Podziękowania dla forumowiczów :)
Autor Wiadomość
Michaelo Offline
Użytkownik
***


Rn12

Liczba postów: 171
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
#1
Thumbs Up  Podziękowania dla forumowiczów :)
Witam wszystkich forumowiczów Red_icon_cheesygrin

Korzystając z okazji chciałbym bardzo podziękować wszystkim forumowiczom za wsparcie jakiego udzielacie, dzieląc się swoimi doświadczeniami i nie tylko Red_icon_cool 

Postanowiłem podzielić się tym oficjalnie, ponieważ rzadko kiedy można natrafić na bezinteresowną pomoc ze strony drugiej osoby. Otóż po ostatnich złych doświadczeniach z pseudo mechanikami i pieniądzach puszczonych w błoto, dość intensywnie majsterkowałem przy swojej R One. Niestety nie mam zbyt dużego doświadczenia jeśli chodzi o rozbieranie motocykli, dlatego wspomagałem się postami na forum. Ku mojemu zaskoczeniu jeden z forumowiczów postanowił poświęcić swój wolny czas, oraz mimo sporej odległości wesprzeć mnie telefonicznie, jak i dostarczyć mi niezbędne do mojej naprawy części ( znając życie na serwis musiałbym czekać ładne kilka tygodni). Dzięki wsparciu naszego kolegi Wojtka ksywka Robot, początkowo nie wierząc w swoje siły, skorzystałem z jego trafnych instrukcji i dokonałem w pełni profesjonalnej naprawy zakończonej sukcesem. Wyciek usunięty a pieniądze w portfelu ( czego nie mogłem powiedzieć po wizycie u mechanika) ;Red_icon_wink

Z tego miejsca chciałbym gorąco podziękować Wojtkowi oraz wszystkim udzielającym się kolegom z forum. Kawał dobrej roboty Panowie Red_icon_cheesygrin Z mojej strony również służę pomocą i mam nadzieję, że w tym sezonie trafi się jeszcze okazja aby spotkać się przy jakimś dobrym piwku Icon_beer

Pozdrawiam
Michał


Załączone pliki Obrazki
   
2017-06-06, 09:34 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
godlefas Offline
MaR1usZ
****

łuuu tu tu tut tuuuu
ODWYK

Liczba postów: 997
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 2
#2
RE: Podziękowania dla forumowiczów :)
tak 3mać!
___________________________________________________________


—√\~—√\~ - YAMAHA - √\~—√\~
2017-06-06, 11:51 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#3
RE: Podziękowania dla forumowiczów :)
Super !!!

Daj teraz jeszcze plusa do reputacji dla Robota
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2017-06-07, 04:37 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Robot Offline
ja tu tylko sprzątam ;P
***

Szczecin
RN22

Liczba postów: 400
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 11
#4
RE: Podziękowania dla forumowiczów :)
O kurde...., to mnie Michał zaskoczyłeś Red_icon_smile myślałem że będzie jakiś komentarz, a tu takie coś ! Red_icon_cheesygrin
Cieszę się że mi zawierzyłeś i spróbowałeś swoich sił, dobrze wiedziałem że dasz sobie radę ! - nasze erki są bardzo dobrze i mądrze złożone - tylko... do naprawy trzeba używać serca i głowy, a każda naprawa się powiedzie Red_icon_smile
Oczywiście dalej służę Tobie i innym pomocą co do napraw, jak i potrzebnych części(czasami lepszych niż zostały włożone hehe)

Żałuję też, że nie mogłem być na złocie i napić się przysłowiowego piwka, ale myślę że przyjdzie okazja się spotkać i poznać Was osobiście Red_icon_smile

WE R1 Red_icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-06-07, 01:37 PM przez Robot.)
2017-06-07, 01:37 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Platun Offline
Rn12 BLUE
***




Liczba postów: 219
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1
#5
RE: Podziękowania dla forumowiczów :)
Odbiegając od tematu. Robot jak będziesz się szykował na jakiś zlot daj znać razem zawsze raźniej. A do Ciebie mam pare km Red_icon_smile
2017-06-08, 06:31 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Michaelo Offline
Użytkownik
***


Rn12

Liczba postów: 171
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
#6
RE: Podziękowania dla forumowiczów :)
Może trzeba coś zorganizowaćRed_icon_tongue
2017-06-09, 02:37 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Robot Offline
ja tu tylko sprzątam ;P
***

Szczecin
RN22

Liczba postów: 400
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 11
#7
RE: Podziękowania dla forumowiczów :)
(2017-06-08, 06:31 PM)Platun napisał(a): Odbiegając od tematu. Robot jak będziesz się szykował na jakiś zlot daj znać razem zawsze raźniej. A do Ciebie mam pare km Red_icon_smile
Jasne że dam znać , ale zawsze możesz mnie odwiedzić wcześniej jak będziesz gdzieś przelotem Red_icon_smile
2017-06-09, 10:50 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Robot Offline
ja tu tylko sprzątam ;P
***

Szczecin
RN22

Liczba postów: 400
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 11
#8
RE: Podziękowania dla forumowiczów :)
(2017-06-09, 02:37 PM)Michaelo napisał(a): Może trzeba coś zorganizowaćRed_icon_tongue
... coś mi się wydaje, że jak się spotkamy to będzie co wspominać Red_icon_smile
- i znowu będą ciche dni w domu hehe
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-06-09, 10:56 PM przez Robot.)
2017-06-09, 10:55 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->