ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
Autor Wiadomość
Grzegorz86 Offline
Wariat
*****

Wrocław
RN12

Liczba postów: 1,216
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 2
RE: ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
Może być i Radom tylko jak tam z terminami trzeba ogarnąć.
2017-09-02, 07:30 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
RE: ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
(2017-09-02, 04:30 PM)simon68 napisał(a): kurde mnie to by pewnie nawet nie pozwolili podjechać na parking tego toru na moich przelotach  Red_icon_burn Red_icon_burn Red_icon_burn

Jak Cie nie wpuszczą, jak wpuszczą.
Skoro mnie z RC8 nie przepędzili, z R1 nie wygonili, to Ciebie też nie wygnają ... nikt tam nic nie mierzy i nie mierzył.
Kiedyś (2 lata temu) sprawdzali strój, obuwie, oglądali motocykle pod kątem sprawności (opony, hamulce, zawieszenia, wycieki), a nawet luz prawej manetki. Teraz ... płacisz i jeździsz



Radom ... nie wiem, nie byłem, nie zabieram głosu, ale jak zwykle dostosuje się  Red_icon_cheesygrin
U mnie teraz dużo się dzieje i 23-ci, to baaarrrrdzo odległy termin.
Na razie ostrze dzidę na 10-ego na Jastrząb i na chwile obecna to mój główny cel.
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2017-09-02, 09:28 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Grzegorz86 Offline
Wariat
*****

Wrocław
RN12

Liczba postów: 1,216
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 2
RE: ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
Tak sobie przemyslalem sprawę i ten 10'ty to całkiem dobry pomysł. Zamiast latać bez celu po to aby silnik się ułożył to po prostu podjadę do Was i zobaczę jak wygląda takie torowanie Red_icon_smile

Dla porządku założyłem nowy wątekRed_icon_smile
http://r1-forum.pl/showthread.php?tid=9542
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-09-03, 06:30 AM przez Grzegorz86.)
2017-09-03, 06:15 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
RE: ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
Wracając do tematu ....

Ewcio, Romociu!
Kurz po naszym spotkaniu już opadł, głowy ostygły, codzienność wróciła więc już czas  … rozliczenia się.

Narobiliście sobie sporo kłopotów z organizacją przedsięwzięcia … tak, przedsięwzięcie, to właściwe słowo, tym bardziej, że połapać to wszystko logistycznie, to duża sztuka, tym bardziej, że nie znaliście żadnego z nas, nie wiedzieliście nic o naszych preferencjach. Trzeba było wiec przewidzieć wszystkie warianty i „zachciajki”.
Dla tych, których nie było przybliżę, o co kaman w w/w i dla czego bez wazeliny próbuję się wślizgnąć …. tu i tam Red_icon_tongue

Otóż …pierwsze, co mnie osobiście rzuciło się w oczy, to … będę starał się pisać wg kolejności „zaskoczeń”:
  1. rozłożony na wybrukowanym podwórku wojskowy namiot NS i zakotwienie go do podłoża w taki sposób, aby żadna burza i żaden pijany go nie przestawił,
  2. pod namiotem … olbrzymi stół biesiadny i jak sadzę przygotowany fachowo przez dobrego stolarza na tę że okazję,
  3. wieszak/stojak na moto-ubrania … no Romuś, „jak Tyś mnie tym zaimponował?!” … słuchajcie … zaraz po przyjeździe, odstawieniu moto Romciu zaprosił nas do przebieralni … do swojego domku w którym jakiś dobry stolarz wykonał … chyba na specjalne zlecenie … kapitalny stojak/wieszak na moto-ciuchy … super mi się to podobało, pełna profeska,
  4. zakwaterowanie … no i tu super sprawa … spałem w różnych miejscach i okolicznościach, ale nigdy nie z … motocyklem  Red_icon_smoke  Zobaczcie … może to Wam wyda się głupie i dziecinne, ale … otwierasz rano oczy i co widzisz? Koło/oponę z swojej maszyny i … słyszysz … chrapanie Artka ….  Red_icon_cheesygrin
    Oczywiście byli i tacy, co wybrali pełen luksus i … ale jeśli chodzi o mnie … SUPER!!!
  5. żarcie … słuchajcie, wyżywić tyle mord, to trzeba się poświęcić. Simon codziennie rano gotował … tak, gotował, nie smażył tylko gotował … jajecznice z … nie wiem ilu … 20-30 jajek? Do tego jakieś wkładki. Swojski smalec … bajeczny, wędliny … super, ale ogórki!? Hmmm … poezja. Wieczorami – grill, a na ruszt … kiełbasa i karczek … wiecie, ile tego było?! Wyżywić tyle mord przez kilka dni i nocy?! Sami sobie odpowiedzcie,
  6. picie … normalnie … i tu nic nie napiszę, bo … mowę mi odebrało. Zresztą nie tylko mnie. Jeszcze raz chylę czoła przed fachowością wyrobu  Red_icon_smoke
  7. atrakcje …. hmmm … nocne odciny i strzelania z wydechów?! Kurcze, jak ja bym tak pod domem zrobił, to zaraz by Policja była, a u Eweci i Romcia ... wszystko było na miejscu Red_icon_smoke Red_icon_mad3 , jazda na „rusku” i w dodatku ja na plecaku … ja pierdziele, ale miałem pietra … ,
  8. ... i tam mógł bym se jeszcze długo wymieniać, ale nie o to chodzi. 

Ewcia, Romciu … nie będę więcej się rozpisywał, bo z butów wyfruniecie.
Zdradzę Wam, że … początkowo był plan zapłacić Wam za w/w w gotówce … no wiecie … ściepka do kapelusza. Szybko doszliśmy do wniosku, że byście nas pogonili z tymi „piniendzami” gdzie pieprz rośnie, bo honor by Wam nie pozwolił …
W związku z tym musieliśmy użyć małego fortelu i w szczerym podziękowaniu za … tra, la, la … prawdopodobnie jutro (w poniedziałek 04.09.2017r) do Waszych drzwi zapuka kurier i wręczy Wam dwie przesyłki … płaską i … taką normalną.
Na zewnątrz jednej z nich macie przyklejoną kopertę, a w niej „instrukcje obsługi”. Razem w tym byliście więc otwierajcie razem! Api i Bzykacz też!

W imieniu wszystkich uczestników (bo do tego zostałem upoważniony)
DZIĘĘĘĘęKUUUUuJEEEEeMYYYYYYYYy!!! Red_icon_banana Red_icon_banana Red_icon_banana
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2017-09-03, 09:40 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Żbiq88 Offline
Młody
**

szczecin
R1 2000r rn041

Liczba postów: 58
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
RE: ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
Chcialbym przedstawic wszystkim filmik ktory stworzylem dzieki uprzejmosci uzytkownika shogun_zag i koczis i serdecznie podziekowac za uzyczenie swoich materialow do stworzenia tego filmiku. jesli ktos nie chce byc widoczny na filmie to prosze o informacje postaram sie wtedy jak najszybciej ocenzurowac twarz lub rejestracje. jednak staralem sie wybierac tak zeby nie bylo zadnego przypalu. mam nadzieje ze filmik sie spodoba

https://www.youtube.com/watch?v=KSr7qXIo3p4
2017-09-18, 09:17 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
RE: ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
Wspomnienia już tylko zostały Red_icon_wink    widzę , że dobry Majster jesteś  Panie  Żbiq88   Red_icon_smile będzie co oglądać jak przyjdzie jesień i spadnie biały puch......... Red_icon_smile
Ot !!!!  Majstry .. taką  mi niespodziankę uszykowały...


Załączone pliki Obrazki
   
2017-09-18, 07:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,665
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
RE: ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
Suuuuuuper !!! Brawo Wy Red_icon_smile i oczywiscie obdarowany Red_icon_smile
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2018-01-20, 06:34 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
RE: ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
Nie no BOMBA!!!!!! Red_icon_smile


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2018-01-20, 09:24 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
r1_boyz Offline
Użytkownik
***

Kock
R1 Rn20

Liczba postów: 326
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 2
RE: ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
świetna pamiątka Red_icon_smile Red_icon_smile Red_icon_smile
2018-01-20, 10:34 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
GoProR1 Offline
Wariat
*****

Zagłębie
GSX1300RAL716

Liczba postów: 1,070
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
Bravooo fajna sprawa...

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka


"Prawym nadgarstkiem regulujesz poziom frajdy z jeżdżenia."
Donny Greene
2018-01-21, 04:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->