RN09 - pytanie dotyczące sprzęgła
Autor Wiadomość
Albin Offline
Młody
**

TSK
RN23

Liczba postów: 50
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1
#13
RE: RN09 - pytanie dotyczące sprzęgła
Miskę sciągałem bo barany z "Ratka Motocykle" chcieli mi wmówić że zabezpieczenie pierwszej tarczy wypadlo i na 100% jest w misce. Zdjąłem i w misce czysciutko. Oglądałem wszystkie zęby które było widać od dołu.Nic niepokojącego nie zauważyłem. Mam nalatane 50tyś i jest to przebieg realny.

Teraz temat sprzęgła. Miałem dokładnie to samo. Pojawiło mi sie to dopiero na 6stym biegu przy odkręceniu gwałtownym. Tak około 7,5 tyś. Na niskich biegach tego nie zauważyłem. Po ostrym odkręceniu z 6tego biegu moto nie rozpędzalo sie powyżej 230,ale jak odkręcalem od od 2 biegu pod czerwone to na 6stym spokojnie zamykało szafę i nic sie nie dzialo.
Zobaczymy,tarczki i przekładki nowe wiec pozostaje ta dziwna sprężyna robiąca za docisk. Jak dojdzie do poniedzialku to zmienię a jak nie to dopiero po urlopie.
Żaba, powiedz mi czy znaczek na deklu pokrywa sie z kropką na dzwigni bez wciskania klamki ? Bo u mnie jakoś dziwnym trafem znaczki pokrywaly sie dopiero po nacisnieciu klamki :O . Teraz pokrywają sie normalnie bez wciskania.

A ja dalej sie obawiam ze kupiłem jakiś olej z cholera wie jakiego źródła Red_icon_sad
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-08-10, 04:50 PM przez Albin.)
2017-08-10, 04:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: RN09 - pytanie dotyczące sprzęgła - Albin - 2017-08-10, 04:43 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->