Ankieta: Zostawić punkty reputacji?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
40.54%
15 40.54%
Nie
43.24%
16 43.24%
Nie mam zdania
16.22%
6 16.22%
Razem 37 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Punkty reputacji
Autor Wiadomość
Draco Offline
88
***

unknown


Liczba postów: 322
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 2
#21
RE: Punkty reputacji
jeden pkt na osobe nie ma zbytnio sensu bo co jeśli kupimy od kogoś z forum dajmy na to dzwignie hamulca i damy punkt "super sprzedał mi dzwignie" a potem np ta sama osoba zgodziła sie nam pojechac obejrzec moto bo miał blisko siebie i super nam sprawdził szpeja lub cokolwiek innego...i okazuje sie ze dalismy punkt za bzdure nic nie wnoszącą do jego motocyklowej reputacji,a to ze pofatygował sie sprawdzić i zrobił nam ogromna przysluge jadąc na ogledziny moto już nigdzie nie zaznaczymy i co za kazdym razem bedziemy pisać do moderatorów
"ej zmiencie mi punkt reputacji dla pana X bo jednak dzwignia byla fajna ale teraz zrobił dla mnie wiecej i chce wymienić punkt"
no kompletnie bez sensu.

albo niech bedzie ustalone ze dajemy pkt tylko za pomoc motocyklową i nikt tego nie łamie (chyba jestesmy dorosli i kazdy zrozumie) i mozna dawac ich wiele, albo usuńmy to wpiździec i cofajmy sie w rozwoju jak napisał Irek.
2016-01-16, 06:54 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#22
RE: Punkty reputacji
wstrzymuję się od głosu Red_icon_smile
2016-01-16, 07:48 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#23
RE: Punkty reputacji
Ja powiem za siebie... nigdy nie zwracalem uwagi na punkty reputacyjne i mialem w to wyjebane tak wiec na moje nie musi ich byc bo i tak malo kto z tego faktycznie korzysta a jesli maja byc takie spiny jak ostatnio o to to lepiej to wyjebac w pizdu Red_icon_smile
2016-01-16, 07:50 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->