Wyciek z pod dekla alternatora
Autor Wiadomość
Michaelo Offline
Użytkownik
***


Rn12

Liczba postów: 171
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
#21
RE: Wyciek z pod dekla alternatora
Dzięki za radęRed_icon_smile Jutro postaram się kupić reinzosila i na weekend to zrobię jak należyRed_icon_smile Mam nadzieję, że się uda i temat będzie zamkniętyRed_icon_smile
2016-04-28, 03:28 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#22
RE: Wyciek z pod dekla alternatora
Tylko nie zapomnij mega porządnie odtłuścić Red_icon_smile .. Ja miałem nauczkę przy pokrywie zaworowej ( czy tam wałków rozrządu co by było precyzyjnie Red_icon_smile ) ... Pół motocykla rozebrałem, narobiłem się po czym nie odtłuściłem bo na szybko wszystko - wytarłem jak mi się wydawało porządnie szmatą oliwę - poskładałem i pierwszy wyjazd w zeszłym sezonie i oliwa się lała spod dekla Red_icon_sad .. Drugi raz musiałem wszystko rozbierać w domu a ciągle po każdej sesji parzyć się i wycierać ręcznikiem papierowym strugi oleju cieknące po silniku - masakra .. Potem w domu Wirol czy Birol czy np. płyn do mycia zacisków hamulcowych ( taki w spreju - tylko nie zapachowy z K2 bo to sieczka ) i odtłuściłem aż zmatowiało alu na maxa .. złożyłem i banglało Red_icon_smile ...
2016-04-29, 07:57 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Michaelo Offline
Użytkownik
***


Rn12

Liczba postów: 171
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
#23
RE: Wyciek z pod dekla alternatora
A orientuje się ktoś może gdzie jeszcze można dostać te amortyzatory od alternatora

http://www.2wheelpros.com/oem-parts/imag...236974.gif

Na rysunku nr2 -moje niestety są przerwane i zamiast 3 mam 6 i nie wiem czy mogę tak składać:/ A w aso jedna sztuka kosztuje 68 zł to za 3 mam 200zł;/
2016-04-30, 11:41 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->