Yamaha R 1 2007 rok-sprzedam !!!!
Autor Wiadomość
Paparazzi Offline
Młody
**

Gorlice
Yamaha R1 2007

Liczba postów: 49
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
#1
Yamaha R 1 2007 rok-sprzedam !!!!
Yamaha R 1 rok 2007 !!!

Motocykl w moim posiadaniu od stycznia 2013.

Maszyna zadbana pod względem technicznym jak i wizualnym.

Na chwilę obecną nie wymaga najmniejszego wkładu finansowego.

Napęd nówka,opona przednia 60% ,tylna nowa-Pirelli Diablo Supercorsa .

Olej i filtr wymieniony,nowy akumulator zakupiony w styczniu 2017.

Przegląd techniczny ważny do października 2018.

Motocykl doinwestowany-zasługa poprzedniego właściciela: klamki,sety WallraV,

manetki ,zbiorniczki na płyn hamulcowy Rizoma,alarm Patrol,wydechy LeoVince,sportowy wlew paliwa WallraV,crash pady + rolki na wahaczu WallraV, tuningowe kierunki zespolone z tylną lampą,małe kierunki przód,przewody hamulcowe w oplocie,seryjny amortyzator skrętu,oprócz widocznej na zdjęciu nakładki,jest również siedzenie dla pasażera,do tego jeszcze wydruk z hamowni Red_icon_smile

W komplecie dwa kluczyki ,karta pojazdu,dowód rejestracyjny,ważne ubezpieczenie.

Jestem jedynym właścicielem R1 -pojazd nie jest przedmiotem od zastawu bankowego.

Dlaczego sprzedaję?

Kończę swoją przygodę z motocyklami-na rzecz innego hobby.

Posiadam również do sprzedania dwuczęściowy kombinezon Alpinestars+buty tej samej firmy,kask Shoei NXR z ciemną szybą+biała.

Jeżeli nakręciłeś setki kilometrów w poszukiwaniu solidnego motocykla i dalej jesteś na etapie poszukiwań-zapraszam -nie będziesz zawiedziony !!!

Gwarantuje zgodność opisu i zdjęć ze stanem rzeczywistym !!!

Zapraszam zainteresowanych !!!

Informacje pod numerem tel : 609-198-801


Załączone pliki Obrazki
                       
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-10-20, 07:26 PM przez Koczis.)
2017-10-20, 08:43 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#2
RE: Yamaha R 1 2007 rok-sprzedam !!!!
napisz jeszcze cenę ,będzie łatwiej Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2017-10-20, 10:02 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Paparazzi Offline
Młody
**

Gorlice
Yamaha R1 2007

Liczba postów: 49
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
#3
RE: Yamaha R 1 2007 rok-sprzedam !!!!
(2017-10-20, 10:02 AM)żaba napisał(a): napisz jeszcze cenę ,będzie łatwiej  Red_icon_wink

Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Jasne-dzięki że wyłapałeś brak tej informacji Red_icon_mad3 Red_icon_mad3 Red_icon_mad3
-----Cena mojego motocykla to 24 tysiące złotych -----
2017-10-20, 10:43 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#4
RE: Yamaha R 1 2007 rok-sprzedam !!!!
Duzo za duza cena.
2017-10-20, 10:56 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#5
RE: Yamaha R 1 2007 rok-sprzedam !!!!
(2017-10-20, 10:56 AM)bart napisał(a): Duzo za duza cena.

bart już to przerabialiśmy prawda ? Red_icon_wink każdy ceni tyle ile uważa i niech tak to pozostanie Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2017-10-20, 11:15 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#6
RE: Yamaha R 1 2007 rok-sprzedam !!!!
No jasne, ale mam prawo do opinii wlasnej i tyle chcialem powiedziec Red_icon_smile)) Moze nie jest swiadom tego, ze zbyt fantazyjnie podszedl do kwestii ceny Red_icon_smile
2017-10-20, 11:17 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#7
RE: Yamaha R 1 2007 rok-sprzedam !!!!
fantazyjnie? mój kumpel jest w stanie tyle dać za ładna sztukę Red_icon_smile tylko najpierw musi sprzedać swoją kawe...
także sprzęt wart tyle ile klient zapłaci Red_icon_smile
2017-10-20, 11:37 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#8
RE: Yamaha R 1 2007 rok-sprzedam !!!!
Hehehe no ok w takim razie motocykle widze nie beda w ogole taniec Red_icon_cheesygrin no ale w sumie niech trzymaja cene jak dlugo sie da Red_icon_wink))
2017-10-20, 11:49 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Paparazzi Offline
Młody
**

Gorlice
Yamaha R1 2007

Liczba postów: 49
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
#9
RE: Yamaha R 1 2007 rok-sprzedam !!!!
bart-bardzo dziękuję za Twoje zainteresowanie moim ogłoszeniem  Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin .
Zapewniam Cię że jestem w pełni świadomy ceny jaką zaproponowałem za mój motocykl Red_icon_yes Red_icon_yes Red_icon_yes
Zrobiłem to po rozpoznaniu rynku i ofert które aktualnie są dostępne w internecie.

Kierowałem się przy tym racjonalnymi przesłankami ,takimi jak : stan motocykla ,poziom wyposażenia,rocznik i konieczność angażowania środków finansowych w celu usunięcia wad czy drobnych usterek.
Tak jak napisałem w treści ogłoszenia - moja R 1 nie wymaga żadnych inwestycji wynikających z podanych powyżej powodów  , posiada wiele niestandardowych elementów,do tego nie wymaga wymiany żadnych wydatków na rzeczy typowo eksploatacyjne-jak zapewne wiesz to są spore kwoty - to raz.

Po drugie: nie wiem czy zawsze tak robisz,że przeglądasz w sieci ogłoszenia np.ubranka dziecięce,karuzele,tudzież karmę dla zwierząt  i napominasz sprzedających że zaproponowali zbyt wysoką cenę Red_icon_surprised Red_icon_surprised Red_icon_surprised ???
Jak tak,to spoko - każdy ma inne hobby...  Red_icon_smoke

Po trzecie: jak chcesz zmieniać świat i z troski o kieszeń potencjalnego nabywcy mojej R1 , chcesz globalnie obniżać ceny jednośladów,to może zacznij w momencie kiedy będziesz sprzedawał swój motocykl ???
2017-10-20, 12:55 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kozia87 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 133
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 0
#10
RE: Yamaha R 1 2007 rok-sprzedam !!!!
(2017-10-20, 12:55 PM)Paparazzi napisał(a): bart-bardzo dziękuję za Twoje zainteresowanie moim ogłoszeniem  Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin .
Zapewniam Cię że jestem w pełni świadomy ceny jaką zaproponowałem za mój motocykl Red_icon_yes Red_icon_yes Red_icon_yes
Zrobiłem to po rozpoznaniu rynku i ofert które aktualnie są dostępne w internecie.

Kierowałem się przy tym racjonalnymi przesłankami ,takimi jak : stan motocykla ,poziom wyposażenia,rocznik i konieczność angażowania środków finansowych w celu usunięcia wad czy drobnych usterek.
Tak jak napisałem w treści ogłoszenia - moja R 1 nie wymaga żadnych inwestycji wynikających z podanych powyżej powodów  , posiada wiele niestandardowych elementów,do tego nie wymaga wymiany żadnych wydatków na rzeczy typowo eksploatacyjne-jak zapewne wiesz to są spore kwoty - to raz.

Po drugie: nie wiem czy zawsze tak robisz,że przeglądasz w sieci ogłoszenia np.ubranka dziecięce,karuzele,tudzież karmę dla zwierząt  i napominasz sprzedających że zaproponowali zbyt wysoką cenę Red_icon_surprised Red_icon_surprised Red_icon_surprised ???
Jak tak,to spoko - każdy ma inne hobby...  Red_icon_smoke

Po trzecie: jak chcesz zmieniać świat i z troski o kieszeń potencjalnego nabywcy mojej R1 , chcesz globalnie obniżać ceny jednośladów,to może zacznij w momencie kiedy będziesz sprzedawał swój motocykl ???
Hehe git

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
2017-10-20, 01:15 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
andreRLE Offline
Użytkownik
***

Leżajsk / Rzeszów
RN19

Liczba postów: 283
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
#11
RE: Yamaha R 1 2007 rok-sprzedam !!!!
(2017-10-20, 12:55 PM)Paparazzi napisał(a): bart-bardzo dziękuję za Twoje zainteresowanie moim ogłoszeniem  Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin .
Zapewniam Cię że jestem w pełni świadomy ceny jaką zaproponowałem za mój motocykl Red_icon_yes Red_icon_yes Red_icon_yes
Zrobiłem to po rozpoznaniu rynku i ofert które aktualnie są dostępne w internecie.

Kierowałem się przy tym racjonalnymi przesłankami ,takimi jak : stan motocykla ,poziom wyposażenia,rocznik i konieczność angażowania środków finansowych w celu usunięcia wad czy drobnych usterek.
Tak jak napisałem w treści ogłoszenia - moja R 1 nie wymaga żadnych inwestycji wynikających z podanych powyżej powodów  , posiada wiele niestandardowych elementów,do tego nie wymaga wymiany żadnych wydatków na rzeczy typowo eksploatacyjne-jak zapewne wiesz to są spore kwoty - to raz.

Po drugie: nie wiem czy zawsze tak robisz,że przeglądasz w sieci ogłoszenia np.ubranka dziecięce,karuzele,tudzież karmę dla zwierząt  i napominasz sprzedających że zaproponowali zbyt wysoką cenę Red_icon_surprised Red_icon_surprised Red_icon_surprised ???
Jak tak,to spoko - każdy ma inne hobby...  Red_icon_smoke

Po trzecie: jak chcesz zmieniać świat i z troski o kieszeń potencjalnego nabywcy mojej R1 , chcesz globalnie obniżać ceny jednośladów,to może zacznij w momencie kiedy będziesz sprzedawał swój motocykl ???

Daje like'a!

Odważni nie żyją wiecznie. Ostrożni nie żyją w ogóle.
2017-10-20, 02:18 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
samotnyy Offline
Chyba Ty
***

Olsztyn/Mannheim
RN09

Liczba postów: 347
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 3
#12
RE: Yamaha R 1 2007 rok-sprzedam !!!!
Brawo Paparazzi ! Red_icon_cheesygrin
-

"Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale"
2017-10-20, 04:03 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kuba Rozpruwacz Offline
Młody
**

Gliwice
Yamaha R1 rn12

Liczba postów: 38
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
#13
RE: Yamaha R 1 2007 rok-sprzedam !!!!
Cena przesadzona ale to potencjalni klienci zweryfikują Red_icon_smile po prostu napisze ci ktoś ze 22 tysie góra ci da za ten motocykl jak dobrze pójdzie Red_icon_smile
2017-10-20, 04:32 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Milvith
Unregistered




 
#14
RE: Yamaha R 1 2007 rok-sprzedam !!!!
Ale jedziecie Barta i to nie potrzebnie bo bez przesady motocykl z 2007 roku a kasa bardzo duża.

Jednak jak znajdzie się ktoś kto da 24 k i odjedzie z pocałowaniem ręki są takie sytuacje i tego ci życzę byś dostał tyle ile uważasz że powinieneś Red_icon_smile

Pozdrawiam

PS
Ładna sztuka i fajne fotki
2017-10-20, 04:35 PM
Odpowiedz cytując ten post
Paparazzi Offline
Młody
**

Gorlice
Yamaha R1 2007

Liczba postów: 49
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
#15
RE: Yamaha R 1 2007 rok-sprzedam !!!!
Red_icon_wink Red_icon_wink Red_icon_wink Nie chcę być źle odebrany,więc tłumaczę i objaśniam :
ja tylko zamieściłem w odpowiednim dziale ogłoszenie bez oczekiwań na oklaski,czy też krytykę.
Oferta i tyle-cała reszta to reakcja na akcję-odpowiedź na ironiczne i prześmiewcze komentarze forumowicza.
Moją intencją NIE było prowadzenie bezsensownych polemik.

Panowie-dziękuję za uwagi i konstruktywną krytykę przekazaną w kulturalny sposób.
Przyjmuję Wasze komentarze i jak ktoś powyżej napisał -aspekt cenowy w relacji cena/jakość zweryfikują potencjalni zainteresowani klienci.
Ostateczna kwota to przecież osiągnięcie kompromisu w relacji sprzedający - kupujący  Red_icon_yes Red_icon_yes Red_icon_yes
2017-10-20, 05:42 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#16
RE: Yamaha R 1 2007 rok-sprzedam !!!!
No i gra, ja tam o nic sie nie spinam ale wiem, ze przynajmniej dwa tysiaki powinny spasc z ceny hehehehe Red_icon_smile)) Pozdro !
2017-10-20, 05:54 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#17
RE: Yamaha R 1 2007 rok-sprzedam !!!!
Bardzo ładna RN19 Red_icon_cheesygrin oby znalazła godnego kupującego.

Myślę, że warto jeszcze dodać:
- jaki przebieg
- skąd jest moto
- czy masz ori części

Jak sprzedajesz też kask itp, to daj foty i ceny Red_icon_cheesygrin

Powodzenia w sprzedaży.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2017-10-20, 07:33 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Adi92 Offline
Konkretny
****

Gorzyce
RN 12

Liczba postów: 594
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 4
#18
RE: Yamaha R 1 2007 rok-sprzedam !!!!
ktoś kto będzie szukał pewnej i dobrej sztuki zapłaci Red_icon_smile



LEGATO MOTOCYKLE Red_icon_wink
2017-10-20, 08:36 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marasb Offline
Młody
**




Liczba postów: 15
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
#19
RE: Yamaha R 1 2007 rok-sprzedam !!!!
stary nie przejmuj się tym co piszą, jakiś czas temu zamieściłem ogłoszenie ze sprzedażą kurtki Alpinestars, to mnie prawie zjedli, bo jak to ja kupiłem taniej, bo miałem okazję, a chciałem sprzedać drożej... kuźwa co w tym złego..
świetnie to ująłeś "chyba takie hobby"

pozdr. MB
2017-11-17, 08:50 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->