Call of duty którą wybrać
Autor Wiadomość
YZF R1 Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 558
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 1
#1
Big Grin  Call of duty którą wybrać
Zagierczyłem wczoraj u koleżki w COD 5 i wsiąkłem Red_icon_cheesygrin.
Moja przygoda skończyła się na 2ce oczywiście jeżeli chodzi o tryb wieloosobowy bo takowy mnie najbardziej interere.
Jeżeli są jacyś gracze to która wersja najfajniejsza bo nie mogę się zdecydować chodzi mi o różnorodność i wiele serwerów???
I o co chodzi z tym że można zakupić skan klucza przez neta a grę to skont mam wziąć ??? Ściągnąć z byle czego i zainstalować z tym kluczem i będzie hulać???
Chodzi mi o wersje na PC Red_icon_smile
2011-12-11, 07:58 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
lukasz_nr Offline
Konkretny
****

Manchester
R1 2003

Liczba postów: 609
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 2
#2
RE: Call of duty którą wybrać
osobiscie polecam World at War, oraz MW2 i MW3 czyli chyba twoja 5... co do gier zassij sobie z jakiegos torrenta np z bitsoup.org zajebista stronka amerykanska a co do klucza nie wiem o co kaman ale sprobuj jakiegos key-gena. osobiscie jestem fanem gier na Xboxa 360 mniej pierdzielenia z tym wszystkimRed_icon_smile wymagania sprzetowe itp nie obrazajac uzytkownikow PC ktorym sam rowniez jestem
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2011-12-11, 10:21 PM przez lukasz_nr.)
2011-12-11, 10:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Nalepinks Offline
R1 POWER !!
***

Oświęcim
rn12

Liczba postów: 195
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 1
#3
RE: Call of duty którą wybrać
MW3 wymiata ;P moim zdaniem dobrze dopracowali Red_icon_wink kupilem org i polecam ;P
2011-12-12, 12:14 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
YZF R1 Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 558
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 1
#4
RE: Call of duty którą wybrać
Też oczywiście mam zamiar nabyć Ori płytki ale jestem ciekawy bo gierka kosztuje 150 nowa a używka 30-50 do tego w zależności od wersji Czyli 5tka czy wyżej klucz (skan) 30 -50złociszy.
A powiedzcie mi jeszcze jak jest z dostępnością serwerów bo w 5tce było mało może jakieś 50 może 70 i czy jak ściągnę demo giery to jak mi pójdzie to znaczy ze pełny metraż też pójdzie???
2011-12-12, 08:47 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#5
RE: Call of duty którą wybrać
takie gierki mozna juz spokojnie sciagac nawet z oficjalnych stron, nastepnie kupujesz klucz na keye.pl np i wklepujsz przy tworzeniu konta sam kod, wychodzi taniej, Najlepiej jak znajdziesz jakiegos kumpla z plyta i kupisz sam key bo potem chula bez plyty ;]
2011-12-12, 10:08 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
YZF R1 Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 558
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 1
#6
RE: Call of duty którą wybrać
No dobra a jak mi komp walnie albo windę będę musiał reinstalować to co jak nie mam płytek da radę pobrać jeszcze raz???
2011-12-12, 12:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
viper1987 Offline
R1 4 Ever
***

Rzeszów


Liczba postów: 300
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0
#7
RE: Call of duty którą wybrać
teoretycznie klucz jest niby jednorazowy ale skoro mozna kupic go odzielnie na necie to powinien dzialac nie zaleznie ile razy bedzie instalowal gre tak misie wydaje
Motocyklistow dzielimy na :


na tych ktorzy lezeli i na tych ktorzy beda lezec Red_icon_tongue ja juz mam za soba Red_icon_tongue
2011-12-13, 07:51 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
YZF R1 Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 558
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 1
#8
RE: Call of duty którą wybrać
Jednak zdecydowałem się na robotę w starym dobrym stylu czyli zakup fizyczny płytek a nie tam jakieś wirtualne skany kluczy!
Za nabyłem 5teczkę i powiem że jestem bardzo zadowolony a jak mi się znudzi to 3kę zakupię ale to już pewnie razem z lepszym kompem Red_icon_cheesygrin
Sieczka niezła ale trzeba sie dokształcać w klawiaturologii wiec narx spadam zagierczyć Red_icon_wink
2011-12-13, 08:06 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->