Naklejki na motocykle - Jak oryginały :-)
Autor Wiadomość
Milvith
Unregistered




 
#13
RE: Naklejki na motocykle - Jak oryginały :-)
Dokładnie ździerstwo w chuj już tym ludziom pojebało się w głowach.. ceny z kosmos... ja zamawiałem z grafnetu kpl do r6 za 180 zł bodajże wysyłka 9 zł i byłem bardzo zadowolony a i cena atrakcyjna bo naklejek było dużo.. bez żadnych problemów jedynie długo czekałem na nie. Zobaczcie ceny kpl u tego gościa 400-500 zł... Co do serwisów to nie ma porównania nie ma czegoś takiego jak część oryginalna... to są te same części co innych producentów tylko sygnowane marką YAMAHA a ludzie pitolą że kupiłem oryginalny filtr powietrza kurwa większej bzdury nie słyszałem pewnie jakaś znana firma je robi oni dorzucają swoje że z SERWISU bo przecież salony tylko na nich zarabiają... i wychodzi naklejka 2x2 129 zł NETTO KURWA. 

Zamawiałem ostatnio czujnik skrętu do koparki, zadzwoniłem do SERWISU powiedzieli mi 1100 NETTO plus koszta wysyłki z Niemiec... kurwa ściągnąłem ten czujnik zobaczyłem o co kaman zadzwoniłem do normalnego sprzedawcy części podałem mu symbol.. kosztował mnie 189 zł... TEN SAM KURWA CZUJNIK Ludzie nie dajcie się w chuja robić 

Oczywiście bez urazy dla kogokolwiek taka moja opinia.
2016-02-26, 08:45 AM
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: Naklejki na motocykle - Jak oryginały :-) - Milvith - 2016-02-26, 06:57 AM
RE: Naklejki na motocykle - Jak oryginały :-) - Milvith - 2016-02-26, 08:45 AM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->