skórzana kurtka Alpinestars Celer r.50
Autor Wiadomość
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#21
RE: skórzana kurtka Alpinestars Celer r.50
dziwne jest to Wasze podejście do nowych użytkowników ,dlatego pewnie co niektórzy mają problem z reputacją i ilością postów Red_icon_cheesygrin Jesteś nowy więc słuchaj starszych użytkowników ,choć wiedza tych starszych niekiedy jest tylko połowiczna. Obserwuję to zjawisko od dłuższego czasu ,mało się udzielam ale panowie do jasnej cholery czy Wy się nigdy nie nauczycie ?
Nie jest nikt zainteresowany towarem na sprzedaż ,nie czytać ,nie oglądać ,nie KOMENTOWAĆ !
Po paru latach na forum ,chyba wiem gdzie tkwi problem na forach Red_icon_smile Człowiek się potem dziwi ,że jest stagnacja. Panowie to ludzie tworzą forum ,nie najaktywniejsi ,najpiękniejsi ,najlepsi i najbardziej zajebiści !
Jeśli tego nie zrozumiecie ,dalej będą ciągle Ci sami z tymi samymi historiami użytkownicy ,bez nowej świeżości ,wyjątkiem jest tu A.S ,dlaczego ? bo przyszedł z konkretną wiedzą ,choć zapierdalaczy dalej nie brakuje . Rozumiem ,spoko nikomu nie bronie ,każdy wie sam najlepiej kiedy oszukuje i pisze nieprawdę.
Nie napisałem tego posta by kogoś obrazić czy komuś coś wytykać ,zwyczajnie warto się czasem zastanowić w która stronę idziemy Red_icon_smile
PS; słyszeliście o największej zmorze różnych forum ? kiedyś był artykuł na ścigacz ,polecam przeczytać Red_icon_smile choć zbytnio za nimi nie przepadam to czasem skrobną coś sensownego
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2016-02-04, 11:56 AM przez żaba.)
2016-02-04, 11:54 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
dodziu Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 801
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 2
#22
RE: skórzana kurtka Alpinestars Celer r.50
(2016-02-04, 11:54 AM)żaba napisał(a): dziwne jest to Wasze podejście do nowych użytkowników ,dlatego pewnie co niektórzy mają problem z reputacją i ilością postów Red_icon_cheesygrin Jesteś nowy więc słuchaj starszych użytkowników ,choć wiedza tych starszych niekiedy jest tylko połowiczna. Obserwuję to zjawisko od dłuższego czasu ,mało się udzielam ale panowie do jasnej cholery czy Wy się nigdy nie nauczycie ?
Nie jest nikt zainteresowany towarem na sprzedaż ,nie czytać ,nie oglądać ,nie KOMENTOWAĆ !
Po paru latach na forum ,chyba wiem gdzie tkwi problem na forach Red_icon_smile Człowiek się potem dziwi ,że jest stagnacja. Panowie to ludzie tworzą forum ,nie najaktywniejsi ,najpiękniejsi ,najlepsi i najbardziej zajebiści !
Jeśli tego nie zrozumiecie ,dalej będą ciągle Ci sami z tymi samymi historiami użytkownicy ,bez nowej świeżości ,wyjątkiem jest tu A.S ,dlaczego ? bo przyszedł z konkretną wiedzą ,choć zapierdalaczy dalej nie brakuje . Rozumiem ,spoko nikomu nie bronie ,każdy wie sam najlepiej kiedy oszukuje i pisze nieprawdę.
Nie napisałem tego posta by kogoś obrazić czy komuś coś wytykać ,zwyczajnie warto się czasem zastanowić w która stronę idziemy Red_icon_smile
PS; słyszeliście o największej zmorze różnych forum ? kiedyś był artykuł na ścigacz ,polecam przeczytać Red_icon_smile choć zbytnio za nimi nie przepadam to czasem skrobną coś sensownego
Amen
2016-02-04, 01:06 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BaCa Offline
Wariat
*****

Polkowice
Kein

Liczba postów: 1,639
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 6
#23
RE: skórzana kurtka Alpinestars Celer r.50
Forum po to jest żeby "czytać, oglądać i komentować" Więc sorry Żaba. Blue podzielił się swoją wiedzą i co nie miał do tego prawa? No błagam was.

ps: "Rozumiem ,spoko nikomu nie bronie ,każdy wie sam najlepiej kiedy oszukuje i pisze nieprawdę." Takie osoby mamy też zostawiać bez komentarza? I żeby nikt gaci nie napinał to nie chodzi mi teraz o autora wątku tylko ogólnie.
2016-02-05, 10:20 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#24
RE: skórzana kurtka Alpinestars Celer r.50
BaCa nie znamy się Wszyscy osobiście ,więc nigdy nie masz pewności kto jest po drugiej stronie Red_icon_smile
Nie mamy również pewności czy np. jakiś użytkownik ma motocykl w ogóle prawda? To jest wirtualny świat ,tutaj możesz być kim chcesz i uwierz mi ,nie poznał byś nawet takiego oszusta.
Jesteś już trochę na forum to chyba pewne rzeczy znasz Red_icon_smile takie próby normalności były na początku ,jak się skończyło ? wiadomo Red_icon_smile
Dlatego napisałem ,że każdy wie sam najlepiej kiedy koloruje Red_icon_smile Od Ciebie zależy w co wierzyszRed_icon_smile
Forum po to jest ...... tutaj możemy mieć inne wizje na forum więc nie będe się sprzeczał Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2016-02-05, 11:23 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Milvith
Unregistered




 
#25
RE: skórzana kurtka Alpinestars Celer r.50
No ja bym tutaj przyznał żabie racje z tym co pisał wcześniej, bo cholera jasna w czym nas oszukał ten kolega? no w czym? w tym że taniej kupił ,,zainwestował'' i chce coś zarobić? jeżeli to jest oryginał, z gwarancją itp to ja bym tego wątku nie komentował bo i tak jest taniej niż u producenta. To on podjął ryzyko zainwestował i życie pokaże czy mu to się opłacało. 

No chyba że to podróba z chin, jak ich dużo na allegro sam kiedyś kupiłem podrabianą kurtkę i spodnie alpiny.. no to wtedy oszust i na stos z nimRed_icon_tongue

Pozdrawiam
2016-02-05, 11:37 AM
Odpowiedz cytując ten post
marasb Offline
Młody
**




Liczba postów: 15
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
#26
RE: skórzana kurtka Alpinestars Celer r.50
Red_icon_smile już mnie ukamienowali ...
2016-02-05, 12:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BaCa Offline
Wariat
*****

Polkowice
Kein

Liczba postów: 1,639
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 6
#27
RE: skórzana kurtka Alpinestars Celer r.50
Żaba masz rację.

Milvith tak napisałem wcześniej nie piłem w żaden sposób do autora wątku marasb.

marasb nie panikuj nie jest źle.
2016-02-05, 02:50 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->