Naklejka na wydech
Autor Wiadomość
XoXo
Unregistered




 
#21
RE: Naklejka na wydech
2012-02-13, 10:25 PM
Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#22
RE: Naklejka na wydech
Miejcie na uwadze ze gdy na stalowy wydech nakleicie zwykla nalepeczke za kilka zlociszy (zazwyczaj zwykly nadruk) to sie zaraz sfajczy z goraca i stopi a zostanie po niej zweglony klej trudny do usuniecia tak samo jak guma ze spalonego buciora Red_icon_smile Na carbon to mozna jeszcze probowac ale na stal/aluminium/tytan wybralbym bardziej nalepe oryginalna lub blaszany znaczek na nity... Pzdr
2012-02-15, 01:53 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
dizzastar Offline
Młody
**

WWA
XC125E Vity

Liczba postów: 91
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
#23
RE: Naklejka na wydech
Nie no... te naklejki z allegro... Panowie... dupę szkłem podcierać...? Na piórnik, czy tornister to jeszcze można sobie nakleić, ale na motocykl?
2012-02-15, 05:22 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#24
RE: Naklejka na wydech
(2012-02-15, 05:22 PM)dizzastar napisał(a): ... dupę szkłem podcierać...?

Panowie bez urazy ja rozumiem ,że w Warszawie macie hajsu i Was stać na wszystko z najwyższej półki, lecz są tu też użytkownicy ,którym kupno czegokolwiek do sprzęta nie przychodzi łatwo,ale nawet najmniejsza rzecz do R1 sprawia kupe radości ,nie na wszystkim się człowiek zna i wszystkiego nie wie,ale żeby zaraz chciał szkłem się podcierać kolego Dizzastar to bym nie powiedział Red_icon_tongue
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2012-02-17, 11:43 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
roman1986 Offline
Konkretny
****

Zach-Pom
R1

Liczba postów: 645
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 2
#25
RE: Naklejka na wydech
Podglądając temat zakupiłem naklejke na tłumik z firmy GrafNet i jestem z niej bardzo nie zadowolony, jest wykonana bardzo tandetnie, nie równo poskładana i wogóle kupa.

Żaba a możę napisz do Akrapa, że masz ich tłumik robiłeś polerkę i potrzebujesz nowej naklejki, gdzieś słyszałem że wysylają za darmo.
2012-02-17, 01:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#26
RE: Naklejka na wydech
ja nie mam Acrapa hehe lecz miałem naklejkę na nim (choć kto nie w temacie nie pozna nawet że to nie Acrap) ,nie żaden wiejski tuning bo tłumik jest dla mnie git, dźwięczy zajebiście zresztą może kiedyś będzie okazja to ocenicie Red_icon_smile , chodziło mi o małą zgryźliwość Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2012-02-17, 02:11 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
roman1986 Offline
Konkretny
****

Zach-Pom
R1

Liczba postów: 645
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 2
#27
RE: Naklejka na wydech
Ja rozumiem, ale jak masz NO NAMEa to możesz sobie strzelić naklejkę, a w Akrapie myślę że nie będą dociekać czy na pewno masz ich tłumik.
2012-02-17, 06:58 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
dizzastar Offline
Młody
**

WWA
XC125E Vity

Liczba postów: 91
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
#28
RE: Naklejka na wydech
(2012-02-17, 11:43 AM)żaba napisał(a): ,ale żeby zaraz chciał szkłem się podcierać kolego Dizzastar to bym nie powiedział Red_icon_tongue

Panowie, no offence! Kiedyś od jakiegoś kontrahenta dostałem z przesyłką 2 naklejki Akrapović w wersji ala Grafnet. Ogólnie nie mogłem na nie patrzeć i dużym grzechem byłoby ją na motocykl nakleić.

Gdybym je znalazł to byłyby do oddania. Tymczasem mam 2 szt. naklejek Jardine jeśli ktoś by sobie życzył (zaznaczam tylko odbiór osobisty Red_icon_smile )

Co do oryginalnej naklejki Arkapovićia to za darmo się raczej nie dostanie, ale jak pisałem wcześniej Grandysi w Łodzi mają takie na pewno (są przedstawicielem na PL) i można tam kupić - podejrzewam, że koszt to 20, 30 PLN. Jestem estetą i taka kwota za poprawę wyglądu motocykla jest jak najbardziej w porządku, nie chciałem nikogo urazić.
2012-02-17, 07:03 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#29
RE: Naklejka na wydech
spoko luz Dizzastar ja się nie urażam hehe ,tylko sam rozumiesz to "podcieranie" trochę głupio zabrzmiało ,ja też jestem estetą i lubię porządne rzeczy Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2012-02-17, 07:31 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#30
RE: Naklejka na wydech
Dizzastar jak oceniasz ogólnie wydechy Jardine ? Bo nigdy nie miałem z nimi doczynienia a są mało spotykane Red_icon_smile a ja lubię rzeczy rzadko spotykane Red_icon_smile
2012-02-17, 08:44 PM
Odpowiedz cytując ten post
dizzastar Offline
Młody
**

WWA
XC125E Vity

Liczba postów: 91
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
#31
RE: Naklejka na wydech
Cieżko mi odpowiedzieć na to pytanie - to co kupiłem do swojej K7 było mega zacne - i wykonanie i wygląd i dźwięk. Fotka poniżej. Poza tym Jardine kojarzy się raczej z tłumikami "klasycznymi" wykonanymi ze stali - wg mnie żadna rewelacja.


Załączone pliki Obrazki
   
2012-02-17, 09:26 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->