Kawa zx10r I generacja :)
Autor Wiadomość
mateusz7 Offline
Młody
**

Radom
zx10r/ r1 rn01

Liczba postów: 36
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 2
#1
Kawa zx10r I generacja :)
Witam Panowie 
Po mojej r6 i sc33 przyszła kolej na zmiany Red_icon_smile plan był taki, żeby kupić moto w oryginale cbr 1000rr w repsolu, I dziesiątkę lub r1 rn09/rn12. Dycha trafiła się pierwsza taka jak chciałem( w oryginale i solidnie wypieszczona), zakupiona w Kwietniu. Kiedy zobaczyłem ją po raz pierwszy na żywo to się po prostu zakochałem Red_icon_bggrin Moto Bardzo fajnie doposażone, a mianowicie:

- alarm ( z którego w ogóle nie korzystam [Obrazek: 002.gif] )
-wydech przelotowy Arrow
-amortyzator skrętu z 18-stopniową regulacją Bitubo
-sportowa szyba MRA 
-akcesoryjne mocowanie tablicy rejestracyjnej
-tylne kierunkowskazy Barracuda freccia
-stompgripy
-crash pady- na adapterach, przednie zawieszenie, rolki wahacza
-pokrętła reguulacji zawieszenia
- przednia pompa hamulcowa Brembo (fi 19)
przewody hamulcowe w stalowym oplocie z przodu
-sportowe klocki hamulcowe - Versah sintered

zmieniłem łańcuch na złoty ZVMX DIDa i na ten sezon dostanie nowe oponki Supercorsy. 
Kawa jest piekielnie ostra, uślizgi tylnego koła to standard, może jak zmienię gumy to się troszkę poprawi, bo te spisują się fatalnie. Z tym moto naprawdę trzeba się z szacunkiem obchodzić z manetką, silnik bardzo narwany, trzeba uważać, Honda i r6 to spokojne moto w porównaniu z pierwszą dziesiątka, według moich odczuć Red_icon_bggrin Hamulce są rewelacyjne, pozycja hmm... jak to na sporcie..o wygodzie nie piszę Red_icon_bggrin 

Może kiedyś mi się odwidzi ( czego narazie sobie nie wyobrażam ) i kupie r1, ale raczej będzie to rn19 lub rn22. Chodź od dawien dawna marzyła mi się rn04 i jeżeli kiedyś trafi mi się jakaś ładna sztuka w oryginale to niewykluczone, że dokupię takową do Kawy Red_icon_smile


Załączone pliki Obrazki
                       
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-02-27, 06:50 PM przez mateusz7.)
2017-02-27, 06:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Tazz Offline
Konkretny
****

Mielec
Gsxr k8

Liczba postów: 637
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 2
#2
RE: Kawa zx10r I generacja :)
Ladny
2017-02-27, 06:24 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Michu44 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 178
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
#3
RE: Kawa zx10r I generacja :)
Piękna, ten kolorek chyba jedyny słuszny na kawasaki Red_icon_cheesygrin
2017-02-27, 07:57 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
major899 Offline
Młody
**




Liczba postów: 41
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
#4
RE: Kawa zx10r I generacja :)
Kolego zx10 I gen jest fajna właśnie ze względu na swój "dziki" silnik. Niestety bardzo często pojawiają się mikropęknięcia na ramie od spodu na początku są bardzo trudne do zauważenia. Wiem co piszę bo sam to przerabiałem w swojej zx10 która dawno temu miałem. Co nie zmienia faktu, że jest to jak na swoje lata na prawdę bardzo fajny sprzęt. I gratuluję, że udało Ci się znaleźć tak zadbany egzemplarz bo większość tych kawek to straszne zajazdy. Red_icon_smile
2017-02-28, 09:33 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
robertold Offline
Młody
**


Rower rn22

Liczba postów: 75
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
#5
RE: Kawa zx10r I generacja :)
Ładny egzemplarz
2017-02-28, 10:20 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
andreRLE Offline
Użytkownik
***

Leżajsk / Rzeszów
RN19

Liczba postów: 283
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
#6
RE: Kawa zx10r I generacja :)
Na żywo prezentuje się jeszcze lepiej!

Odważni nie żyją wiecznie. Ostrożni nie żyją w ogóle.
2017-02-28, 04:01 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mateusz7 Offline
Młody
**

Radom
zx10r/ r1 rn01

Liczba postów: 36
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 2
#7
RE: Kawa zx10r I generacja :)
(2017-02-28, 09:33 AM)major899 napisał(a): Kolego zx10 I gen jest fajna właśnie ze względu na swój "dziki" silnik. Niestety bardzo często pojawiają się mikropęknięcia na ramie od spodu na początku są bardzo trudne do zauważenia. Wiem co piszę bo sam to przerabiałem w swojej zx10 która dawno temu miałem. Co nie zmienia faktu, że jest to jak na swoje lata na prawdę bardzo fajny sprzęt. I gratuluję, że udało Ci się znaleźć tak zadbany egzemplarz bo większość tych kawek to straszne zajazdy. Red_icon_smile

Właśnie ze względu na tą kulturę silnika ją lubię, bo to moto z pazurem i charakterem, daje niesamowite doznania z jazdy i myśle, ze długo się nie znudziRed_icon_smile moja ma ramę w idealnym stanie, może śmiesznie to zabrzmi, ale kupiona od kobiety Red_icon_cheesygrin
2017-02-28, 08:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->