To NIE koniec R1-Forum.pl - !!!
Autor Wiadomość
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#21
RE: Koniec R1-Forum.pl - ???
(2016-10-06, 09:32 PM)adrian_00 napisał(a): Nie ma opcji zamknięcia. Dzięki forum poznałem takiego wariata jak Kafel !!! Red_icon_smile

Kurde nie mam auta bo bym wpadł z tymi 2 flaszkami co Ci wiszę i coś znowu by odjebał hehe w Mińsku jeszcze nie naodpierdalałem Red_icon_smile

2016-10-07, 01:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Smokthc Offline
Użytkownik
***

Sokołów Podlaski
rn12&rf900

Liczba postów: 324
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#22
RE: Koniec R1-Forum.pl - ???
Ja Cb Kafel na r1 zawiozę Red_icon_tongue
2016-10-07, 02:41 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#23
RE: Koniec R1-Forum.pl - ???
Ja dzisiaj przyjechałem kumpla moto z Soko i mi starczy. Zmarzłem

2016-10-07, 07:01 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Gravis Offline
Młody
**




Liczba postów: 44
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
#24
RE: Koniec R1-Forum.pl - ???
BeMisz mógłby wyznaczyć swojego zastępce, można umieścić małą reklamę na dole strony w zamian za opłacanie domeny i serwa i wszystko. Bez kombinacji, a dodatkowego admina czy moderatora można wybrać z forumowiczów. Na P2K na którym też jestem Admin i założyciel forum zginał w wypadku na moto, forum nadal istnieje, zastosowano podobne rozwiązania.
2016-10-11, 07:33 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#25
RE: Koniec R1-Forum.pl - ???
(zmieniłem temat z "Koniec R1-Forum.pl - ???" na "To NIE koniec R1-Forum.pl - !!!"

Siemka!

Nie chodzi o kasę, a głównie o brak czasu i jak pisałem Kubie (w prywatnej korespondencji - która wg mnie powinna zostać pomiędzy nami) straciłem zapał po sprzedaniu motocykla.
Niestety do złapanego dystansu przyczyniły się również (delikatnie pisząc) burdy forumowiczów oraz podważanie przez niektórych mojej obiektywnej oceny co do tych sytuacji. Było... mineło, ale trochę w pamięci zostało.

Życie mnie nie rozpieszcza - pod wieloma względami, ale podobno od tego ono jest Red_icon_smile

Forum nie sprzedam, chyba, że ktoś ma na zbyciu 100k PLN (słownie "sto tysięcy złotych"), to możemy pogadać Red_icon_wink

W całej mojej karierze admina/właściciela R1-Forum.PL nie zamierzałem czerpać korzyści majątkowych z forum, tak więc z propozycji reklam oraz różnych zrzutek forumowych nigdy nie skorzystałem.
Poza tym chcę uniknąć tych bannerów, pop-upów i innych badziew na tym forum. Jest to irytujące i bardzo zniechęcające.

FAKT: przydałby się (nowy) admin i 2-3 modów, którzy mogliby ogarniać kwestie merytoryczne oraz techniczne, zaglądając tu regularnie.

PYTANIE: czy są chętni? Możecie pisać w wątku lub na PRIV, ale... i tak info będzie potem publiczne, bo Admin i Moderatorzy są dla form i forumowiczów, a nie odwrotnie Red_icon_wink

Pzdr!
BeMisz
2016-10-18, 10:57 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Sorenek00 Offline
Użytkownik
***

Tarnowskie Góry
Rn32 & 954

Liczba postów: 173
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 3
#26
RE: To NIE koniec R1-Forum.pl - !!!
Nie znamy sie osobiscie BeMisz, ale dzieki temu forum strasznie polubiłem stajnie yamahy, poznałem sporo ludzi, ktorzy nakręcili podwojnie we mnie motocyklowa korbke, zacząłem udoskonalać swoje umiejętności na torze i chyba mógłbym wymieniać tak bez konca Red_icon_smile przede wszystkim chyba pisze to 100 raz.. KlLIMAT (nie wiem czy Tobie sie to udało stworzyć, czy to był czysty przypadek) ale na nowo nauczyłem sie wiele o motocyklach czy samego podejścia do nich zapełnie z innej strony. Zawsze jeździłem dla siebie, tylko i wylacznie, teraz chciałbym każdemu aktywnemu czy osobie, z która utrzymuje (dzieki forum) kontakt udostępniać moje sprzęty (czy na tor czy to rn32), zeby jak najwiecej korzystali i dzielili sie dalej swoimi odczuciami, wiedza czy doświadczeniami itd.. Jezeli to możliwie, to prosiłbym Cie aby to forum było trzymane w ryzach, problemy finansowe i prawne da sie rozwiązać ( jak nie całe forum to ja cos osobiscie postaram sie wywalczyć! Red_icon_wink). Nigdy mi sie nie zdarzyło, poznać osoby, która podobnie podchodzi do spraw motocyklowych taj jak ja, czy która wie wszystko na temat danego modelu i sama ten motocykl praktycznie składa od zera... No i dla nikogo nieznajomego nigdy nie jeździłem rozwiązać jakichś  sporów, dopóki  nie trafiłem na to forum Red_icon_wink a na kilku juz "byłem" Red_icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2016-10-18, 11:17 PM przez Sorenek00.)
2016-10-18, 11:13 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
adams Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 223
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
#27
RE: To NIE koniec R1-Forum.pl - !!!
Beemisz - moderatorzy na pewno są potrzebni - chociażby dlatego, że sami z Kociszem nie ogarniecie tak dużego forum.

Wybierzcie jakiś modów czy nawet admina dodatkowego (ja proponuję A.S.a - widać, że mu się chce, czy temat z oponami, czy chce działać z ECU, posiada sporą wiedzę i ją przekazuje) i będzie trochę spokojniej, mimo że i tak tutaj nie ma jazd w porównaniu do innych for Red_icon_wink

A jeśli kwestia utrzymania forum, to zrzuta powinna załatwić sprawę (tylko kwestia ogarnięcia tego prawnie, żeby CI US nie siadł na kark - może stowarzyszenie, którego będziesz prezesem?) - każdy wpłaci ile może i od razu będzie lżej, a może nawet starczy na całość - nie wiem.

A motywacja ma to do siebie że przychodzi i odchodzi - zdarza się nawet najlepszym Red_icon_wink

ps. A.S. jak CIe wybiorą na funkcyjnego, to jesteś mi krewien kółko RN22 po Poznaniu jako swojemu marketing&PR managerowi Red_icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2016-10-18, 11:20 PM przez adams.)
2016-10-18, 11:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#28
RE: To NIE koniec R1-Forum.pl - !!!
(2016-10-18, 10:57 PM)BeMisz napisał(a): Nie chodzi o kasę, a głównie o brak czasu i jak pisałem Kubie (w prywatnej korespondencji - która wg mnie powinna zostać pomiędzy nami)...
Sorrki, chciałem tylko pomóc, ale już siedzę cicho.
Masz tu kilka pomysłów oraz osoby, które wykazują się inicjatywą.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2016-10-19, 02:08 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#29
RE: To NIE koniec R1-Forum.pl - !!!
Ja mogę się podjąć ale bardziej sprawy techniczne czy ogólnie funkcjonowanie forum ..
Jeśli to Admin robi to spoko .. bo nie mam też kurcze zbytnio jak KAŻDEGO tematu czytać i filtrować ...
to bardziej Moderatorzy Red_icon_tongue ..
Tak czy inaczej wszystko na zasadzie : MOGĘ SPRÓBOWAĆ ... jeżeli nie podołam no to poszukamy kogoś innego ....
No chyba że KOCZIS chce na Admina no to ja GŁOSUJĘ ZA Red_icon_smile ... Ma większa wiedzę na temat poszczególnych modeli R1 ... i na pewno zna więcej userów Red_icon_smile ..
2016-10-19, 06:57 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#30
RE: To NIE koniec R1-Forum.pl - !!!
A.S. Dzięki, ale Admin zajmuje się właśnie bardziej techniczną obróbką. Ja się na tym nie znam.
Pisz do BeMisza i ustalcie coś między sobą Red_icon_cheesygrin

P.S. BeMisz jeśli mogę? Ciut nie rozumiem czemu nie może być 1-2 banerów na forum. Nie dość, że Tobie byłoby łatwiej to może wystarczyłoby na coroczne zloty Red_icon_cheesygrin
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2016-10-19, 07:10 PM przez Koczis.)
2016-10-19, 07:08 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MarioCFC Offline
Chicken Trips
*****

Mikołajki
RN19

Liczba postów: 1,511
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 3
#31
RE: To NIE koniec R1-Forum.pl - !!!
Koczis na admina - nawet jesli zmieni moto, chyba ze nie będzie chciał...
I ze dwóch moderatorow Red_icon_smile
2016-10-19, 07:08 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
artur_b8 Offline
Użytkownik
***

Nowe Skalmierzyce
R1 RN09

Liczba postów: 193
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
#32
RE: To NIE koniec R1-Forum.pl - !!!
UFFFFFF Red_icon_cheesygrin
2016-10-19, 07:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->