Datki forumowe
Autor Wiadomość
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#1
Datki forumowe
gents... póki co serwer i domena kosztuje kilka stów rocznie i póki co bez problemu sobie z tym radzę Red_icon_wink
dzięki za chęci w tej sprawie, ale nie będę z Was prosił o datki na forum jeśli nie mogę zaoferować niczego konkretnego w zamian... jest jedno ale...
możemy kiedyś pomyśleć o szybszym serwerze, który będzie kosztował więcej, ale przy takiej ograniczonej liczbie użytkowników póki co serwer daje radę Red_icon_wink

jedynie o czym myślę w najbliższej przyszłości to małe zmuszenie nowych użytkowników do umieszczenia pierwszego posta w powitali, by móc pisać w innych wątkach... ale zobaczymy jak będzie funkcjonować nasze forum po czystkach - może nie będzie potrzeby generować takich kroków Red_icon_smile
2011-12-08, 08:57 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
viper1987 Offline
R1 4 Ever
***

Rzeszów


Liczba postów: 300
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0
#2
RE: Czystki
jestem za tym zeby zlozyc sie na dzialanie forum skoro wszyscy z niego korzystamy mysle ze nie beda to az tak porazajace kwoty na osobe Red_icon_smileRed_icon_smile a dla ciebie kilka stowek hmm. to juz robi jakas kwote pozatym bemisz stwierdzenie ze nie mozesz nam dac nic konkretnego tez nie jest trafione samo to iz postarales ze zeby to forum powstalo i to ze np ja poznaje tu bardzo fajnych ludzi mimo tego ze tak na prawde sie w ogole nie znamy a proponuja mi badz z aprobata mowia o mojej checi dolaczenia do wycieczki do krakowa na jakis weekend to jest konkret i tacy ludzie i dla takich ludzi tworza to forum i dla nich to forum jest mysle ze aktywni forumowicze zgodza się ze mna. Dla 20osob koszt to 40zl rocznie i to pewnie grubo przesadzilem ale jak by co pierwszy Red_icon_smile:Red_icon_smileRed_icon_smileRed_icon_smile
Motocyklistow dzielimy na :


na tych ktorzy lezeli i na tych ktorzy beda lezec Red_icon_tongue ja juz mam za soba Red_icon_tongue
2011-12-08, 04:10 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#3
RE: Czystki
nawet te 20zl od osoby to juz cos Red_icon_wink
2011-12-08, 04:57 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
roman1986 Offline
Konkretny
****

Zach-Pom
R1

Liczba postów: 645
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 2
#4
RE: Czystki
Także jestem za jakąś co roczną składką, a może przy pierwszym logowani pobierane będą opłaty?
2011-12-08, 07:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#5
RE: Czystki
To Ci się nikt nie zaloguje Red_icon_smile
2011-12-08, 07:28 PM
Odpowiedz cytując ten post
roman1986 Offline
Konkretny
****

Zach-Pom
R1

Liczba postów: 645
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 2
#6
RE: Czystki
To może chociaż dwa miesiące próby z darmo, a później opłata.
Ja nigdy nie logowałem się na żadnym forum. Jak kupiłem R1 (tak trochę przez przypadek), to zalogowałem się na forum żeby dowiedzieć się coś więcej o tym moto i tak mnie to wciągneło że codziennie tu jestem i nie mam zamiaru tego zmieniać. Więc może z innymi będzie tak samo.
2011-12-08, 07:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#7
RE: Czystki
ok, Panowie... dzięki za chęci i bardzo poważnie się nad nimi zastanowię... teraz pozwolę sobie zrobić coś co już miało miejsce nie raz...

mianowicie rozdzielę wątki - sprawy czystek niech zostaną tutaj, a sprawy i dyskusje (powtarzam) potencjalnego "datku" przejdą do innego wątku...
2011-12-08, 08:10 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
piotrpit Offline
Fortapian-R1
***

Mogilno
RN 09

Liczba postów: 480
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 3
#8
[split] Datki
Odnośnie składek powinny być dobrowolne ale jestem za tym by odbywały się takowe raz w roku w przypadku braku funduszy w danym okresie można wspomóc forum w innym odpowiednim dla siebie czasie ale nie powinniśmy obarczać całymi kosztami naszego admina więc jestem za tym aby się dorzucić. BeMisz zrobił dla nas wiele zakładając to forum i utrzymując je w takiej formie w jakiej jest więc jak trzeba będzie go wspomóc to myślę że każdy prawdziwy forumowicz pomoże.
www.youtube.com/watch?v=3e6dCB1tTHs&feature=related
2011-12-08, 08:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#9
RE: Datki forumowe
na pewno jeśli miałby się pojawić jakiekolwiek datki, to TYLKO dobrowolne, ale... dające dodatkowe możliwości/uprzywilejowania forumowe, np.

- przynależność do specjalnej grupy (hehe... np. Dawcy)
- nick wyróżniony byłby innym kolorem (np. admin jest zielony, więc można dobrać kolor ... złoty?)
- osoby z tej grupy miałby odpowiednią siłę głosu przy podejmowaniu decyzji odnośnie forum
(m.in. można by zaktualizować skrypt forum i dokupić rozszerzenia, które m.in. pozowlą lepiej kontrolować np. świeżaków)
- dostęp do maili z domeną @r1-forum.pl (nick@r1-forum.pl lub dla chętnych imię_nazwisko@r1-forum.pl)
- i takie tam Red_icon_wink

- pomyślałem o zamkniętym "dziale", ale boję się takiej selekcji... Red_icon_sad
(choć takie rzeczy praktykuje się na innych forach)
2011-12-08, 08:19 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
piotrpit Offline
Fortapian-R1
***

Mogilno
RN 09

Liczba postów: 480
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 3
#10
RE: Datki forumowe
Myślę że dobry pomysł z wyróżnieniem tych którzy dokładają się do forum a odnośnie datków jak tylko zacznie się akcja zbierania na forum to się do niej przyłączam
www.youtube.com/watch?v=3e6dCB1tTHs&feature=related
2011-12-08, 08:28 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
roman1986 Offline
Konkretny
****

Zach-Pom
R1

Liczba postów: 645
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 2
#11
RE: Datki forumowe
Podpisuje się pod pomysłem naszego Szefa obiema rękami.
2011-12-08, 08:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#12
RE: Datki forumowe
dobry pomysłRed_icon_smile
2011-12-08, 08:49 PM
Odpowiedz cytując ten post
viper1987 Offline
R1 4 Ever
***

Rzeszów


Liczba postów: 300
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0
#13
Shocked  RE: Datki forumowe
to co dzialajmy panowie chcialbym zauwazyc ze Bemisz ciagle podkresla datki jako dobrowolne gdyby nie zamawial koszulek dla nas to moglby powiedziec nei dam wam numeru kata ehehhehe a tak juz od pewnego czasu mamy i wiemy gdzie nalezy uiscic oplate hehehe dogadajmy sie ile trzeba dac ( jaka jest faktycza kwota utrzymania naszego ustrojstwa ) i dzialajmy jak bedziemy czekac na bemisza to jeszcze przez 15 lat bedzie chlopak sam to bedzie utrzymywal zanim sie zdecyduje na haracz Red_icon_cheesygrinRed_icon_cheesygrinRed_icon_cheesygrin:Red_icon_smile
Motocyklistow dzielimy na :


na tych ktorzy lezeli i na tych ktorzy beda lezec Red_icon_tongue ja juz mam za soba Red_icon_tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2011-12-08, 09:32 PM przez viper1987.)
2011-12-08, 09:32 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#14
RE: Datki forumowe
jeśli chodzi o moje zdanie to napisze tak,co do datków jestem jak najbardziej za,co do kwestii pobierania opłat obowiązkowych przy logowaniu czy później to raczej nie ,gdyż nasze FORUM straciło by na wartości a tego byśmy nie chcieli,nie wiem jak jest na innych forach bo nie bywam,Yamaha R1 Forum PL to forum na którym jestem bo tak mogę powiedzieć Red_icon_smile co do datków to mam taki pomysł, kto ma ochotę się dorzucić wysyła Bemiszowi prywatną wiadomość że chciałby wziąć udział w akcji DATKI ,Bemisz może spokojnie przeliczyć chętnych i podzielić ewentualną daninę Red_icon_smile moim zdaniem to będzie najbardziej uczciwe,po co komu wiedzieć co, jak, po ile ,każdy kto będzie chciał da i sprawa prosta,bądźmy dżentelmenami Red_icon_smile aha zapomniałem o kolorach po części to każdego zdradzi cholera hmmmm........ ale spoko bez przesady hehehe pisze dlatego że ja bym chciał niebieski plisssss......... Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2011-12-08, 10:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#15
RE: Datki forumowe
To i ja się coś dorzucę. PW poszło Red_icon_smile
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2011-12-08, 10:23 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#16
RE: Datki forumowe
PW przekazane !!!
2011-12-08, 10:26 PM
Odpowiedz cytując ten post
domi Offline
Świeżak
*




Liczba postów: 6
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0
#17
RE: Datki forumowe
(2011-12-08, 08:19 PM)BeMisz napisał(a): na pewno jeśli miałby się pojawić jakiekolwiek datki, to TYLKO dobrowolne, ale... dające dodatkowe możliwości/uprzywilejowania forumowe, np.

- przynależność do specjalnej grupy (hehe... np. Dawcy)
- nick wyróżniony byłby innym kolorem (np. admin jest zielony, więc można dobrać kolor ... złoty?)
- osoby z tej grupy miałby odpowiednią siłę głosu przy podejmowaniu decyzji odnośnie forum
(m.in. można by zaktualizować skrypt forum i dokupić rozszerzenia, które m.in. pozowlą lepiej kontrolować np. świeżaków)
- dostęp do maili z domeną @r1-forum.pl (nick@r1-forum.pl lub dla chętnych imię_nazwisko@r1-forum.pl)
- i takie tam Red_icon_wink

- pomyślałem o zamkniętym "dziale", ale boję się takiej selekcji... Red_icon_sad
(choć takie rzeczy praktykuje się na innych forach)

A jednak Red_icon_cheesygrin.... zmiana poglądów i to jak szybciutko.
Jak mnie nie wyczyszczą to kto wie....Red_icon_LOL
2011-12-08, 10:28 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
roman1986 Offline
Konkretny
****

Zach-Pom
R1

Liczba postów: 645
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 2
#18
RE: Datki forumowe
Domi widzę że działanie forum nie przypadło Ci do gustu, więc chciałem przypomnieć że przebywanie tu nie jest obowiązkowe. Poza tym czujesz się urażony że nikt Ci nie odpowiedział na twoje pytanie ale:

1. Najpierw zadałeś pytanie (nie przedstawiając się)
2. Jak już się przedstawiłeś to napisałeś, że nie masz motoru
3. Pytałeś się o rozmiary ściągacza do magneta (po co ci ściągacz jeżeli nie masz R1, a poza tym czy w R1 wogule jest jakieś magneto?! (nie znam się za bardzo na budowie R1, ale magneto kojarzy mi się z kołem które wytwarzało prąd w starych motorach, a nasze mają alternatory))

Poza tym jak w przywitalni prosiłem żebyś odpowiedział mi po co Ci wymiary tego siciągacza jeżeli nie masz moto to mnie olałeś.

A składka na działanie forum nie wyszła od BeMisza tylko od nas.
Miało być po cichu, ale jak wszyscy to wszyscy.
PW wysłaneRed_icon_cheesygrin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2011-12-08, 10:48 PM przez roman1986.)
2011-12-08, 10:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#19
RE: Datki forumowe
Pw wysłane ;] jesli bedzie to kwota która nie odbije sie na moim przetrwaniu do "pierwszego" to chetnie sie dorzuce ;PRed_icon_tongueRed_icon_tongue
2011-12-08, 11:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Anna Grodzka Offline
biały robak
*




Liczba postów: 7
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0
#20
RE: Datki forumowe
domi pałę ssiesz?
oj zapomniałom że ni mom...
2011-12-08, 11:10 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->