Prowadzenie przewodów w oplocie. RN22.
Autor Wiadomość
jarzombek007 Offline
Młody
**

W-ch
R1 RN22

Liczba postów: 54
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
#1
Prowadzenie przewodów w oplocie. RN22.
Mam pytanie odnośnie poprowadzenia przewodów hamulcowych z przodu. Kupiłem układ, gdzie dwa przewody idą od pompy. W miejscu gdzie był przykręcony trójnik od oryginalnych przewodów, przykręciłem na dwie obejmy ( były w zestawie) te przewody a następnie poprowadziłem je do zacisków. Zastanawia mnie jedna rzecz. Przewody mają bardzo mało miejsca pod amortyzatorem skrętu i czasem amortyzator trze o przewód. Nie jest to w żaden sposób odczuwalne przy skręcaniu. Nic się nie blokuje itp. ale zastanawiam się, czy może są jakieś patenty na poprowadzenie przewodów tak, aby nie stykały się z niczym przy skręcaniu kierownicą. Jeżeli ktoś ma w swojej RN22 oplot z przodu to bardzo bym prosił o zdjęcia spod czaszy, bo chciałbym zobaczyć jak te przewody były poprowadzone.
2015-12-16, 11:24 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
wonsz Offline
DO POWITALNI WONT !
*****

Wrocław
Rn22 '14

Liczba postów: 1,246
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 13
#2
RE: Prowadzenie przewodów w oplocie. RN22.
przewaznie tak ida te przewody , takze to nie jest nic nadzwyczajnego Red_icon_smile
2015-12-16, 11:26 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
ripson Offline
Młody
**




Liczba postów: 17
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 0
#3
RE: Prowadzenie przewodów w oplocie. RN22.
Witam kolego
Polecam osłony spiralne na przewody - kosztuje grosze a chroni przed przetarciem. Miałem to w hornecie (też oplot) i całkiem dobrze się sprawdzało. oczywiscie od czasu do czasu trzeba przejrzeć przewody czy nic sie nie dzieje

przykład
http://allegro.pl/listing/listing.php?or...t-1-2-1218

Montaż banalny - wystarczy "wkręcić" na przewód
pozdro
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-12-19, 06:10 PM przez ripson.)
2015-12-19, 06:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Draco Offline
88
***

unknown


Liczba postów: 322
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 2
#4
RE: Prowadzenie przewodów w oplocie. RN22.
w wersji usa wiem,ze niektore miały inaczej montowany klakson i tam trzeba było dłubać conieco.

niestety nie ma mnie w domu i nie zrobie Ci zdjecia bo widze ze nikt nie chce wrzucic, ale z tego co piszesz to tak samo masz przeprowadzone przewody jak u mnie (bodajze w HELu nazywa sie to "F") i wlasnie niepamietam dokładnie,ale nie było u mnie chyba problemu z amorem mimo ze fakt jest tam mało miejsca.
2015-12-19, 08:12 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->