Upalanie w Poznaniu cena 70 Eur za dzień 4-5 LIPCA !!
Autor Wiadomość
cineks Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 280
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 0
RE: Upalanie w Poznaniu cena 70 Eur za dzień 4-5 LIPCA !!
Jakieś relacje foto wideo?Red_icon_smile
2016-07-06, 02:23 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
RE: Upalanie w Poznaniu cena 70 Eur za dzień 4-5 LIPCA !!
Eeeee tam .... Red_icon_sad .... Sprzęt GWIZDA tylko kierownik PIZDA Red_icon_sad ... Złapałem w końcu równe 1.48 ale to i tak jeszcze dużo do urwania Red_icon_smile ..
Pozytywne jest to że BARDZO dużo się dowiedziałem i mam sporo do przemyśleń ...
Musze koniecznie rozwiązać temat opon tylnych - bo tak jak rozmawialiśmy - jak tak dalej pójdzie to lepiej kupować co 2 miechy nowy motocykl w salonie niż tiry tyłów Red_icon_sad ... Ale jak tak sobie dzisiaj w garażu poukładałem te klocuszki - to zaczynam rozumieć o co chodzi i ten problem się rozwiążę Red_icon_smile ..

Za to STANOWCZO podtrzymuję że każdy kto krytykuje RN22 to słaby kierowca Red_icon_tongue .... I na tor duży i na tor mały JEST TO SPRZĘT PETARDA !!!!  Idzie jak po sznurku .. qrwa to jest nie do opisania jak to jedzie Red_icon_smile ... Ostatnio pisałem o zacieśnianiu winkla gazem - że mi się to udało kilka razy na Kawie ale to jakiś kosmos .. HAHAHA .. taa .. kosmos .. no może na Kawie .. W RN22 na patelni odwijasz i skręcasz  - żadna sztuka Red_icon_wink  .. Motocykl idzie równo, nie telepie nie nurkuje nic a nic się nie dzieje .. noo .. może oprócz ciągłego wchodzenia na gumę i przez to targania jej w strzępy Red_icon_tongue ..

Tak czy inaczej MEGA BYŁO .. BARDZO fajnie was poznać .. zrobiliście prze CHUJ postępy !!!!!
Fiszak >> 1.49 na pierwszej wizycie na Poznaniu to wierz mi NIEWIELU LUDZI W POLSCE miało takie wyniki !!!!!!!!!!! To nie są żarty .. pisze jak najbardziej poważnie !!!  1.50 tam to już jest szybka jazda .. Od tego czasu, zaczyna się już ostre dzidowanie !!!
Tyniu też podobnie .. i wielki szacun, bo ja bym się nie odważył w pełni drogowym szpejem tak lecieć po torze !!!!  

Do zobaczyska Red_icon_smile !!!!!!!!!!!!!
2016-07-06, 02:26 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
RE: Upalanie w Poznaniu cena 70 Eur za dzień 4-5 LIPCA !!
A.s. jak ci poszło z rs10 ? Ocena ? Opinia ? Pozdro Red_icon_smile))

Wysłane z Samsung S7 przez Tapatalk
2016-07-06, 02:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
fiszak Offline
cierpliwy
***

Gryfice zach-pom
R1 rn12

Liczba postów: 285
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 1
RE: Upalanie w Poznaniu cena 70 Eur za dzień 4-5 LIPCA !!
Poczekaj A.S. aż naprawie sprzęgło :-P
_______________________________________________________________
Rossi może? To ja też!
2016-07-06, 03:12 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
cineks Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 280
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 0
RE: Upalanie w Poznaniu cena 70 Eur za dzień 4-5 LIPCA !!
Znajomy w poniedziałek na poznaniu się ślizgnął na zakrècie rn22 w drogowych owiewkach i skończył jazdęRed_icon_smile a drugi znajomy gixa 600 na torowych tego samego dnia położył i razem do domu wracaliRed_icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2016-07-06, 03:48 PM przez cineks.)
2016-07-06, 03:47 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
fiszak Offline
cierpliwy
***

Gryfice zach-pom
R1 rn12

Liczba postów: 285
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 1
RE: Upalanie w Poznaniu cena 70 Eur za dzień 4-5 LIPCA !!
Tego z rn22 widziałem jak leżał, z tego co wieść niosła, ktoś w niego wjechał
_______________________________________________________________
Rossi może? To ja też!
2016-07-06, 05:15 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
RE: Upalanie w Poznaniu cena 70 Eur za dzień 4-5 LIPCA !!
Byli u mnie pogadać Red_icon_smile ... Zobaczyli RN22 i podeszli ....

Fiszak >> no nie wiem, nie wiem .. teraz miałeś możliwość bardzo płynnej jazdy i w zakręcie na na wyjściach ... Kiedy cała moc raptownie wejdzie na koło to kolorowo nie jest .. ALE Red_icon_smile .. Czym młodsza głowa tym lepiej więc myślę że 1.43 jest w twoim zasięgu - i to całkiem poważnie.. Pewnie teraz miałbyś 1.46 gdybyś nie stał na prostych Red_icon_sad ...  Jeśli oddawanie pełnej mocy nie zaburzy ci stylu jazdy to będzie gruubbooo Red_icon_smile ...
No ale WÓR SIANA Red_icon_sad .... to jest już prawdziwy problem Red_icon_sad ...

bart >> No ciężko powiedzieć jednoznacznie, co do przyczepności to klasa sama w sobie ale - no właśnie nie tak do końca ..  Kręciłem się w koło 1.50 .. założyłem RS10 i 1.48 pykło zaraz na pierwszym czy drugim pomiarowym .. Opona ma super profil, bardzo dobrze trzyma tylko tutaj jest to ale .....
Mianowicie extremalnie miękka guma .. Moja była nowa, i przez 4 sesje po ok. 28 km środek znikł o połowę ( co po prostu SIĘ NIE ZDARZA w oponach na torze ) a boki przestały istnieć .. tzn. prawy - zeżarło go niemiłosiernie  .. Obróciłem oponę - wjechałem i na szybkim lewym ( zakręt numer 10 ) dostałem takiego powerslajda na wyjściu że jajka miałem jak arbuzy od uderzenia w zbiornik a fotograf aż wstał z wrażenia - bo był pewien gleby Red_icon_tongue ...
Opona złapała, dwa razy zatelepało kierą i po aferze ( kolejny raz Stich uratował mi życie )  .. ale jak już zjechana jest do ogranicznika to po zabawie w ostrą jazdę ..
Do tego nie bardzo wiedziałem jakie ciśnienie :? ... Zacząłem do 1.8 i potargało ją w cholere - skończyłem na 2.2 i jakoś tam było no ale z podkreśleniem na "JAKOŚ" .... tak że opona fajna tyle że na tor to taka w zasadzie coś jak SC-0 czy im podobne kwalifikacyjne .. miękkie jak aksamit - cytując klasyka Red_icon_tongue ..

Za to kolejny raz z czystym sumieniem mogę polecić Supercorse SP .. Ta od 2015 ( chyba ) w wersji V2 jest super oponą .. Bez stresu starcza do 1.46 na Poznaniu jak mówili koledzy latający poniżej - tak od 1.45 zaczyna puchnąć dopiero .. Nie targa jej jakoś specjalnie, nie dostaje uślizgów na wyjściach na pełnym gazie .. Świetnie pracuje z antyhopem kiedy motocykla chcemy lekko uśliznąć na hamowaniu .. JEST SUPERR Red_icon_smile ..

Heheh .. nie, nie ci od RN22 to odjebali takiego mixa że ten z R1 poleciał a ten drugi zjechał z toru - położył moto na żwirze i poszedł patrzeć czy z kolegą wszystko OK Red_icon_smile  ..
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2016-07-06, 05:39 PM przez A.S..)
2016-07-06, 05:37 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
cineks Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 280
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 0
RE: Upalanie w Poznaniu cena 70 Eur za dzień 4-5 LIPCA !!
Heh podeszli bo wcześniej im mówiłem o twoim fajnym patencie z soczewką w torowych owiewkach i pewnie cie wypatrzyliRed_icon_smile Generalnie baaardzo żałuję że mnie też nie było ale wcześniej zaplanowałem se jeden wyjazd w tym roku na 13 czerwiec i jeszcze do tego cały dzień padałoRed_icon_sad na kolejne niestety fundusze już nie pozwalająRed_icon_sad Dawajcie jakieś foto albo filmiki z jazdy
2016-07-06, 06:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
fiszak Offline
cierpliwy
***

Gryfice zach-pom
R1 rn12

Liczba postów: 285
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 1
RE: Upalanie w Poznaniu cena 70 Eur za dzień 4-5 LIPCA !!
Wieczorem wrzucę coś ciekawego. Najlepsze filmy będzie miał Tyniu, on miał kamery przód + tył, powinno być coś ciekawego.
A.S. dzięki za wiarę we mnie, jeśli zejdę do 1:45 to będę szalał z radości Red_icon_cheesygrin
_______________________________________________________________
Rossi może? To ja też!
2016-07-06, 06:56 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
RE: Upalanie w Poznaniu cena 70 Eur za dzień 4-5 LIPCA !!
Ale to 1.49 jebnąłeś w wyścigu ?? Red_icon_smile ...
2016-07-06, 07:16 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
RE: Upalanie w Poznaniu cena 70 Eur za dzień 4-5 LIPCA !!
(2016-07-06, 03:12 PM)fiszak napisał(a): Poczekaj A.S. aż naprawie sprzęgło :-P
A co było ze sprzęgłem? Kosz padl, czy zwyczajnie sie skonczylo?
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2016-07-06, 07:20 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
ryba Offline
Użytkownik
***


zx10rx2 636rn01

Liczba postów: 466
Dołączył: May 2012
Reputacja: 1
RE: Upalanie w Poznaniu cena 70 Eur za dzień 4-5 LIPCA !!
Jak słyszę "było super, dziękuję, do zobaczenia za rok" to mi się micha sama śmieje. Człowiek trenuje 4 razy w tygodniu, do tego basen, siłownia, starty co weekend i tak przez 12 miesięcy w roku (nie piszę oczywiście o moto) i ma co chwila niedosyt a tu jeden wyjazd, łutututu dziękuję dobranoc. Widzimy się za rok. Nie widzę w tym sensu... powaga.
2016-07-06, 08:45 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
fiszak Offline
cierpliwy
***

Gryfice zach-pom
R1 rn12

Liczba postów: 285
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 1
RE: Upalanie w Poznaniu cena 70 Eur za dzień 4-5 LIPCA !!
(2016-07-06, 07:16 PM)A.S. napisał(a): Ale to 1.49 jebnąłeś w wyścigu ??  Red_icon_smile  ...

przed, dlatego na starcie stałem obok Ciebie, w wyścigu zrobiłem nieco wyższą 1:49


Koczis jeśli chodzi o sprzęgło to w weekend spaliłem tarcze i przekładki gumując, w sobotę mogłem dostać tylko tarcze bez przekładek, więc zaryzykowałem, było trochę lepiej, niestety nadal po przekroczeniu 10-11 rpm na wyższych biegach, sprzęgło zaczynało się ślizgać
_______________________________________________________________
Rossi może? To ja też!
2016-07-06, 09:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Artur86 Offline
Użytkownik
***

Brańsk
Kawa ZX10R '09

Liczba postów: 365
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 3
RE: Upalanie w Poznaniu cena 70 Eur za dzień 4-5 LIPCA !!
Ryba, a ja widzę sens :] Sens jest w dobrej zabawie, a nie profesjonalizmie.

Żałuję że nie pojechałem, pomimo że byłem zapisany... no ale są rzeczy ważniejsze.

Chronologicznie: 
RN01, RN12, ZX10r'09, RN20, ZX10R'09

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/P2cB/
2016-07-06, 09:32 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
RE: Upalanie w Poznaniu cena 70 Eur za dzień 4-5 LIPCA !!
To słabo trenujesz .. Ja kiedy trenowałem to jebałem 330 km miesięcznie - biegałem co drugi dzień więc nie było to po gówniane 10 km dziennie do tego w dni bez biegania 2.5 godziny orbitreka albo 60 km rowerkiem .. I jakoś niedosytu nie czułem Red_icon_tongue .. Trenuj 2 razy dziennie rano i po południu, na siłkę chodź codziennie o 12.00, na basen codziennie wieczorem, startuj też w Święta Kościelne i Państwowe .. Będziesz DZIK !!!! Red_icon_tongue

Nie będę złośliwy i napisze tylko tyle że nie masz pojęcia nawet o jakich pieniądzach rozmawiasz Red_icon_smile ..
Chłopaki walczą ostro .. robią postępy zajebiste .. łapią bakcyla i odkładają każdy gorsz żeby polatać .. To ile wydajesz przez te całe okrągłe 12 miesięcy startów co łikend ??

Ale zawsze można nie robić nic bo jak mam jechać raz to wolę wcale .. MOSZNA ?? A NO MOSZNA !! Spoko ....
2016-07-06, 09:35 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
fiszak Offline
cierpliwy
***

Gryfice zach-pom
R1 rn12

Liczba postów: 285
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 1
RE: Upalanie w Poznaniu cena 70 Eur za dzień 4-5 LIPCA !!
dla uspokojenia nerwów wrzucam film z wyścigu Red_icon_smile

https://www.youtube.com/watch?v=7hO7QrMP...e=youtu.be
_______________________________________________________________
Rossi może? To ja też!
2016-07-06, 10:51 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
ryba Offline
Użytkownik
***


zx10rx2 636rn01

Liczba postów: 466
Dołączył: May 2012
Reputacja: 1
RE: Upalanie w Poznaniu cena 70 Eur za dzień 4-5 LIPCA !!
Ale co to za sport w którym na 1 planie Ty mi o pieniądzach piszesz? To nie jest sport tylko zabawa dla podstarzalych gości w kryzysie wieku średniego. Gości z kasą trza dodać.

I nie piszę o godzinach poświęconych na przygotowanie tylko na końcową akcję. Kurde ja swego czasu na MX potrafiłem tygodniowo walnąć 20h w siodle. I to bez startów. Sam trening. A torów mam dziesiątki. Jak ktoś  wyjeżdża na tor raz w sezonie max 5/6 to ja nie rozumiem tego show.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2016-07-07, 05:07 AM przez ryba.)
2016-07-07, 04:52 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
RE: Upalanie w Poznaniu cena 70 Eur za dzień 4-5 LIPCA !!
Mam kryzys wieku średniego i portfel wypchany dzięgami, dzięki za uświadomienie ryba Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin
2016-07-07, 09:58 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
ryba Offline
Użytkownik
***


zx10rx2 636rn01

Liczba postów: 466
Dołączył: May 2012
Reputacja: 1
RE: Upalanie w Poznaniu cena 70 Eur za dzień 4-5 LIPCA !!
Często śmigasz na Pozen?
2016-07-07, 10:41 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
fiszak Offline
cierpliwy
***

Gryfice zach-pom
R1 rn12

Liczba postów: 285
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 1
RE: Upalanie w Poznaniu cena 70 Eur za dzień 4-5 LIPCA !!
Ryba w tytule postu jest Poznań, w tym roku CR Moto nie zrobi już tam imprezy, poziom organizacji jest na tyle wyższy nad SD, że nie mam ochoty na Poznań z "naszymi krajanami". Więc na Poznaniu zobaczymy się za rok :-) dla dalszego osmieszenia leszczy takich jak ja, w tym roku MOŻE jeszcze raz uda mi się wyjechać na duży tor, ale za dwa tygodnie będę w kisielu :-)
_______________________________________________________________
Rossi może? To ja też!
2016-07-07, 12:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->