Tylne Sety
Autor Wiadomość
Siupa Offline
Użytkownik
***

Marki
rn22 2010 r.

Liczba postów: 349
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 0
#1
Tylne Sety
Spójrzcie na sety pasażera/pasażerki, dzwoniłem do gościa powiedział że w Polsce temat nie do zdobycia. Trochę poszperałem i faktycznie nie znalazłem, gość kupił to u Helmutów. Ma ktoś dojście to takich przedłużek?

http://olx.pl/oferta/honda-cbr-1000-rr-h...23f89811e9
2016-03-04, 12:15 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
#2
RE: Tylne Sety
Może i będzie wygodniej, ale jakie one są brzydkieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeRed_icon_cheesygrin


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2016-03-04, 06:41 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Dżony Offline
szalony
****

Mściwojów
RN 19

Liczba postów: 763
Dołączył: May 2014
Reputacja: 6
#3
RE: Tylne Sety
To nie chodzi o wygląd, ale przy lataniu po winklach plecak zedrze sobie trampki Red_icon_smile chyba że będzie trzymać palce na podnozkach Red_icon_cheesygrin
Lewy pas i do końca gaz Red_icon_cheesygrin
2016-03-04, 07:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Siupa Offline
Użytkownik
***

Marki
rn22 2010 r.

Liczba postów: 349
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 0
#4
RE: Tylne Sety
Brzydkie nie brzydkie ale w trasę mają 10 punktów. I nie ma szans przytrzeć prędzej plecak spadnie. Pozatym jak będę latał sam to je odkręcę i będzie pięknie a w trasę 4 śruby i plecak nie zatyka kolanami uszu Red_icon_smile
2016-03-04, 07:31 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kozi_86 Offline
Użytkownik
***

Poland
YZF-R1 RN19

Liczba postów: 202
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
#5
RE: Tylne Sety
http://www.ebay.co.uk/itm/FOR-Yamaha-YZF...SwT6pVufgS

Na ebayu tego sporo w różnych kolorach
2016-03-04, 07:37 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Balbina Offline
Użytkownik
***

Szczecin
Yzf R6,kawaZx7r

Liczba postów: 238
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 3
#6
RE: Tylne Sety
Rączki, przedłużki.. Czego to nie wymyślą Red_icon_smile Jesli jest glupie i dziala, to znaczy ze glupie nie jest. Choc estetyka faktycznie pozostawia do zyczenia.
2016-03-04, 09:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Siupa Offline
Użytkownik
***

Marki
rn22 2010 r.

Liczba postów: 349
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 0
#7
RE: Tylne Sety
Każde ułatwienie dla pasażera to ułatwienie dla kierowcy. Dzięki rączką pasażer nie przenosi swojego ciężaru ciała plus siły na kierowcę przy hamowaniu czy przyspieszaniu. Jeżeli nóżki będą niżej to też pewniej będą się trzymać stopy na nich bo nie będą tak przykurczone wiec kierowca ma następny bonus. Takie jest moje zdanie. Rogi na zbiornik dla pasażera to najlepszy zakup jaki zrobiłem.
2016-03-04, 09:23 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Balbina Offline
Użytkownik
***

Szczecin
Yzf R6,kawaZx7r

Liczba postów: 238
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 3
#8
RE: Tylne Sety
Kazdy ma swoja perspektywe. Ja pisze z perspektywy nie tyle kierowcy, co pasazera ktory przejezdzil pare ladnych sezonow na plecaku. Pasazer powinien kontrolować aby hamowanie trzymać na swoich rekach, kolanach i baku. Skoro to komus ulatwia zycie i nie przejmuje się estetyka, spoko Red_icon_wink Ale, co by nie napisac...jednak fajniej byc kierowca Red_icon_wink
2016-03-04, 09:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
cichy_stunter Offline
Użytkownik
***

Gdańsk
Rn12 06'

Liczba postów: 105
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 0
#9
RE: Tylne Sety
(2016-03-04, 09:23 PM)Siupa napisał(a): Każde ułatwienie dla pasażera to ułatwienie dla kierowcy. Dzięki rączką pasażer nie przenosi swojego ciężaru ciała plus siły na kierowcę przy hamowaniu czy przyspieszaniu. Jeżeli nóżki będą niżej to też pewniej będą się trzymać stopy na nich bo nie będą tak przykurczone wiec kierowca ma następny bonus. Takie jest moje zdanie. Rogi na zbiornik dla pasażera to najlepszy zakup jaki zrobiłem.
Ja mam w rn12 zmienione sety stronami lewy na prawą strone i odwrotnie do tego gruba podkładka i set jest niżej i dalej z przodu co sprawia że pasażer ma mniej ugiete kolana. I mam zmienione jeszcze ze sety składaja sie do przodu bo przy zmianie stron były tak ułożone że podczas jazdy same sie czasami zlozyly. Ogolnie probowalem rozne kombinacje i mojej kobiecie tak najlepiej odpowiada
2016-03-04, 09:49 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->