Spotkanie Forumowe- Tor Stary Kisielin
Autor Wiadomość
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#81
RE: Spotkanie Forumowe- Tor Stary Kisielin
Ja odpadam. Brak kasy Red_icon_sad
Sorki.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2016-07-11, 07:28 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
TheDoctor85 Offline
Użytkownik
***

Rybnik
RN04

Liczba postów: 367
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 2
#82
RE: Spotkanie Forumowe- Tor Stary Kisielin
Pupa zbita :-( jakiś zjazd rodzinny mi się robi i nie wiem czy uda mi się wyrwać w niedzielę.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
2016-07-11, 07:59 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kyniu Offline
Konkretny
****

Rzeszów
RN22

Liczba postów: 942
Dołączył: May 2013
Reputacja: 1
#83
RE: Spotkanie Forumowe- Tor Stary Kisielin
jak by to nie był drugi koniec polski to bym wpadł na pierwsze torowanko w życiu Red_icon_tongue
-
Zapraszam na mój portal: Twoje Usługi w Internecie [Obrazek: small-logo.png]
2016-07-11, 08:55 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#84
RE: Spotkanie Forumowe- Tor Stary Kisielin
No cóż .. tak to w zasadzie jest praktycznie zawsze Red_icon_smile .. Jak miesiąc do wyjazdu to 40 miejscowy autobus to mało .. w dniu wyjazdu .. no cóż - jadę sam ew. z rodziną .. Ale to już tak jest od zawsze odkąd pamiętam ..
Ważne że ma być pogoda .. pewnie w tych 3 miejscach woda będzie wyciskać się przez asfalt po tak dużych opadach, ale damy radę ..
Ja nie mam zbytnio wyjścia, bo teraz mam wolne a potem reszta lipca jest dupa zbita więc jadę też na sobotę na szkolenie z Duszanem .. 7 sesji po 20 minut to i tak dużo a mają być szybcy koledzy w grupie A - będzie ciekawie .. 180 zł różnicy to sporo dla mnie - nawet bardzo - ale i tak mało jazdy mam w tym sezonie więc trudno Red_icon_sad  ...
W niedzielę już normalne jazdy więc pewnie 3 grupy i też podobnie z ilością jazdy będzie .. czyli spoko ..
Kto jednak może niech wpada .. Red_icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2016-07-14, 09:59 AM przez A.S..)
2016-07-14, 09:49 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#85
RE: Spotkanie Forumowe- Tor Stary Kisielin
A.S gdyby to nie był weekend to miał byś mnie dość na tym Kisielinie Red_icon_smile niestety weekendy wszystkie pracuje , a zimą po torach się nie jeździ niestety ,ale powodzonka w ujeżdżaniu 22 Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2016-07-14, 10:23 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
fiszak Offline
cierpliwy
***

Gryfice zach-pom
R1 rn12

Liczba postów: 285
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 1
#86
RE: Spotkanie Forumowe- Tor Stary Kisielin
Bardzo się cieszyłem na ten wyjazd, niestety mój współpracownik w nocy napisał, że wziął urlop i muszę zostać w pracy :-( taki urok mojego fachu..
_______________________________________________________________
Rossi może? To ja też!
2016-07-14, 10:37 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Paul89R1 Offline
Ride or stay Home
***

Lubuskie
Yamaha R1 rn19

Liczba postów: 205
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 1
#87
RE: Spotkanie Forumowe- Tor Stary Kisielin
Nie macie co się spinać.. Tor wynajęty na cały week.. ;/
Pozdrawiam..
Paul89R1
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2016-07-15, 05:10 PM przez Paul89R1.)
2016-07-15, 05:10 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zołzik Offline
Diabeł
***

Zielona Góra
Rower :D

Liczba postów: 144
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 3
#88
RE: Spotkanie Forumowe- Tor Stary Kisielin
Masz błędne info


Załączone pliki Obrazki
   
2016-07-15, 05:18 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Sieniek Offline
Młody
**

Nowa Sól
RN19/MRF 140HQ

Liczba postów: 99
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
#89
RE: Spotkanie Forumowe- Tor Stary Kisielin
(2016-07-15, 05:18 PM)Zołzik napisał(a): Masz błędne info

Niby na stronie nie ma nic ale mrówa mówił, że zajęte. Trzeba zadzwonić do Rafała i sie dowiedzieć na pewno.
2016-07-16, 03:04 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Sieniek Offline
Młody
**

Nowa Sól
RN19/MRF 140HQ

Liczba postów: 99
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
#90
RE: Spotkanie Forumowe- Tor Stary Kisielin
Jednak w niedziele wolne właśnie potwierdził mi Jacek bo jestem na torze, więc można smiało wpadać. Zołzik miała racje Red_icon_wink
2016-07-16, 02:29 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zołzik Offline
Diabeł
***

Zielona Góra
Rower :D

Liczba postów: 144
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 3
#91
RE: Spotkanie Forumowe- Tor Stary Kisielin
No miałam bo z Rafim na fonie wisiałam Red_icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2016-07-16, 03:17 PM przez Zołzik.)
2016-07-16, 03:16 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#92
RE: Spotkanie Forumowe- Tor Stary Kisielin
No i w sumie było OK ... Red_icon_smile ..
Ja co prawda dzisiaj zwinąłem się koło 10.30 .. ale pogoda jak dla mnie nie była do dzidowania a czekać do 12 czy 13.00 żeby polatać może do 15.00 jeżeli jednak nie będzie padać .. i do tego zamota bo już mój dowód wisi w biurze od soboty .. musiałbym zapłacić 120 zeta a latania tyle co nic Red_icon_sad ... więc odpuściłem ..
Może gdybym w sobotę pojeździł jak zwykle to bym został i walczył .. ale powiem wam że .. no trudno to opisać Red_icon_smile ... 300 zł to dużo za taką wizytę - jak już kiedyś pisałem .. ale poszłem po bandzie ( to znaczy na bogato ) i NIE ŻAŁUJE ANI ZŁOTÓWKI !!! Red_icon_smile ..
Zaliczyłem pełne 7 sesji po 20 minut - no może 6,5 bo ja nie zwyczajny żeby w grupie A na pierwszej sesji jechać jak emeryt Red_icon_sad .. Ale po kolei :
Ja qrwa nie umiem TAK wolno jechać bo się przewracam Red_icon_sad ... I to se jaj nie robię, no 6 minut kręciłem się tempem 7 latka na rowerze ale w końcu zamknąłem manetę, dałem odjechać kolesiowi z przodu ( jechaliśmy w "korku" ) i w winkle wchodziłem tak na spokojnie, jak to powiedział Duszan na rozgrzewkę - niestety 3 czy 4 zakręty mała rozgrzewka tzn. zeszedłem chociaż na KOLANO !!!, odpuszczałem na prostych (na sprzęgle) .. no i na pierwszym prawym na 4 kółku moje spokojnie jak ciężka cholera to był jakiś extrem dla tego przede mną Red_icon_sad ... wjechałem w zakręt mega spokojnie odprostowuję moto a tu chłop dosłownie jak Titanic no i albo mu w dupę albo hebel .. no więc szybka decyzja - mocno w hamulec oczywiście przy okazji kciukiem lekko w gaz Red_icon_sad ... Motocykl poszedł na koło a że hamując ratowałem się skręcając w prawo no to wystrzelił spode mnie .. Ja gleba moto też ... Nic się nie stało bo lekko przetarty kombik a w motocyklu tylko crashpad chociaż niestety kamienie w trawie rysnęły mi lekko dekiel - no ale co zrobisz jak nic nie zrobisz .. Pozbierałem - poczyściłem i na drugiej sesji już było nieco szybciej a ja już jechałem bez kolan prawie bo było żeby nie wyprzedzać - tylko jak co to zjechać i wjechać znowu ! .. Na szczęście pod koniec 2 sesji jeden mnie wyprzedził więc skończyłem z dziadowaniem i petarda - trudno - najwyżej mnie Mirek opierdoli Red_icon_tongue ..
Okazało się że wyprzedzam i nikt mi nic nie brzęczy za uszami więc OGIEŃ .. Trzecia sesja już była super tak jak 4 i 5 ... Po obiedzie dwie w lewo .. Pierwsza zapoznanie z torem ( bo te 3 kółka kiedyś nie dały się wkręcić w nitkę ) i mega problem z pozycją - musiałem dopracować jak się układać bo i tak byłem już BARDZO zmęczony .. A w lewo masakra jakaś - po chwili cały czułem się jakbym pierwszy raz na moto siedział .. Drugi wjazd już super !! Tempo spoko, dużo mi to dało - bardzo ..
Ale co najważniejsze >>> można dać 120 zł i polatać deko w rzeźni .. ale można dać 300zł i być dosłownie SAMEMU NA TORZE Red_icon_smile ... Było nas w grupie A chyba 8 czy 10 osób !!!
WYJEŹDZIŁEM SIĘ tak, super że - no właśnie - już dzisiaj dałem sobie siana ...
2016-07-17, 08:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zołzik Offline
Diabeł
***

Zielona Góra
Rower :D

Liczba postów: 144
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 3
#93
RE: Spotkanie Forumowe- Tor Stary Kisielin
Byłam... Ciebie już nie było ale był Seba, elegancko! Najszybszy na torze. Mało osób jeździło, pełen luz... fajnie tylko szkoda że z forum było tylko kilka osób :/
2016-07-17, 08:30 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Sorenek00 Offline
Użytkownik
***

Tarnowskie Góry
Rn32 & 954

Liczba postów: 173
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 3
#94
RE: Spotkanie Forumowe- Tor Stary Kisielin
Heh, ja też zaliczyłem glebę, ale z gorszymi skutkami :Red_icon_sad testowałem ktm'a w Dolomitach i kolegę wyrzuciło z całym impetem we mnie, też się poskaladalem i całego kciuka mi postrzępiło. Jako, że koleżanka, która mieszka nieopodal i zresztą chodziła ze mną do lo studiuje medycynę zaoferowała mi się to zszyć (na żywca).. Chyba coś jej nie poszło bo paluch mi napuchł i zbiera sie ropa przy ranie :/
2016-07-17, 10:08 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#95
RE: Spotkanie Forumowe- Tor Stary Kisielin
Pewnie poszło dobrze jak się krew nie leje, tylko coś zostało w ranie i ropieje ..
Tak czy inaczej - nic się nie martw Red_icon_smile .. wydobrzejesz Red_icon_smile
2016-07-17, 10:12 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
erłan87 Offline
MORDA
*****

wyjebane
jaja

Liczba postów: 1,301
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#96
RE: Spotkanie Forumowe- Tor Stary Kisielin
orientujecie się czy w białej podlaskiej da rade jeszcze polatać ?? chuj mnie strzeli zadnego info nie moge znależć ;/

ps. jak mi morde zszywali za dzieciaka to mi nie spuchła i ropa nie leciała, idz do lekarza bo se jeszcze przygod narobisz z tym  paluchiem.. pzdr






Icon_baseball
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2016-07-17, 11:52 PM przez erłan87.)
2016-07-17, 11:50 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#97
RE: Spotkanie Forumowe- Tor Stary Kisielin
A.s. hahahaha wujek dobra rada. Jak na moturach jesteś obcykany tak medycynę zostaw innym Red_icon_cheesygrin Sorenek jeśli chcesz aby palec był nadal na swoim miejscu a nie w śmietniku to idź do szpitala Red_icon_smile

Wysłane z Samsung S7 przez Tapatalk
2016-07-18, 05:16 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#98
RE: Spotkanie Forumowe- Tor Stary Kisielin
No spoko .. Z tego co widziałem kilka razy to mnie tam spuchło po szyciu .. I czasem coś się lało, ALE >> ja miałem tylko rozcięcia szyte, raz na czole koło łuku brwiowego ( też na żywca ) a raz palec po nożu Red_icon_tongue więc czyste rany .. Jak tutaj palec prawie urwało i jeszcze w piachu no to trudna sprawa .. Red_icon_tongue ..
2016-07-18, 09:20 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#99
RE: Spotkanie Forumowe- Tor Stary Kisielin
Taaa.. MotoGP to przy mnie pestka .. Ja jeszcze muszę KASĘ na to wszystko kręcić !!! Red_icon_tongue ..
Ale na poważnie >> no źle to nie wygląda w sumie to całkiem normalnie .. To mój po złamaniu był gorszy ..
Ale lepiej zbadaj - po co się męczyć - wyczyszczą i będzie git .. A powiedz że JA SZYŁEM Red_icon_tongue ..
2016-07-18, 10:01 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Sorenek00 Offline
Użytkownik
***

Tarnowskie Góry
Rn32 & 954

Liczba postów: 173
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 3
RE: Spotkanie Forumowe- Tor Stary Kisielin
Bez przesady Red_icon_tongue chyba bd musiał podjechać do tego szpitala bo nawet spodni nie mogę sam ubrać, niechciałbym tylko dziewczynie jakichś kłopotów narobić :Red_icon_smile  A.S to cały zespół motogp w jednej osobie, zawodnik, mechanik i medyk :Red_icon_cheesygrin ale wielkie dzięki za słowa otuchy Red_icon_smile


Załączone pliki Obrazki
   
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2016-07-18, 10:07 AM przez Sorenek00.)
2016-07-18, 10:03 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->