Lampa przednia rn 09
Autor Wiadomość
viper1987 Offline
R1 4 Ever
***

Rzeszów


Liczba postów: 300
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0
#1
Lampa przednia rn 09
Witam Panowie mam mały kłopot otóż pekł mi odbłysnik w lampie z jednej strony i nie za bardzo elementy lampy chcą sie rozejsc czy mogą byc klejone ?? czy tylko tak mocno wcisniete w siebie ? i czy mozna ewentualnie kupic sam odbłyśnik ?


Bo zastanawiam sie juz nawet żeby wyciać zaczepy przodu lampy od tylniej obudowy ( te zatrzaski ) jak sie nie da inaczej i skleic potem na stałe co myslicie o tym ?
Motocyklistow dzielimy na :


na tych ktorzy lezeli i na tych ktorzy beda lezec Red_icon_tongue ja juz mam za soba Red_icon_tongue
2012-02-04, 01:23 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#2
RE: Lampa przednia rn 09
kurde nie wiem czy Ci nie będzie parować jak skleisz szkło z obudową,domyślam się o co Ci chodzi z tymi zaczepami ,one służą do regulacji światem więc pewnie są wciśnięte na wcisk jak skleisz i będziesz chciał potem ruszyć regulację to pewnie pęknie lub nie zmienisz już wysokości świecenia lamp ,z tego co pamiętam to Marider miał jedną lampę spytaj może a nuż twoja strona Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2012-02-04, 03:11 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
viper1987 Offline
R1 4 Ever
***

Rzeszów


Liczba postów: 300
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0
#3
RE: Lampa przednia rn 09
(2012-02-04, 03:11 PM)żaba napisał(a): kurde nie wiem czy Ci nie będzie parować jak skleisz szkło z obudową,domyślam się o co Ci chodzi z tymi zaczepami ,one służą do regulacji światem więc pewnie są wciśnięte na wcisk jak skleisz i będziesz chciał potem ruszyć regulację to pewnie pęknie lub nie zmienisz już wysokości świecenia lamp ,z tego co pamiętam to Marider miał jedną lampę spytaj może a nuż twoja strona Red_icon_smile

Zaba szkla nie chce ruszac . czesc gdzie jest szklo ma plastik z zatrzaskami lampa sklada sie z dwoch czesci tylko mam problem zeby ja rozdzielic z zaczepow wypinam przednia czesc ale ani rusz zeby wyszlo
Motocyklistow dzielimy na :


na tych ktorzy lezeli i na tych ktorzy beda lezec Red_icon_tongue ja juz mam za soba Red_icon_tongue
2012-02-04, 04:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#4
RE: Lampa przednia rn 09
wiem jak zbudowana jest lampa Red_icon_smile ,lecz wybacz nie ogarniam co chcesz dokładnie zrobić,nie wiem wklej może fotke pokaż będziemy radzić ,nie każdy może łapie jak ja więc może ktoś iny pomoże jak nie damy rady Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2012-02-04, 11:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,526
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#5
RE: Lampa przednia rn 09
Jak jest klejona to do piekarnika i klej zmieknie jak powiedział marider i bezpieczniej bo opalarką mozna łatwo przesadzić i obudowa się stopi.

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

2012-02-07, 04:10 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->