ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
Autor Wiadomość
GoProR1 Offline
Wariat
*****

Zagłębie
GSX1300RAL716

Liczba postów: 1,070
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
RE: ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
(2017-08-31, 08:14 PM)romuald napisał(a): No ! Majstry , mówcie co myślicie ? , ja się dostosuje .

To co ?  Żyjemy ?  Red_icon_yes


Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka


"Prawym nadgarstkiem regulujesz poziom frajdy z jeżdżenia."
Donny Greene
2017-08-31, 08:36 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Stella Offline
Młody
**




Liczba postów: 58
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
RE: ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
(2017-08-31, 07:11 PM)shogun_zag napisał(a): OK, na spokojnie, czekamy na Artka.
A Ty Stella nie kombinuj, tylko rusz swoją pupcię gdzie ... poza widok komina

Trochę jestem niestety uwiązana ostatnio i ciężko mi wyrwać się gdziekolwiek na dłużej niż jeden dzień. Będę obserwować wątki może kiedyś uda mi się dołączyć.
2017-08-31, 09:39 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
RE: ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
OK, nic na siłę, sama dojrzejesz do tej decyzji i sądzę, że będzie to szybciej niż myślisz Red_icon_smoke

Tak se siedze i tak mi się coś tam w główce pierdzieli, że .... może by sie tak zmówić i se wykupić całą eskadrą polatawke na torze np. tu:
http://www.torjastrzab.pl/poznaj-autodrom,aw38,59
Na ten miesiąc mamy do dyspozycji 10.09 (niedziela) i 23.09 (sobota) ...  zabawa przednia.

Albo ok. 20 km dalej ...
http://automobilklub.radom.pl
... Stella!!! Pasuje? Jak staniesz na moto, to swój komin zobaczysz Red_icon_wink

Nie sa to tory motoGP, ale ... lepsze takinie niż żadne.
Zakotwiczyć by można np. w Szydłowcu i tam się ... integrować Red_icon_cheesygrin

Jeździć grupą po drogach i podziwiać migające bokiem domy, latarnie i drzewa, pozdrawiać środkowym palcem fotoradary ... no można, ale ... to mamy na co dzień, a chodzi o zapamiętanie ... czegoś miłego, fajnego i bynajmniej nie mam na myśli wypicia wiaderka ...., bo z zapamiętaniem to raczej kiepsko Red_icon_tongue2 
A tak, to  by było przyjemne z pożytecznym .... nooo, i takiego właśnie mam plana Red_icon_banana
 
__________________________________
... i jako, że temat zbacza z kursu, a ten już praktycznie wyczerpany ... ale jeszcze nie wyczerpany  Red_icon_mad3  może byś drogi Kubo Koczis-ie Red_icon_cheesygrin założył nowy temat i tu posprzątał, póki tego jeszcze mało.
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2017-09-01, 08:15 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
RE: ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
Kiedys pytalem o wynajem tego toru i na 8h zawolali ok. 10tys pln Red_icon_sad
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2017-09-01, 08:47 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
RE: ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
Shogun  Red_icon_smoke wymyśliłeś fajną zabawe ,zapisuje sie. 
Termin - dostosuje - nim spadnie śnieg  Red_icon_wink 


Koczis - znajome mi zdjęcie wkleiłeś  Red_icon_wink


ps. nie myślcie żem zwariował - jestem synem marynarza
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-09-02, 07:58 AM przez romuald.)
2017-09-02, 07:54 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
RE: ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
(2017-09-01, 08:47 PM)Koczis napisał(a): Kiedys pytalem o wynajem tego toru i na 8h zawolali ok. 10tys pln Red_icon_sad

No a jak myślałeś ... policzmy razem ... :
Polatawka dla 40-tu motocykli po 300 PLN/moto daje nam 12.000,- PLN ... czyli taki weekendowy dzień na torze z pomiarem czasów, flagowymi i zabezpieczeniem medycznym.
Zgłosisz hasło ... jak zwykle na początku będzie kupę chętnych deklarujących swój udział w imprezie, wynajmiemy tor, zapłacimy 10 tys, a wyjdzie .... jak zawsze Red_icon_mad2 ... tego głowa rozboli, tamten sraczki dostanie ... Red_icon_mad

Ja myśle o czymś innym, ale wyjdzie na to samo ... po co wynajmować cały tor, wystarczy, że ... i tu bardzo ważne ... jednoznacznie uczestnicy określą się, że biorą udział w danym dniu, wpinamy się w określony dzień polatawki wpłacając tym samym po 300 PLNów i już.
 
Wady tego rozwiązania ... (i tego najbardziej sie obawiam) ... trzeba błyskawicznej decyzji, bo przeważnie tydzień przed terminem polatawki - wolnych miejsc BRAK lub zostaja jakies pojedyncze.
Zobaczcie ... na chwile obecną (02.09.2017, godz. 10:50) na dzień 10.09 mamy 39 wolnych miejsc z 40-stu.
http://www.torjastrzab.pl/motocyklowe-ja...dne,ww,453
No to teraz obserwujcie, co sie będzie działo, jak pogoda będzie w miarę wywróżona, czyli ok. środy.

Aaaaa ... i jeszcze jedna ważna sprawa ...  trzeba modlić sie o pogodę Red_icon_cheesygrin
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2017-09-02, 09:52 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
srubar1 Offline
yamaha r1
*****

starachowice
rn12

Liczba postów: 2,123
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 8
RE: ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
Ten tor jastrzab mam do niego 3km i lepszy jest niz kartingowy w Radomiu
r1 i życie staje się szybsze......Red_icon_smile
2017-09-02, 10:12 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
RE: ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
Ja będe jechał sprinterem  na pace mogę przypiąć jeszcze 3 motocykle to chętnych z pomorza zapraszam !  Do szoferki mogę wziąć dwóch .
2017-09-02, 10:28 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Stella Offline
Młody
**




Liczba postów: 58
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
RE: ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
Ja jestem za "starym" Radomiem, ale wybrzydzać nie będę. Płacisz stówkę i latasz ile chcesz w ramach sesji. Bez sensu wynajmować tor za dużą kasę, bo jak kolega wyżej napisał, na początku dużo chętnych a potem lipa. Lepiej po prostu ugadać się na termin i jechać bez zbędnego koniobijstwa.

PS. Wczoraj byłam na torze w Łodzi - nie polecam.
Za dwa tygodnie będę w Słomczynie... zobaczymy Red_icon_wink
2017-09-02, 11:14 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
RE: ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
Byłem na obu. Jastrząb fajniejszy ale dalej i drożej. Wystarczy mi Radom. Tak jak Stella pisze, nie trzeba wynajmować tylko jechać jak są jazdy motocyklowe. Ja to jestem chętny ale już na przyszły sezon. Raz sobie jadę żeby po zimie się rozruszać. W tym sezonie nie wiem czy już pogoda pozwoli. Stella czemu Łodzi nie polecasz? Napisz o tym Słomczynie po fakcie bo też z kolegą myśleliśmy tam zawitać

2017-09-02, 02:41 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Stella Offline
Młody
**




Liczba postów: 58
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
RE: ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
Nie wiem czy to dobry wątek do omawiania takich spraw (ew niech ktoś to posprząta Red_icon_wink) Tor w Łodzi rozczarował mnie przede wszystkim organizacją i podejściem do "klienta". Byłam na zorganizowanej imprezie więc spodziewać się można że na pewne sprawy przymyka się oko. Jednak nie... moja r1 nie przeszła kontroli głośności i zabroniono mi wjazdu na tor. Całe szczęście lub nieszczęście mogłam poznać nitkę toru dzięki motocyklom demo z yamahy. Moim zdaniem tor dupy nie urywa, nitka mało ciekawa. Nawierzchnia ok, ale metalowe barierki na tak wąskim torze odstraszają. Kwestia bezpieczeństwa i organizacji przy dzwonie uczestników tez raczej na minus. Przy 2,5 godzinnej imprezie sparaliżowało to całą imprezę na godzinę. Zakaz wjazdu na tor, na którym nie było już wraków i rozbitków. Trochę słabo wobec innych uczestników. Aspirują do miana profesjonalistów a ogólne wrażenie słabe i moim zdaniem szkoda czasu. Tor położony totalnie w polach, wokoło nie ma nic, a normy hałasu i robienie z tego szopki pozostawia niesmak.
Wolę Radom, bo nikt nic nie sprawdza i nie robi szopek z sesjami, grupami. Wjeżdżam na 4h i na torze spędzam tyle czasu ile potrzebuje i przerwę też robię tak długą i kiedy mi pasuje.

Słomczyn ode mnie jest najbliżej. Dam znać jak już będzie po Red_icon_smile
2017-09-02, 02:58 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
RE: ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
kurde mnie to by pewnie nawet nie pozwolili podjechać na parking tego toru na moich przelotach  Red_icon_burn Red_icon_burn Red_icon_burn
2017-09-02, 04:30 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
RE: ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
ja posmakuje wszystkie  tory...ty .....w Polsce , zaczne od Jastrzębia  :-)

Kafel przyjade po Ciebie załadujemy twoją niunie i na Jastrząb. Co Ty na to ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-09-02, 05:39 PM przez romuald.)
2017-09-02, 05:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Grzegorz86 Offline
Wariat
*****

Wrocław
RN12

Liczba postów: 1,218
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 2
RE: ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
Ja bym się chętnie wybrał na tor zwłaszcza że nigdy nie byłem. Co do terminu preferowalbym 23'ci bo póki co świeżo złożony silnik w erce musi się "ułożyć"
2017-09-02, 05:55 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
RE: ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
Dzięki Stella za relacje. Widziałem na fejsie właśnie fote z tego wyjazdu z profilu Poland Position. Ja to bym się dostosował do tego 23 bardziej tak żeby Grzesiek też mógł jechać. Tylko ciekawe jak z temperaturą. Co reszta sądzi? Albo Grzechu dawaj teraz nie ma co czekać bo pogoda za tydzień chyba ma się poprawić a silnik się ułoży na torze Red_icon_smile

2017-09-02, 06:32 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
RE: ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
No to 23 niech  moto Grzesia się spasuje  Red_icon_cheesygrin  nie można odkładać bo zima idzie   Red_icon_surprised 

To jaka pogoda na dole  będzie lepsza 10 czy 23 .   Shogun   Red_icon_smoke  popatrz w niebo i powiedz coś ujrzał  !!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-09-02, 07:07 PM przez romuald.)
2017-09-02, 06:37 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Grzegorz86 Offline
Wariat
*****

Wrocław
RN12

Liczba postów: 1,218
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 2
RE: ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
10'ty niestety na bank odpada, nie chce ryzykować niepotrzebnie. Ewentualnie mogę wpaść żeby po prostu się spotkać i "zintegrować" Red_icon_cheesygrin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-09-02, 07:01 PM przez Grzegorz86.)
2017-09-02, 07:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
RE: ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
(2017-09-02, 04:30 PM)simon68 napisał(a): kurde mnie to by pewnie nawet nie pozwolili podjechać na parking tego toru na moich przelotach  Red_icon_burn Red_icon_burn Red_icon_burn

Szymek , a może ? Cza zapytać  i będzie wiadomo .
2017-09-02, 07:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
RE: ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
na radom jadę bo tam nie sprawdzają ....
2017-09-02, 07:18 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
RE: ZLOT R1-Forum.pl "U ROMUALDA" :)
To jak ? jedni tu drudzy tu! Jak simon ma zafajne przeloty na Jastrząb to lecim na Radom Majstry !!!!!!!  Red_icon_wink
2017-09-02, 07:24 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->