Komputer i wiązka YEC - ma ktoś u siebie ??
Autor Wiadomość
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#1
Komputer i wiązka YEC - ma ktoś u siebie ??
Jako że z pomocą kolegi z forum rozgryzłem to co w temacie .. to jeśli ktoś ma wiązkę YEC i kompa w swoim motórze czy w R1 czy w R6 to tylko chciałem napisać że mogę się połączyć i ustawić cokolwiek tylko tam można namieszać .. mapy, Pit-limiter, QS, hamowanie silnikiem itd .... Red_icon_smile
2016-10-11, 12:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
tomek110283 Offline
Użytkownik
***

Piotrków Tryb
RN 22

Liczba postów: 459
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 1
#2
RE: Komputer i wiązka YEC - ma ktoś u siebie ??
AS tak jak pisalismy ja sie zgłaszam
2016-10-11, 04:10 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#3
RE: Komputer i wiązka YEC - ma ktoś u siebie ??
Ale póki co tylko YEC .... Wiem że jest sposób wgrania softu YECa do standardowego kompa .. mimo sporych różnic .. ale na dzień dzisiejszy nie wiem jak ..
Można kupić wiązkę i kompa YEC .. nawet oświetlenie działa i są wyprowadzenia ale niema stopki i niema kierunków .. W tym sofcie wgrywanym do STD kompów obsługa osprzętu drogowego jest zintegrowana .. więc jest jednak poddany modyfikacji Red_icon_sad ..
Podejrzewam że cały FlashTune tak działa a na pewno Woolich ... no ale póki mi w łapy nie wpadnie przesyłka zza Oceanu to nic nie rozkminię ..
Tak czy inaczej .. temat wałkuje ostro bo po to kupiłem R1 z takimi możliwościami odnośnie ECU żeby w tym pogrzebać ..
Równolegle uczę się obsługi i zasady działania sond lambda .... taki mały wstęp do mapowania Red_icon_smile !
2016-10-11, 05:04 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
tomek110283 Offline
Użytkownik
***

Piotrków Tryb
RN 22

Liczba postów: 459
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 1
#4
RE: Komputer i wiązka YEC - ma ktoś u siebie ??
rozumiem mam nadzieje ze w koncu znajdziesz rozwiazanie na flash kazdego kompa we wszystkich R-kach ja jak cos to pisze sie na przyszly sezon bo w tym to juz nie wybiore sie w dalsza droge na slask bo chyba bylaby grypa !! no ale poki co to mam problem z wejsciem w menu serwisowe z zegarów wyskakuje mi bład nr 4i u mnie nie ma fachowca ktory by to ugrzl.
A sonda lambda to jak dla mnie i chyba wielu osob to tak naprawde do konca niewyjasniona sprawa, kiedys przez przypadek spotkalem mechanika ktory powiedzial mi kilka zeczy miedzy innymi o lambdzie i dla mnie to temat rzeka ale ci ja tam wiem

Im wiecej wiem tym wiem ze malo wiem
2016-10-11, 07:12 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#5
RE: Komputer i wiązka YEC - ma ktoś u siebie ??
Ale jak ?? Wyświetla ci d:04 ???
Przeszukałem table błędów i tam ni ma takiego jest d:40 ...
Wyłączasz zapłon .. trzymasz OBA przyciski RESET i SELECT i przekręcasz kluczyk .. po chwili wchodzisz w menu ..
2016-10-11, 08:12 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
tomek110283 Offline
Użytkownik
***

Piotrków Tryb
RN 22

Liczba postów: 459
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 1
#6
RE: Komputer i wiązka YEC - ma ktoś u siebie ??
no trzymajac oba i wlaczajac zaplon wyskakuje er_4 dokladnie takie wartosci sie pojawiaja
2016-10-11, 08:48 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Smokthc Offline
Użytkownik
***

Sokołów Podlaski
rn12&rf900

Liczba postów: 324
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#7
RE: Komputer i wiązka YEC - ma ktoś u siebie ??
to samo i ja mam w rn12, tylko ze ja w wiązkę która idzie do licznika mam wlutowany wyświetlacz biegów który dodatkowo pokazuje prędkość, obroty , temperaturę otoczenia chyba, ładowanie , kalendarz, przypomnienie kiedy wymienić olej , zrobić przegląd i opłacić oc. I może on kradnie sygnał i dlatego w trybie diag pokazuje er_4 i dupa. Zimą to odłączę i zobaczę czy pomoże
2016-10-11, 09:41 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
tomek110283 Offline
Użytkownik
***

Piotrków Tryb
RN 22

Liczba postów: 459
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 1
#8
RE: Komputer i wiązka YEC - ma ktoś u siebie ??
ok to czekam na wiesci ja mam odlaczona recyrkulacje spalin to moze dlatego?
2016-10-11, 09:47 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->