miśkowa R1 Rn12 :)
Autor Wiadomość
lukasss Offline
Młody
**

Ostrów Mazowiecka
Rn22

Liczba postów: 73
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 1
RE: miśkowa R1 Rn12 :)
To samo miałem w RN12. Są fajne złączki do kabli z cyną wystarczy opalarka + kostka i naprawione Red_icon_smile

http://allegro.pl/rurka-szybkozlaczka-zl...29374.html


Załączone pliki Obrazki
   
2018-04-09, 09:00 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Robot Offline
ja tu tylko sprzątam ;P
***

Szczecin
RN22

Liczba postów: 400
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 11
miśkowa R1 Rn12 :)
Tak, to częsty i nie jedyny przypadek niestety - jak już "tam jesteś" to sprawdź sobie przewody zasilające cewkofajki - często przeciera je wentylator Red_icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-04-09, 09:04 PM przez Robot.)
2018-04-09, 09:04 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
RE: miśkowa R1 Rn12 :)
@lukasss dzięki za podesłanie pomysłu i patent fajny i raczej zakupię sobie na przyszłość ale tą kostkę naprawię innym sposobem żeby w miarę szybko to ogarnąć i na weekend mieć moto sprawne Red_icon_smile

@Robot ok ok zerknę tam na pewno Red_icon_smile Dziękuję za dobrą radę i obowiązkowo to sprawdzę Red_icon_smile


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2018-04-09, 09:37 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
RE: miśkowa R1 Rn12 :)
Trzymam kciuk misiu .. sie naprawi  Red_icon_smile
2018-04-09, 10:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
RE: miśkowa R1 Rn12 :)
Dzięki Romciu Red_icon_smile Dzisiaj zaprowadziłem rano maszynke do kolegi elektryka samochodowego i po południu odebrałem i nie zapeszając wszystko jest git i wygląda na to, że tak jak chłopaki pisali i to była wina tego pinu... Choinka zniknęła światła długie, kierunki i awaryjne działają ok Red_icon_smile Krótkich nie sprawdzałem bo xenony mam zdemontowane Red_icon_cheesygrin Dziś nie będę miał czasu bo niedługo lecę na trening ale jutro mam wolne popołudnie i zmontuje to wszystko do kupy i jak wszystko będzie ok ale myślę, że będzie to oficjalnie napiszę tutaj, że usterka naprawiona i można śmigać Red_icon_cheesygrin Red_icon_banana Red_icon_banana Red_icon_banana Wiem, że takie rzeczy samemu się naprawia ale nie miałem dziś czasu a nie wytrzymałbym jakbym nie wiedział dzisiaj czy to wina tego upalonego pinu i dlatego zaprowadziłem motocykl do kolegi który i tak nie chciał ani złotówki za naprawę ale na siłę wcisnąłem mu 20zł na piwko w ramach podziękowania  Icon_beer Icon_beer Icon_beer
Dzisiaj zmontowałem wszystko do kupy i mogę już uroczyście i oficjalnie napisać, że to była wina tego pinu i usterka zniknęła i wszystko jest ok Red_icon_cheesygrin  Red_icon_banana Red_icon_banana Red_icon_banana

Dziękuję chłopaki za pomoc w zlokalizowaniu problemu bo bez Was bym tego tak szybko nie naprawił Red_icon_wink  Icon_hug Icon_hug Icon_hug Icon_beer Icon_beer


Załączone pliki Obrazki
       
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-04-10, 05:16 PM przez misiek84.)
2018-04-10, 05:15 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Grzegorz86 Offline
Wariat
*****

Wrocław
RN12

Liczba postów: 1,218
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 2
RE: miśkowa R1 Rn12 :)
No i super, moto gotowe na weekend Red_icon_cheesygrin
2018-04-11, 07:03 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
RE: miśkowa R1 Rn12 :)
Otóż to i teraz tylko zatankować pod korek i mogę po Was wyjeżdżać Red_icon_cheesygrin


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2018-04-11, 07:34 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
GoProR1 Offline
Wariat
*****

Zagłębie
GSX1300RAL716

Liczba postów: 1,070
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
RE: miśkowa R1 Rn12 :)
(2018-04-11, 07:34 PM)misiek84 napisał(a): Otóż to i teraz tylko zatankować pod korek i mogę po Was wyjeżdżać Red_icon_cheesygrin
No i zatankowałeś pod korek


"Prawym nadgarstkiem regulujesz poziom frajdy z jeżdżenia."
Donny Greene
2018-04-17, 12:16 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
RE: miśkowa R1 Rn12 :)
a nawet wywaliło zbiornikiem wyrównawczym haha

2018-04-17, 12:39 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
GoProR1 Offline
Wariat
*****

Zagłębie
GSX1300RAL716

Liczba postów: 1,070
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
RE: miśkowa R1 Rn12 :)
(2018-04-17, 12:39 PM)Kafel napisał(a): a nawet wywaliło zbiornikiem wyrównawczym haha
Haha a z odmy też poszło?


"Prawym nadgarstkiem regulujesz poziom frajdy z jeżdżenia."
Donny Greene
2018-04-17, 12:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
RE: miśkowa R1 Rn12 :)
Nie, nadmiarowy puścił Red_icon_cheesygrin
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2018-04-17, 02:59 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
RE: miśkowa R1 Rn12 :)
Hahahahahaha Red_icon_smile Nawet więcej jak pod korek bo aż się przelało Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2018-04-17, 05:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
RE: miśkowa R1 Rn12 :)
W niedzielę pierwszy raz w życiu byłem na torze a dokładnie w Radomiu Red_icon_smile Pojeździłem sobie, potrenowałem trochę i ogólnie jestem bardzo zadowolony z wyjazdu i co najważniejsze podobno nawet za bardzo nie kaleczyłem jazdy i jak na pierwszy raz całkiem nieźle mi wychodziło Red_icon_cheesygrin Red_icon_banana Red_icon_banana Red_icon_banana  Tak powiedziała osoba która prowadziła nam szkolenie Red_icon_smile Na pewno jeszcze odwiedzę ten tor lub wybiorę się do Słomczyna następnym razem Red_icon_smile W trakcie dotarł na tor Kafel co widać na ostatniej fotce i jeszcze spotkałem Karola bo też był w niedzielę w Radomiu Red_icon_smile


Załączone pliki Obrazki
                   


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2018-04-30, 10:03 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
RE: miśkowa R1 Rn12 :)
Super sprawa, a że tak zapytam. To coś rozsypane na winklu to piach, czy to tylko jakieś odbarwienie asfaltu?
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2018-05-01, 01:16 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
GoProR1 Offline
Wariat
*****

Zagłębie
GSX1300RAL716

Liczba postów: 1,070
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
miśkowa R1 Rn12 :)
Bardzo ładnie miśku. Keep going


"Prawym nadgarstkiem regulujesz poziom frajdy z jeżdżenia."
Donny Greene
2018-05-01, 06:08 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
cineks Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 280
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 0
RE: miśkowa R1 Rn12 :)
Na radomiu jest asfalt wyścigowy czy zwykły? Potargało ci opony? Red_icon_smile
2018-05-01, 07:46 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
RE: miśkowa R1 Rn12 :)
Brawo Ty Misiek jak na pierwszy raz calkiem spoko Red_icon_smile
Koczis nie wiem jak to sie nazywa ale strazacy uzywaja podobnej posypki jak rozleje sie olej na asfal. Pewnie komus korek z miski odpadl Red_icon_cheesygrin
2018-05-01, 08:49 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
RE: miśkowa R1 Rn12 :)
Kuba koleś na pitbike'u się wywalił i mu płyn wywalało bodajże a później za nim koleś torówką miał ślizg. No i posypali to żeby wsiąkło i nie było śliskie. Co do asfaltu to chyba zwykły bo opony wyglądają normalnie. Ale jak był mokry to mówili żeby nie wyjeżdżać bo jest nagumowany i śliski

2018-05-01, 09:17 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
RE: miśkowa R1 Rn12 :)
No Misiu, gratuluję rozprawiczenia ... pierwszy raz koniecznie cza opić  Red_icon_smoke
Tylko nie przeholuj, bo za dwa tygodnie jest zlot i dobrze było by, gdybyś był w stanie ... Red_icon_cheesygrin
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2018-05-01, 05:52 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
RE: miśkowa R1 Rn12 :)
@Kuba naprawdę jest to super sprawa i powiem szczerze, że spodobało mi się Red_icon_cheesygrin Tak tak to był proszek który rozsypali na płyn po wywrotce motocykla i powiem szczerze, że jakoś nie ufałem temu, że już nie jest w tym miejscu ślisko i miałem lęki przejeżdżając po tym... Następnym razem obowiązkowo dawaj z nami bo bankowo będziesz zadowolony z wyjazdu Red_icon_smile 

@Arek dzięki dzięki Red_icon_smile Tak będzie jak piszesz Red_icon_smile 

@Marcin nie potrafię Tobie powiedzieć jaki jest tam asfalt bo nie mam doświadczenia w tym... Podobno jest mocno przyczepny to tyle mogę Tobie powiedzieć bo chłopaki tak mówili Red_icon_smile Nie mogło mi potargać opon bo ja tam delikatnie jeździłem i nie było czym ich potargać XD Są tam na nich jakieś ślady jazdy po torze ale w porównaniu z innymi to znikome Red_icon_cheesygrin

@Szymek dzięki dzięki za pozytywne słowa bo to jest motywujące do dalszego działania Red_icon_smile Dokładnie tak posypali ten proszek po wywrotce żeby płyn chłodniczy usunąć... Podobno jest to zwykły cement bo bardzo dobrze wchłania wilgoć ale jak jest w rzeczywistości i czy to prawda to nie wiem  Red_icon_cheesygrin

@Piotrek dziękuje i nie ma to jak pierwszy raz Red_icon_wink Nie będę opijał bo cały czas mam uraz i nie prędko to się zmieni... Będę w stanie na 100% i z tego też względu w niedzielę jeździłem zachowawczo i bardziej spokojnie po torze, żeby nie wywrócić się nigdzie bo wtedy mógłbym się nie wyrobić z naprawą maszyny na zlot...

Ogólnie to łapałem większe złożenia w niedzielę ale niestety nie mam z nimi fotek.... Tutaj jest delikatnie bo akurat byłem po przerwie i robiłem kilka wolniejszych kółek, żeby trochę rozgrzać opony i to było w niedługim czasie jak posypali ten proszek i tak jak pisałem miałem lęki przejeżdżając po nim... Red_icon_cheesygrin


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2018-05-01, 06:36 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->