Autor Wiadomość
ripson Offline
Młody
**




Liczba postów: 17
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 0
#1
Thumbs Up  RN09 2002
Witam koledzy
Sprzedam moto z ogłoszenia

http://olx.pl/oferta/yamaha-yzf-r1-rn09-...e8LX5.html

Motocykl kupiłem w listopadzie 2015 i zrobiłem na nim około 600 km (teraz ma 50tys) . Poprzedni właściciel kupil go w wrześniu 2015 w Legionowie i nie przerejestrował. Obecnie jest zarejestrowany na mnie. Moto ma blachę SO gdyż tam jestem zameldowany. 
Kupiłem go dla siebie ale niestety musze sprzedać bo rozbiłem autoRed_icon_sad i nie jestem mobilny a to boli.

Ogólnie szukałem CBR 954 ale po obejrzeniu kilku zmęczonych życiem przętów ze względu na stan zdecydowałem sie właśnie na Yamaszkę

Stan ogólny jak na zdjeciach - całkiem zadbany i czyściutki - co do plastików to są w ładnym stanie niezniszczone ani nie porysowane poza pęknięciem na czasze i śladami widocznymi na prawym boku - zdjęcia) - dałem się "karnąć" koledze zaraz po kupnie i polożył go na bok przy zawracaniu i minimalnej prędkości może ze 2 km na godzine (nic nie pękło dzięki Bogu) Na baku widać delikatnie że był pomalowany - miejscami malutkie pęcherzyki jakby powietrza (wielkości ok 0,5mm - 1 mm) powstałe przy malowaniu ale trzeba sie przyjrzeć zeby je zobaczyć (moge wysłać fotki o ile bedzie cos widac na nich)

Posiadam też sety pasażera oraz klamki oryginalne, które dostałem od poprzedniego właściciela.

Żaden bieg nie wyskakuje. Raz zdarzyło mi się szarpnięcie na 2 biegu przy ostrzejszym przyspieszaniu ok 8-9 tys obrotów. więc to chyba zapowiada typową dla tego modemu usterkę:/ o czym ostrzegał mnie poprzedni właściciel.

Silnik chodzi bardzo ładnie, nie słychać żadnych dziwnych dzwiękow przy górze silnika ani przy sprzęgle.
Nie ma żadnych luzów, wycieków z zawieszenia ani silnika,żadnego pocenia. Napęd i przednie tarcze jak nowe.
Główka ramy nie przeskakuje przy kręceniu kierą w powietrzu, brak luzów na wahaczu ani na kołach, przeguby tylnej zębatki (zabieraki) bez luzów. Moto jedzie prościutko po puszczeniu kierownicy przy więszej prędkości i przy mniejszej też - na co zwracałem szczególną uwagę przy kupnie gdyż moj poprzedni sprzęt miał z tym problem.

Jedyny mankament to bedzie skrzynia w najbliższym czasie. No i pasowałoby wymienić olej bo ja planowałem to na wiosnę ale wyszło jak wyszło.

Oczywiście cena do negocjacji na ewentualnym spotkaniu

Ewentualnie moge przesłać wiecej fotek, nagrać film ze startu na zimno czy na ciepło... pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2016-03-02, 10:17 AM przez ripson.)
2016-03-02, 10:04 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
ripson Offline
Młody
**




Liczba postów: 17
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 0
#2
RE: RN09 2002
aktualne promocja 10500
2016-03-14, 12:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->