): Panowie skąd wziąć wene do ćwiczenia ??? Jeszcze dwa lata temu ćwiczyłem. Po jednym poligonie kiedyś się skończyła, schudłem 12kg i jakoś nie mogę się zebrać żeby znów pojśćna siłkę...

Najgorzej zacząć...  Red_icon_wink A jak już zaczniesz, wkęcisz się w aktywność i będą uwalniały się endorfiny to już później z górki i będziesz tak sobie układał tryb dnia żeby był w nim czas na ruch  Red_icon_smile


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2019-04-15, 06:25 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->