Motul Grand Prix of Japan...o-)o
Autor Wiadomość
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#16
RE: Motul Grand Prix of Japan...o-)o
MReusz kolego ,spokojnie Red_icon_cheesygrin .świat się nie kończy dziś ( no chyba ,że tak Red_icon_smile ) zgadzam się z Tobą i mam takie same odczucia ,też chciałem kibicować MM ale ta jak napisałeś po Malezji musiałem zmienić swoje przyszłościowe podejście komu będę kibicował. Masz rację wyścigi to nie tylko maszyny i wielkie nazwiska ,ale i dla mnie zawsze liczyła się osobowość Red_icon_smile , czy ktoś jest w stanie zastąpić Doctora ? szczerze ,nie wiem ,mówi się ,że nie ma ludzi nie zastąpionych ,ale to chyba nie tak działa. Jedno możemy stwierdzić drogi MReuszu ,żyliśmy w czasach i mogliśmy obserwować jak dorastał i rozwijał się jeden z najlepszych kierowców wyścigowych na świecie ,jak nie najlepszy. To jest Piękne Red_icon_smile
Przyjdzie nowy mistrz dominator ,a może już drugiego VR46 nie będzie ,może MM będzie bił jego rekordy kto wie ,jestem jednak przekonany i głęboko wierzę ,że jakieś zachowanie jakiś dobry gest sprawi ,że jak już nie będzie Mistrza 46 ,to znajdę sobie drugiego pozytywnego świra dla którego będę się emocjonował wyścigami królewskiej klasy i podziwiał z zachwytem jego umiejętności.
Jeśli takiego znajdę ,nie omieszkam się Ciebie poinformować za kogo teraz trzymam kciuki . może się też dasz namówić Red_icon_cheesygrin
Jedno tylko mnie martwi........... młodzi ludzie a zarabiają coraz to większe pieniądze , one nie pomogą w budowaniu osobowości ,mogą tylko przeszkadzać.................. zobaczcie co się dzieje z Iannone , o parówie nawet nie wspomnę dla niego już jest za późno ,chyba ......... Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2016-10-17, 11:22 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
Motul Grand Prix of Japan...o-)o - MReusz - 2016-10-12, 07:10 PM
Motul Grand Prix of Japan...o-)o - dariooo - 2016-10-16, 08:38 AM
Motul Grand Prix of Japan...o-)o - dariooo - 2016-10-16, 09:18 AM
RE: Motul Grand Prix of Japan...o-)o - żaba - 2016-10-17, 11:22 AM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->