Fotoradarowy biznes na kierowcach
Autor Wiadomość
YZF R1 Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 558
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 1
#21
RE: Fotoradarowy biznes na kierowcach
No to nie tylko do czynienia z funkcjonariuszami miałem furmanom.
A z tym śmietnikiem to dla czego bez problemu???
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców,
pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
naprawdę...
aż czasami ciężko ich wyprzedzić!!! Red_icon_smile
2012-02-04, 09:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#22
RE: Fotoradarowy biznes na kierowcach
robiłem czasem tak jak Ty rafalbila rozpędzałem się jak zauważyłem fotośmietnik i dwa razy mi strzeliło od przodu. Od tyłu nigdy mi się nie zdarzyło chociaż trzeba uważać bo jeśli w puszce mi zrobiło to i może w motongu.

YZF R1 problemu nie było bo znam strażnika gminnego który się tym zajmuję, jeden telefon i po sprawie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-02-04, 09:49 PM przez szymek.)
2012-02-04, 09:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
YZF R1 Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 558
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 1
#23
RE: Fotoradarowy biznes na kierowcach
Hahahahaha takie buty.
Ach te znajomości Red_icon_cheesygrin
Ja to na mandaty to 2 tys lekko wywaliłem a i punktów też nazbierałem 23 prawie prawko poleciało ale ii tak nie dałem dziadom dodatkowo za zbicie zarobić tylko cb i antyradar zanabyłem Red_icon_smoke
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców,
pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
naprawdę...
aż czasami ciężko ich wyprzedzić!!! Red_icon_smile
2012-02-04, 09:46 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,528
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#24
RE: Fotoradarowy biznes na kierowcach
Jak jeschałem autem ostatnio w nocy jak mi strzelił to aż na fotelu podkoczyłem bo na pewniaka sobie leciałem a dziady go obrucili wcześniej był na wylatujących z wawy, a przestawili na wlatujących

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

2012-02-07, 04:16 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#25
RE: Fotoradarowy biznes na kierowcach
To ja odwaliłem moto lepszy manewr. Chyba diabeł mnie podkusił Red_icon_tongue. Zapindalam pewnego razu po mieście jak zwykle środkiem między autami i patrzę radiowóz przedemną. Więc zwolniłem i się ciągnę za nim jakiś czas. W końcu mnie ręka zaswędziała i odwinąłem. Oni bomby włączyli i się skończyło kozakowanie na 200zł i 5 pkt za podwójną ciągłą. Kurde jaki człowiek głupi Red_icon_cheesygrin

2012-02-07, 10:18 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#26
RE: Fotoradarowy biznes na kierowcach
przez zdjęcie z fotoradaru (na motocyklu) miałem sprawę w sądzie,komuś innemu głupi palant zrobił fote a moje tablice spisał bo jechałem może 5 minut po nim ,fotoradar był przenośny więc pies go pilnował ,dostałem wezwanie po mandat,pojechałem,paczę a tu nie ja ,więc mówię to nie ja, no to mnie informuje że mam udowodnić ,przyjechali zrobili foty że inne moto (wtedy Kawa ,na fotce też była Kawa tylko starzy model ) i myślę sprawa załatwiona,aż tu wezwanie i sprawa w sądzie ,koleś się upał że na bank ja i chuj , powiem Wam że po pierwszej sprawie (były dwie) nie było mi do śmiechu ,bo pani sędzina gdy jej pokazywałem jaki ja mam motocykl a jaki jest na zdjęciu spytała mnie ,tak? a gdzie jest przód motocykla ,no to mi kurwa ręce opadły ,ten policjant w dodatku zeznał iż posiadają takie informacje że się zamieniamy plastikami i tablicami dla zmyłki ,znowu ręce opadły ,na szczęście sędzina zażyczyła kolorowe zdjęcie na następnej sprawie (choć z tego też miałem ubaw ,pała mówi że nie mają kolorowego ksero ) na druga sprawę nie pojechałem lecz wyrok brzmiał nie winny hehe ,nawet w tak błahej sprawie trzeba było się gimnastykować ech.............. no ale taki kraj co zrobić Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2012-02-08, 01:59 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#27
RE: Fotoradarowy biznes na kierowcach
Kurcze jeszcze trochę i strach będzie wyjechać z domu. 500 fotoradarów, 500 radiowozów z kamerkami i jeszcze do tego odcinkowe pomiary prędkości i 2000 suszarek.

http://kontakt24.tvn.pl/temat,wieksze-ma...goryId=496
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2013-01-09, 08:01 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#28
RE: Fotoradarowy biznes na kierowcach
ciesz się, że jeszcze u nas nie zabierają prawa jazdy za przekroczenie prędkości
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2013-01-09, 08:15 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#29
RE: Fotoradarowy biznes na kierowcach
ale taki mają plan Red_icon_sad mam nadzieję, że nie wejdzie, bo tak to na moto już nie wyjdę. Te 500zł i 10p jeszcze za głupotę(200 i więcej po mieście) można było przyjąć, ale zabrania prawka i ponownie latać na egzamin i to na obie kategorie(mam A i B) to już lekkie przegięcie pały. Za chiny nie dałbym rady zdać teraz egzaminu, bo po 14 latach ma się już jakieś nawyki, nie wspominając o kosztach i czasie.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2013-01-09, 08:35 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
griosek Offline
ninja
****

Warszawa
zx10r

Liczba postów: 796
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
#30
RE: Fotoradarowy biznes na kierowcach
(2013-01-09, 08:35 PM)Koczis napisał(a): ale taki mają plan Red_icon_sad mam nadzieję, że nie wejdzie, bo tak to na moto już nie wyjdę. Te 500zł i 10p jeszcze za głupotę(200 i więcej po mieście) można było przyjąć, ale zabrania prawka i ponownie latać na egzamin i to na obie kategorie(mam A i B) to już lekkie przegięcie pały. Za chiny nie dałbym rady zdać teraz egzaminu, bo po 14 latach ma się już jakieś nawyki, nie wspominając o kosztach i czasie.

w 100% się zgadzam :/... dzisiaj słyszałem w radiu, że za podwójne przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym chcą zabierać prawko. przyznam się, że bardzo często przekraczam setke w warszawie, więc moje prawko poleciałoby bardzo szybko...
2013-01-09, 09:34 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#31
RE: Fotoradarowy biznes na kierowcach
Zdalbys w UK za pierwszym razem, czy gdziekolwiek poza granicami RP a pozniej wymiana i masz wyjebane na durnych oslow i ich glupawe pomysly jak tu uprzykrzyc obywatelowi zycie w tym chorym kraju Red_icon_wink

Odwracaja uwage ludzi od waznych rzeczy. Taki sposob na otumanianie zastraszonego juz spoleczenstwa a sami sa k... bezkarni.
2013-01-09, 09:53 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
feniks_01 Offline
Użytkownik
***

Cieszyn
RN04

Liczba postów: 174
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 0
#32
RE: Fotoradarowy biznes na kierowcach
Ja moge powiedzieć tylko tyle (ni etylko odnośnie prawka, mandatów, egzaminów itd) Jak to marider napisał w tym "chorym kraju" za chwile nie będzie mozna głosniej puścic bąka we własnym mieszkaniu, ba, mieć własnego mieszkania, domu itd. Pierd..one opłaty, podatki, akcyzy i ch... wie co jeszcze nas zrujnują. Nawet jeśli w tym kraju posiadasz jakąś nieruchomość (przykładowo nie chwaląc sie tylko podając do przykładu ja) nie możesz z nią nic zrobić, tzn przekwalifikować na działki budowlane i sprzedać (zeby kupić chociaż RN19 Red_icon_cheesygrin) bo mamy jakąś pierdoloną "Nature 2000" Ten cholerny program nie pozwala praktycznie nic zrobić, jakieś jebane ptaszki, kwiatki czy inne chujostwa pod ochroną którcyh nigdy nie było nagle przeszkadzają mi zarządzać własnym majątkiem... No ludzie kurwa... o zarobkach, podatkach i służbie zdrowia nie będe pisał bo szkoda mojego wkurwiania sie... "Tu sie urodziłem i tu chce żyć" jak już ktoś powiedział ale nie będe sie męczył z tymi rządzącymi kretynami, za kare to moge do więzienia pojsc siedzieć, ja chce funkcjonować i korzystać z tego,że sie udało zarobić pare groszy zapierdalając od rana do wieczora. Przychodzi czas chyba na dłuższe wakacje Red_icon_smile

PS. Wiem,że za chwile ktoś sie wypowie,ze jemu sie udało i nie jest tak źle. Dobra, fajnie. Tobie sie udało a ja musiałbym dostać tylko jakieś 30 % tego co mogłbym mieć jeśli chce sprzedać to co mam w takiej postaci jaka teraz jest.
PS 2. Przepraszam adminów za przkleństwa, wulgaryzmy itd ale to już sie kurwa nie da, nic tylko człowiekowi dojebać żeby się nie miał lepiej, niech zapierdala od rana do wieczora żeby te kurwy na wiejskiej miały wiecej...
RN04 Red_icon_mad

If I go crazy then will you still call me Superman?‎
2013-01-09, 10:29 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#33
RE: Fotoradarowy biznes na kierowcach
Twoje oburzenie jest jak najbardziej zrozumiałe. Mnie też coś strzyka na samą myśl co się wyprawia w Naszym kraju. Rządzi nami banda złodziei, którzy tylko myślą o swoich ciepłych posadach i immunitetach. Zwykłych ludzi mają za bydło, które ma na nich harować. Co to ma być, że "oni" zapierd... sobie za paliwo z naszych podatków(tak każdy poseł dostaje 6tyś zł/miesięcznie na paliwo jak tylko poprosi i nie ważne ile zrobi kilometrów. Może zrobić 1km i tak dostaje 6 tysi na łapę) i jeszcze mandatów nie dostają.
Jeszcze trochę i zacznę jeździć bez tablic.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2013-01-09, 10:38 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#34
RE: Fotoradarowy biznes na kierowcach
Ja jezdze na zagranicznych. I mam ich w gleboko w d... Zal patrzec jak ludzie ktorzy maja poukladane w glowach emigruja za lepszymi warunkami zycia za granice. Bylem tez, mieszkalem, pracowalem, zarabialem, cieszylem sie zyciem bez ograniczen, wrocilem z tesknoty (za zarciem tez hehe), rozgladam sie wokolo ze zdumieniem przecierajac oczy i sie wcale nie dziwie, ze ludzie stad uciekaja... Naprawde.
2013-01-09, 10:45 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
gruch Offline
Użytkownik
***

Leśnica (Opolska)
R1 RN09

Liczba postów: 315
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2
#35
RE: Fotoradarowy biznes na kierowcach
Ja tez bylem pare miechow za granicą. I wiecie co? Jeszcze troszke i spadam stąd na dobre. Jak mawiają klasyki "Naród piękny, tylko ludzie kurwy".
2013-01-10, 12:37 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Allah84 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 377
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
#36
RE: Fotoradarowy biznes na kierowcach
oj tam narzekacie Red_icon_wink a mi sie tu podoba i nie mam zamiaru stad wyjezdzac :] zarobki ok, mieszkac gdzie mam, jezdzic czy mam, zrec co mam ;] atrakcji tez jest... Red_icon_smile a za granica... na pakowacza ogorkow w brytyjskiej hurtowni gdzie cie ponizaja (juz w 1 dniu pewnie lby bym pourywal tym hudym bladym kur**om) to ja dziekuje... postoje w naszej polsce :] a co do fotoradarow to wyjebka totalna... sa sposoby Red_icon_cheesygrin
2013-01-10, 09:48 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
wilku7 Offline
Ostatni Sprawiedliwy
****

Mińsk Mazowiecki
ZX10R

Liczba postów: 833
Dołączył: May 2012
Reputacja: 3
#37
RE: Fotoradarowy biznes na kierowcach
Ja myślę, że trafi się następny co poleci z bombą pod sejm... Red_icon_tongue. Sam już słuchać nie mogę tych bladych skurw....ów... Zacząłem jeździć przepisowo... Przynajmniej puszką.... Także chu... nawet złotówki ode mnie nie zobaczą cwele Red_icon_cheesygrin
HJC RPHA 10 BEN SPIES + ALPINESTARS SMX PLUS + SHIMA VRS-1 + TSCHUL 737
2013-01-10, 10:37 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#38
RE: Fotoradarowy biznes na kierowcach
(2013-01-10, 09:48 AM)Allah84 napisał(a): oj tam narzekacie Red_icon_wink a mi sie tu podoba i nie mam zamiaru stad wyjezdzac :] zarobki ok, mieszkac gdzie mam, jezdzic czy mam, zrec co mam ;] atrakcji tez jest... Red_icon_smile a za granica... na pakowacza ogorkow w brytyjskiej hurtowni gdzie cie ponizaja (juz w 1 dniu pewnie lby bym pourywal tym hudym bladym kur**om) to ja dziekuje... postoje w naszej polsce :] a co do fotoradarow to wyjebka totalna... sa sposoby Red_icon_cheesygrin

mogę Ci przybić piątkę Red_icon_smile
2013-01-10, 10:40 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
wilku7 Offline
Ostatni Sprawiedliwy
****

Mińsk Mazowiecki
ZX10R

Liczba postów: 833
Dołączył: May 2012
Reputacja: 3
#39
RE: Fotoradarowy biznes na kierowcach
A mi to nie przybijesz? Red_icon_cheesygrin. A i jeszcze jedno... Pozdrawiam wszystkich, którzy zamalowują oczka w fotoradarach... Tym to mogę piątkę przybić Red_icon_cheesygrin. Ba... Litra dobrej wódki postawić Red_icon_cheesygrin
HJC RPHA 10 BEN SPIES + ALPINESTARS SMX PLUS + SHIMA VRS-1 + TSCHUL 737
2013-01-10, 10:51 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#40
RE: Fotoradarowy biznes na kierowcach
ja puszką zawsze jezdze przepisowo nie robie z siebie pajaca, moja prędkość jest od 70 do 90 Red_icon_cheesygrin
ale jak kto Koczis ostatnio mi napisał "R1 mamy od zapierdalania " Red_icon_cheesygrin
2013-01-10, 11:02 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->