Spotkanie Forumowe- Tor Stary Kisielin
Autor Wiadomość
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#64
RE: Spotkanie Forumowe- Tor Stary Kisielin
Koczisa nie podejrzewam o to żeby poleciał - chodziło mi o tych którzy niesamowicie ambicjonalnie podchodzą do tej walki o pole position na tym obiekcie Red_icon_smile .... i zdejmują innych .. owszem RZADKO tak jest ale jednak ..
Ale jak chce tylko parę kółek polatać na spokojnie to myślę że będzie na to miejsce ..

Zołzik > no nie o to chodziło .. Chodziło mi o tych którzy jeździli 20 minut w grupie wolnej siedząc jak na ośle i nie męcząc się niczym oprócz zbyt wysokiej dla ich mości temperatury - po czym była red flag a oni stawali tylko za oponami i wjeżdżali znowu kręcąc się bez celu Red_icon_sad ..
Ja rozumiem wszystko tylko qrwa >> jeden z drugim chociaż się postaraj czegoś nauczyć, coś poćwiczyć no cokolwiek spróbować szybciej a nie wjeżdżać na tor na 40 minut żeby paliwo palić i kręcić się jak karuzela bez celu Red_icon_sad .... Tego nie kumam i to potępiam Red_icon_sad ...
Dzielimy się na grupy żeby każdy mógł skorzystać bo zapłacił .. żeby jeden drugiemu nie przeszkadzał tak ?? A tu ćmoki odjebują turystykę torową .. walą się na kolejne 20 minut do szybkiej grupy BO ON KURWA musi 40 minut jeździć bo zapłacił ! A ja qrwa co, za darmo wjechałem ?? ..... Chcesz do szybkiej no to litości !!!! CHOCIAŻ NA KOLANIE lataj, qrwa no już nie wszędzie ale chociaż na jednym zakręcie Red_icon_sad .. Masz turystyka no to spoko bez kolana jak nie umiesz ale DAWAJ W PALNIK !!!!
I teraz : ja sobie poradzę, trudno - zwalniam i nie mam innego wyjścia ... za duży już jestem na bzdety .. Często poziom na dużych obiektach jest tak wysoki że uciekam z grupy A do B a zdarzało się że nawet do C !!! Szanujmy się nawzajem Red_icon_smile .. będzie bezpieczniej Red_icon_smile .... ale są tacy którzy tak łatwo nie mają .. Chcą się skupić na zapierdalaniu a tu ZONK w każdym winklu Red_icon_sad ... bo baran jeden z drugim pierdoli wszystkich i zasady ustalone na obiekcie ....

No .. uff... tyle mojego co se popisze - nie ma to jak nudy na wczasach ... Red_icon_tongue
2016-07-01, 06:54 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: Spotkanie Forumowe- Tor Stary Kisielin - A.S. - 2016-07-01, 06:54 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->