Obrócona panewka :( i co dalej
Autor Wiadomość
Totem 2 Offline
Banned




Liczba postów: 89
Dołączył: Apr 2017
#41
RE: Obrócona panewka :( i co dalej
Śruba już tyle razy ci udowodniłem czarno na białym kłamstwa na mój temat, raz nawet dostałeś za to bana a dalej pleciesz jakieś bzdury... Śruba... tego już nikt nawet nie czyta. Zrozum, że mnie może połowa tego forum ma za oszusta i druciarza, ale ciebie nikt nie traktuje poważnie i tego co piszesz (jak się w ogóle uda zrozumieć) więc proszę- odpuść.
2017-10-22, 01:04 PM
Szukaj
srubar1 Offline
yamaha r1
*****

starachowice
rn12

Liczba postów: 2,123
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 8
#42
RE: Obrócona panewka :( i co dalej
Ok drucie
r1 i życie staje się szybsze......Red_icon_smile
2017-10-22, 04:09 PM
Szukaj
srubar1 Offline
yamaha r1
*****

starachowice
rn12

Liczba postów: 2,123
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 8
#43
RE: Obrócona panewka :( i co dalej
(2017-10-22, 04:09 PM)srubar1 napisał(a): Ok drucie

Je be to 
I ciebie
Tobie nigdy za to coś zrobił yamaszce...
r1 i życie staje się szybsze......Red_icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-10-22, 04:21 PM przez srubar1.)
2017-10-22, 04:10 PM
Szukaj
anMultykin Offline
Młody
**

Ostróda
rn12

Liczba postów: 85
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
#44
RE: Obrócona panewka :( i co dalej
(2017-10-16, 08:20 AM)Totem 2 napisał(a): Jest i on  Red_icon_cheesygrin  Nic mi bardziej nie poprawia humoru w poniedziałek rano niż kanonada "niewygodnych pytań od Szpaka, doprawka od Militvha, bo Śruby postów to już nawet nie czytam. Więc wygląda to tak:
- nie stodoła tylko 100 m2 warsztatu, mało kto ma większy warsztat motocyklowy,
- pieczątka może być i z ziemniaka, ale z zakładu obróbki silników na Parowcowej, AUTO SZLIF OLSZEWSKI, renomowany warszawski zakład w którym robimy obróbkę i w którym mogę zostawić wał na sprawdzenie a oni dadzą mi dokument, że był sprawdzony i przystawią pieczątkę. Uważam, że uczciwa forma gwarancji.
- jeżeli uważasz, że żeby zmierzyć wał trzeba mieć certyfikat Yamahy to jesteś w błędzie- wystarczy mikromierz, szczelinomierz i plastigauge. W warunkach warsztatowych nie zmierzę osiowości wału, bo przyrząd jest bardzo drogi, ale od tego są zakłady.
- jakie lipne konto? Kejsi to lipne konto? Uważaj, bo zawsze jest szansa, że nie jest lipne a wtedy robisz z siebie pajaca hehe
- NIE SIEJ FARMAZONU, to właśnie idealnie przedstawia sytuacje na forum "czemu ci zablokowali konto" pytasz a ja odpowiadam- nie zablokował mi nikt żadnego konta. Zapomniałem hasła a do logowania miałem maila do którego też nie znałem hasła więc nie mogłem się zalogować. Pisałem nawet do Koczisa w tej sprawie, ale nie mógł pomóc a ja zakładałem to konto to napisałem w powitalni czemu jest nowe. Naprawdę myślisz, że założyłem je, żeby nikt się nie zorientował, że to ja!?!? Red_icon_cheesygrin Szpaku... odleć na zimę... błagam!
- kolego Szpaq- nowy wał kosztuje 4500 zł (potrzebujesz jeszcze korby i panewki- zrobi się 8 tysięcy), a my za 2500 zł sprzedajemy używany komplet, żeby naprawić silnik z zatartym wałem- wał, korby, wszystkie panewy, kartery, smok, pompa, zawór upustowy i  dorzucamy dwie nowe uszczelki (głowica i cylindry). Oryginalne pasowanie, i sprawny układ smarowania. Ludzie bardzo chętnie to kupują, bo jest dobrze skompletowane i w zasadzie niedrogie. Nie chcesz u mnie składać to trudno, ale części i tak musisz kupić ode mnie Red_icon_cheesygrin
- kolega anMultykin- pytasz się ich czy mnie? Bo na części dużo więcej się z niego wyciągnie, a całe silniki stoją nieraz długo na allegro, bo ludzie powoli zaczynają kumać, że lepiej jest naprawić i wiedzieć co się ma niż kupować kolejny silnik. My potrzebujemy części więc rozbieramy- sprzedajemy w pytę na allegro i mamy części na naszych klientów więc jest komu żenić a mamy gratów silnikowych do r1 rn12 i rn19 na TONY.

Milvith- poraziła mnie twoja przenikliwość i domyślność. Tak... sprowadzamy z Rumunii... jesteś rasistą? Czujesz się lepszy, bo jesteś Polakiem a nie Rumunem? Red_icon_cheesygrin a na forum jestem, bo dalej mam tu dużo klientów więc czemu mam nie być? Jedyne co się zmieniło, to, że nikt już tak chętnie o tym nie piszę jak kiedyś w obawie przed grzmotami takich zawodników jak ty czy Szpak.

Pogódźcie się po prostu z tym, że robimy, mamy się nieźle, zmieniliśmy coś w naszej pracy, wyciągnęliśmy wnioski, przeorganizowaliśmy robotę co drastycznie skróciło terminy i takie smętne zawodzenie nam w żaden sposób nie szkodzi, bo pracy mamy zawsze bardzo dużo.Jedyne co się zmieniło to, że stare r6 się na nas obraziły, bo już nie robimy tego na drucie za 2000-2500 zł, ale za 3500 zł ale na cacy i dużo mniej ludzi jest skłonnych położyć tyle siana. Kiedyś się robiło z 10-15 miesięcznie, teraz około 5-7. i chciałem powiedzieć, że nasza praca ma wpływ na rynek, bo jak robiliśmy te druty po taniości, to każdy robił i praktycznie nie było takich tanich r6 z uszkodzonym silnikiem na allegro a od roku znowu się ich zrobiło całkiem sporo. Ale za to r1 rn12 rn19 robimy jak z taśmy. Około 3 silników tygodniowo, bo więcej nie jesteśmy w stanie.

Kolego Woxtek- nie będę cie przekonywał Red_icon_cheesygrin zrobisz jak uważasz. Nie kupisz ty to kupi dziesięciu innych




Kolego Karolu. Sprzedajesz rozkrecone kartery. Ładnie to wyklada na zdjeciu. Każda śrubka na swoim miejscu. Dziwi mnie jednak to, ze tak to sprzedajesz. Masz swoj warsztat wiec wiesz , ze jezeli cisnienie oleju jest ok to i panewki sa ok. Dlatego nie rozumiem dlaczego jest to rozkrecone na czesci pierwsze. Przeciez z silnika wystarczy zdjac osprzet. Wal, kartery itp. zostawic skrecone. Sprzedac  i wystawic gwarancje na dol silnika. Sam sprzedaje od kilku lat czesci do samochodow i jestem ciekawy. To pytanie kieruje do ciebie
2017-11-04, 04:36 PM
Szukaj
anMultykin Offline
Młody
**

Ostróda
rn12

Liczba postów: 85
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
#45
RE: Obrócona panewka :( i co dalej
wyprowadz mnie z bledu, jezeli czogos nie rozmumiem
2017-11-04, 04:53 PM
Szukaj
Totem 2 Offline
Banned




Liczba postów: 89
Dołączył: Apr 2017
#46
RE: Obrócona panewka :( i co dalej
To oferta dla tych co chcą sami złożyć swój silnik a nie szukać całego albo kompletnego dołu. Nie wiem czego nie rozumiesz. Silników całych się mało sprzedaje a takich zestawów idzie więcej. Jak mam cały silnik sprawny to też wolę go rozebrać na zestawy- jeden dla tych co im się zawór urwał- (glowica, cylindry, tloki), drugi dla tych co panewka klękla, kartery dla tego co mu napęd strzelił i chce przekładać bebechy w inny blok, skrzynia biegow na złom i tyle. Po prostu wiem co pada w tych motocyklach i mogeneralnie zrobić takie zestawy które pójdą mi dużo szybciej niż całe silniki.
2017-11-07, 09:15 PM
Szukaj
szpaku88 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 255
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 3
#47
RE: Obrócona panewka :( i co dalej
(2017-11-07, 09:15 PM)Totem 2 napisał(a): To oferta dla tych co chcą sami złożyć swój silnik a nie szukać całego albo kompletnego dołu. Nie wiem czego nie rozumiesz. Silników całych się mało sprzedaje a takich zestawów idzie więcej. Jak mam cały silnik sprawny to też wolę go rozebrać na zestawy- jeden dla tych co im się zawór urwał- (glowica, cylindry, tloki), drugi dla tych co panewka klękla, kartery dla tego co mu napęd strzelił i chce przekładać bebechy w inny blok, skrzynia biegow na złom i tyle. Po prostu wiem co pada w tych motocyklach i mogeneralnie zrobić takie zestawy które pójdą mi dużo szybciej niż całe silniki.

Padło to ci na mózg! Jak już wszyscy na tym forum pewnie zauważyli. Pada jak to napisałeś, to tym co korzystają z usług DRUTÓW takich ja ty i razem z nimi poprawiają fabryke( Zamiast kompletu śrub- można cześć pominąć bo po co? zamiast wszystkich mocowań- można część pominąć bo po co? zamiast dokręcać śruby z odpowiednim momentem- można z lidla komplet kluczy i siła razy gwałtRed_icon_smile i tak można by o waszej pracy w nieskończoność, co sie nie tkniecie to zjebane. ). Normalnie serwisowna R1 lata bezawaryjnie!!! Tak, teraz odpalisz wujka google i sprawdzisz jak to sie nazywa diabelska maszyna do dokrecania srub z odpowiednim momentem Red_icon_smile
2017-11-08, 09:43 PM
Szukaj
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#48
RE: Obrócona panewka :( i co dalej
Temat zamykam.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2017-11-08, 10:31 PM
Strona WWW Szukaj


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->