Wypad na tor jastrząb
Autor Wiadomość
gizu Offline
Użytkownik
***

Ksu
RN39

Liczba postów: 221
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
RE: Wypad na tor jastrząb
(2018-06-02, 09:51 AM)A.S. napisał(a): No na patelniach to pewnie tak ..ale choćby na Radomiu to żaden problem, zamknąć, zawinąć .. załamać i wymiętolić Red_icon_tongue  ... a ciśnienie takie na drogę to pewnie spoko ale na torze gleba murowana :/ ..
NA GORĄCO ( po kocu ) lub po sesji : przód >> 2.2 - 2.4
                                                          tył >> 1.4 - 1.5

Ehehe, co Wy macie z tymi patelniami Red_icon_smile Co to jest i gdzie? Red_icon_tongue Red_icon_cheesygrin  Zgadzam się z tym ciśnieniem - tor to całkiem inna bajka.
Tymczasem kulam się po drodze, tak że takie ciśnienie będzie ok...  no może tył zjadę na 1.8 ale to zobaczę jak się będzie zachowywał na winklach. 

Simon też widziałem to info odnośnie ciśnienia, zaczynam od górnego pułapu i będę szukał odpowiedniego dla siebie ;Red_icon_wink

Dziękować Pany za rady. Zajebiście posłuchać mądrych, doświadczonych głów Red_icon_wink
2018-06-02, 03:24 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
RE: Wypad na tor jastrząb
(2018-06-01, 09:37 PM)romuald napisał(a): jestem 99 % pewien, że przez ,, nie wyjście dupą z siodła ,, ......  na 100 % kurła  Red_icon_thinking

I niech tak pozostanie. Jak byś położył swoją głowę pod topór, to byś ją stracił Red_icon_frown 

Opony zamówione, jak mi czasu starczy i dojdą do wtorku, to może zdążę je założyć.
Jeszcze koce muszę obczaić, ale to dopiero po powrocie.
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2018-06-02, 06:59 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
RE: Wypad na tor jastrząb
Tak .. tył mam 1.4 - 1.5 na kocu ... w zależności od toru i tempa w czasie jazdy mam w okolicy 1.6 - 1.8 Red_icon_wink .... jak zjeżdżam, nieco schłodnieją i założę już koce to mierzę i jest znowu w okolicy 1.5 .. więc wszystko się zgadza psze Pana Red_icon_wink ....
2018-06-02, 08:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->