Świeżaki
Autor Wiadomość
artur_b8 Offline
Użytkownik
***

Nowe Skalmierzyce
R1 RN09

Liczba postów: 193
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
#1
Świeżaki
Panowie i Panie, proponował bym przeprowadzić dyskusje na temat świeżaków którzy krótko mówiąc lecą w chu** z przywitaniem, mnie np. denerwują tacy którzy zapisują się do forum tylko po to żeby coś sprzedać albo kupić. Nie wiem jak to wygląda z punktu widzenia administratora, ale można by było usuwać lub blokować użytkowników którzy piszą w powitaniu tylko "cześć chciałbym się dowiedzieć/ chciałbym sprzedać/ chciałbym kupić"itp. Co o tym sądzicie...



     ISKRA MC POLAND
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-01-14, 11:57 PM przez artur_b8.)
2017-01-14, 11:16 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Tazz Offline
Konkretny
****

Mielec
Gsxr k8

Liczba postów: 637
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 2
#2
RE: Świeżaki
Artur jest w tym jakiś sens ale i tak i wyplenisz np chandlarzy,czy tam kupujących a co do kupujących np chcący o wycenie Koczisa to pasowało by żeby nowy trochę wdrozyl się na forum troszkę wpisów miał itp nie wiem tak sobie mysle
2017-01-15, 12:14 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#3
RE: Świeżaki
Artur może być ciężko, bo:
- jeśli zablokujesz świeżaka to nic nie napisze
- jak nic nie będzie mógł napisać, to jak sprawdzić czy się udziela? Na czacie?
- można dać BANa na 24H, tylko czy to coś zmieni?
- ja nie mam żadnych uprawnień, aby "systemowo" coś blokować. Jedyną blokadę mogę dać w postaci w/w BANów

Co do rejestracji na forum, tylko po to aby coś sprzedać, to też różnie bywa, bo jak coś ciekawego, w dobrej monecie, to nikt zły nie będzie. I tu pojawia się dylemat, czy każdego świeżego sprzedawcę blokować, czy wybiórczo. Ta druga opcja może lepsza dla Nas(starych stażem), ale nie będzie fair dla "nowych", bo niby jakie kryteria przyjąć?

Kolejna sprawa, to logowanie się po to aby kupić R1. No to jest jeden z powodów, dla których tu się wchodzi, bo szukaliśmy R1, a jesteśmy zieloni w temacie. Google pokazało, że jest coś takiego jak http://www.R1-Forum.pl to "Gość" wchodzi, wita się i zaraz lub jeszcze w tym samym poście przechodzi do sedna sprawy.
Mi to się też nie podoba, bo jest jak wół napisane, jak powinien wyglądać pierwszy post na Forum http://r1-forum.pl/showthread.php?tid=3155 tylko chyba mało kto go czyta Red_icon_sad
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2017-01-15, 01:00 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
artur_b8 Offline
Użytkownik
***

Nowe Skalmierzyce
R1 RN09

Liczba postów: 193
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
#4
RE: Świeżaki
Są jeszcze takie przypadki jak djdarco taka najbardziej świeża sytuacja, powitanie handlowe, a za chwile wypowiada się w tematach może i trafnie, ale tak jak Koczis powiedziałeś mógł to zrobić kulturalniej. Można by wysłać takiej osobie ostrzeżenie, jak chce być z nami to niech poświeci tą chwile i opisze siebie w skrócie wtedy wiadomo kim jest i wiadomo jak odnosić się do jego opinii...



     ISKRA MC POLAND
2017-01-15, 10:00 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#5
RE: Świeżaki
Panowie nie szukajcie problemów gdzie ich niema Red_icon_wink ,od zawsze tak jest i nic pewnie tego nie zmieni ,każdy robi jak uważa Red_icon_smile
i proszę na litość Boską ,tylko nie teksty typu ,jesteś świeżak ,nie można ci tego czy tamtego , to bardzo słabe jest Panowie Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2017-01-15, 12:48 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
dariooo Offline
Dariooo
***




Liczba postów: 153
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
#6
Świeżaki
A może po prostu post w świeżaki umieszczałby np Koczis. Po akceptacji pełnego wzoru przestawienia się. Model, doświadczenie lub jego brak, skąd itp. Oczywiście bez spiny i bez szablonu. Podstawowe info.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
...umrzesz na 100% więc żyj na 100%.
2017-01-15, 01:39 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#7
RE: Świeżaki
Dariooo bardzo fajny, ale nie możliwy do zrealizowana. Poza tym chyba fajnie jak post napisze "nowa" osoba, a nie ja Red_icon_cheesygrin Nie wiem na czym polega akceptacja BeMisza, czy to systemowe przyzwolenie, czy odblokowuje konto, po właśnie jakimś "piśmie" od świeżaka.
Można by zrobić coś takiego, aby NOWY najpierw pisał mi PW ze swoim przywitaniem, a po mojej akceptacji pisał by go na Forum. Tyle, że to pewnego rodzaju cenzura, a i ja nie jestem wyrocznią.

Jak dla mnie to musi zostać po staremu, a po przywitaniu widać jakie, kto ma podejście do ludzi.

Zacznę pisać w odpowiedziach coś takiego:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Masz 24H na uzupełnienie przywitania. W innym przypadku konto zostanie zablokowane.
Dla ułatwienia wzór pierwszego postu na Forum, jak powinno wyglądać przywitanie:

http://r1-forum.pl/showthread.php?tid=3155
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak nie pomoże to BAN na 7dni. Jak dana osoba wróci po tym czasie, może się poprawi oraz będzie widać, że nie było to logowanie jednorazowe.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-01-15, 02:05 PM przez Koczis.)
2017-01-15, 02:03 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
wonsz Offline
DO POWITALNI WONT !
*****

Wrocław
Rn22 '14

Liczba postów: 1,246
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 13
#8
RE: Świeżaki
latwiej byloby usunac starsze konta (ktore dawnoo sie nie logowaly) i te ktore tylko raz sie zalogowaly
2017-01-15, 03:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
artur_b8 Offline
Użytkownik
***

Nowe Skalmierzyce
R1 RN09

Liczba postów: 193
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
#9
RE: Świeżaki
Koczis o coś w tym stylu mi chodziło. zobaczymy jak to teraz pójdzie.



     ISKRA MC POLAND
2017-01-15, 04:41 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Paul89R1 Offline
Ride or stay Home
***

Lubuskie
Yamaha R1 rn19

Liczba postów: 205
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 1
#10
RE: Świeżaki
Koczis dobry pomysł.. Red_icon_smile Niech to będzie zgrana ekipa.. Red_icon_smile

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Pozdrawiam..
Paul89R1
2017-01-27, 03:45 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->