kontrola trakcji gripone p3 potrzebny elektronik
Autor Wiadomość
[*]neo386[*] Niedostępny
KNT
***

rabka zdrój
rn19 2008 blue

Liczba postów: 334
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 2
#1
kontrola trakcji gripone p3 potrzebny elektronik
witam ! kupiłem używany zestaw kontroli trakcji gripone p3  , z anty whellie , launch control itd , dokładnie taki 

http://www.gripone.co.uk/product/GripOne...ace-series

z dodatkowym dokupionym jeszcze , czujnikiem połozenia 3D i pokretłem regulacji siły działania.

wszystko działało bo jezdziłem tym moto przed kupnem , zdemontowalismy to i w domu , sciagłem program na kompa do obsługi tego i chciałem wgrac mapy do r1 , i pojawił sie problem bo nie miałem przedłuzki usb i dosztukowałem z dwóch kabli usb , i w połowie wgrywania softu , zwarłem kabelki od usb i zapaliła sie na stałe czerwona lampa na ecu i brak połaczenia z kompem. po podłaczeniu +12 v równiez świeci na stałe czerwona dioda. cos sie spaliło/uszkodziło.

i teraz pytanie czy znacie kogoś kto potrawił by to naprawić ? co mogło paść ? może jest tu jakis elektronik?

tak to wyglada w środku
[Obrazek: 9957d909ee59002emed.jpg]
[Obrazek: c19d964415d57b0fmed.jpg]
2016-06-18, 08:28 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#2
RE: kontrola trakcji gripone p3 potrzebny elektronik
Za zepsucie tego cuda powinieneś dostać 100 lat ciężkich robót !! Red_icon_tongue
I bardzo watpię coby to ogarnął ktokolwiek oprócz firmy to produkującej .. Ani schematu, ani nic .. może wgrają tam eprom od nowa .. a może padł port ... masakra Red_icon_sad .. Ty psujo jedna !!! Red_icon_sad
2016-06-20, 08:23 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
griosek Offline
ninja
****

Warszawa
zx10r

Liczba postów: 796
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 0
#3
RE: kontrola trakcji gripone p3 potrzebny elektronik
Może źle widzę, ale to wszystko zalane jest żywicą, więc nawet nie widzę możliwości się do tego dobrać...

2016-06-20, 11:46 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
[*]neo386[*] Niedostępny
KNT
***

rabka zdrój
rn19 2008 blue

Liczba postów: 334
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 2
#4
RE: kontrola trakcji gripone p3 potrzebny elektronik
a.s nawet mnie nie dobijaj bardziej bo plakac mi sie chce !!!

full opcja dokupiona do tego jest... jestem tak wkur.. na siebie ze masakra.. wszystko przez to ze chciałem "już" i nie mogłem poczekac spokojnie i kupic kabel za 10zł.

tak zywica zalane jest , i nawet podgrzewałem suszarka, i nie robi sie mieksze wiec problem bedzie nawe t to oddłubac
2016-06-20, 09:01 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->