rejestracja
Autor Wiadomość
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#21
RE: rejestracja
buahahaha dobre Red_icon_cheesygrinRed_icon_cheesygrinRed_icon_cheesygrinRed_icon_cheesygrin i problem rozwiazany! Red_icon_cheesygrin
2011-12-15, 08:18 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#22
RE: rejestracja
(2011-12-15, 08:18 PM)Cieniu napisał(a): buahahaha dobre Red_icon_cheesygrinRed_icon_cheesygrinRed_icon_cheesygrinRed_icon_cheesygrin i problem rozwiazany! Red_icon_cheesygrin


no chyba nie do końca, chyba, że miał plecak na stałe przymocowany do pleców Red_icon_smile
2011-12-15, 08:25 PM
Odpowiedz cytując ten post
rafalbila Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 191
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 1
#23
RE: rejestracja
Red_icon_smile no to ja bede czepialski i zapytam czy mial rownież podświetlenie tej blachy ha ha ha a i zamocowanie jej pod odpowienidm kątem, swoja drogą kiedys w pimp my ride widziałem jak X zibit tuningowal Panne młodą porwał ją z przed ołtarza stuningował miedzy innymi przymocowując 7 cali monitor na plecy Red_icon_smile)) Da sie ? - da sie Red_icon_smiletym bardziej Polak potrafi
2011-12-16, 06:28 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
viper1987 Offline
R1 4 Ever
***

Rzeszów


Liczba postów: 300
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0
#24
RE: rejestracja
moim zdaniem nie maco kombinowac z blachami foto nie straszne ( chyba ze strazy miejskiej od tylu heheh ) a policja jak ma sie ruszyc to itak sie ruszy jak ma zabrac za cos dowod to itak sie przyczepia i zabiora heheh wiec chyba nie ma sensu kombinowac Red_icon_tongue oczywiscie to moje subiektywne zdanie.
Motocyklistow dzielimy na :


na tych ktorzy lezeli i na tych ktorzy beda lezec Red_icon_tongue ja juz mam za soba Red_icon_tongue
2011-12-17, 05:56 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#25
RE: rejestracja
mi chodzi o fotoradary ustawiane od tylu i estetyke bo zupelnie inaczej wyglada moto bez tablicy ;]
2011-12-17, 07:51 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
viper1987 Offline
R1 4 Ever
***

Rzeszów


Liczba postów: 300
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0
#26
RE: rejestracja
fakt jesli chodzi o wyglad to nie ma dyskusji a foto hm... pozostaje chyba tylko zaginanie tablic jak bedzie kontrola to odginasz i juz nie maja za co zabrac dow Red_icon_smile osobiscie podoba mi sie pomysl mocowania tablicy na wahaczu calkiem pod zadupkiem ale tu od razu dow leci wiec kwestia juz towjej decyzji Cieniu
Motocyklistow dzielimy na :


na tych ktorzy lezeli i na tych ktorzy beda lezec Red_icon_tongue ja juz mam za soba Red_icon_tongue
2011-12-17, 07:55 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#27
RE: rejestracja
preferuje jazde bez dowodu tzn ubezpieczenie w dowodzie od samochodu i w razie czego nie mam Red_icon_bggrin 50zl mandatu i nara, a jesli zwykla kontrola to oj jednak znalazlem Red_icon_tongue
2011-12-17, 08:18 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
heko55 Offline
Użytkownik
***


1000rr

Liczba postów: 180
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 0
#28
RE: rejestracja
(2011-12-17, 08:18 PM)Cieniu napisał(a): preferuje jazde bez dowodu tzn ubezpieczenie w dowodzie od samochodu i w razie czego nie mam Red_icon_bggrin 50zl mandatu i nara, a jesli zwykla kontrola to oj jednak znalazlem Red_icon_tongue

he też jakieś wyjście Red_icon_cheesygrin
2011-12-18, 08:38 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
rafalbila Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 191
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 1
#29
RE: rejestracja
o żesz dobre czemu na to nie wpadlem wczesniej , i tak bede tez czynil Red_icon_smile jesli dowala sie do wydechu lub blachy czy opony jak bedzie juz slikiem to wyciagam wersje pierwsza ze oooo przypadkiem pomylilem dowody i mam dowod od auta a w nim oc od moto, jaki to niezdara ze mnie 50 zeta za brak dowodu i spierd....cie . Jesli rutynka to znajdzie sie i dowod od moto . Cieniu jestes geniuszem Red_icon_smile
2011-12-18, 09:59 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#30
RE: rejestracja
O Fastags pewnie nie slyszales? http://mannsmotorsports.com/fastags/ Gdzies mi sie nawet wala po garazu ale musialbys silownik skolowac Red_icon_wink Od biedy zawsze mozesz probowac zwiac jak gonia (nie namawiam). Pzdr
2011-12-30, 04:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->