Niebieska RN09
Autor Wiadomość
BlackFallenAngel Offline
Świeżak
*




Liczba postów: 3
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 0
#1
Niebieska RN09
Siema czas przedstawic moja rn09 ale najpierw krotka historia...
Otoz po prawie 3latach przerwy od latania (wczesniej sv650 - nigdy wiecej nakeda i 600ccm) tafila sie R1 i tak oto od czerwca 2015 jestem jej szczesliwym posiadaczem. Kupilem ja od kolegi mojego przyjaciela, gosc mial na niej szlifa a wiec rany bojowe okleil sticerbombami. Przez sezon nawinelem niecale 4tys. km (byloby wiecej gdyby nie delegacje) Baaaaardzo przyjemnie mi sie na niej jezdzi i ja prowadzi Red_icon_smile. Zdjec nie zawiele ale postaram sie cos niedlugo wrzucic. 
Z dodatkow amor skretu Toby, crashpady i tylna lampa z kierunkami z przodu kierunki w miejcu postojówek filtr powietrza K&N.
   
   
Tutaj z gaznikowa kolezanka Red_icon_smile
   

Aktualnie robie maly przeglad na warsztacie mechanicznym w ktorym czasami sobie dorabiam i odswiezenie jej sprawdzalem luzy zaworowe i rozrzad, bierzace wymiany czyszczenia przeglad calej instalacji elektr. mody oswietlenia z przodu i tylu, felgi aktualnie maluja sie proszkowo na bialo, dekle na czarno.
Kazdemu polecam taki przeglad jesli chce miec spokojny sezon u mnie wyszlo, ze zawory okej, rozrzad rowniez, ale zawsze cos znajdziesz to jakis spracialy przewod na wykonczeniu, tu wypalony styk instalacji, tu lozyska kola robia niespodzianke i maja juz powoli koniec... takze jesli chcecie spokojny bezpieczny sezon to jeszcze nie jest za pozno.... Aktualnie czekam na felgi i dekle i skladam ja w calosc, sticekerbomby sciagniete w cholere Red_icon_cheesygrin
Kilka fot:
   
   

Juz powoli sie sklada...

   
2016-03-03, 12:56 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,526
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#2
RE: Niebieska RN09
ale widze, że i niezła czerwona maszyna w tle się opiera

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

2016-03-03, 01:33 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#3
RE: Niebieska RN09
Gratki i bezpiecznego sezonu

2016-03-03, 02:48 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->