RN 04 regulacja na hamowni?
Autor Wiadomość
roman1986 Offline
Konkretny
****

Zach-Pom
R1

Liczba postów: 645
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 2
#1
RN 04 regulacja na hamowni?
Koniec sezonu niebawem, więc zaczynam przygotowywać się do zimowego dopieszczania swojej maszyny. Mam ją od niedawna więc chciał bym poczyścić i wyregulować gaźniki (tak profilaktycznie), zadzwoniłem do warsztatu żeby umówić się na jakiś termin i popytać o szczegóły, mechanik powiedział że jeżeli mam filtr K&N i sportowy wydech to trzeba ją regulować na hamowni i kosztuje to około 600zł. Czy to może być prawda, czy chcą mnie naciągnąć? Jak robiłem coś takiego w Hondzie to podłączyli jakieś zegary do gaźników i zapłaciłem 250zł.
2011-10-09, 10:17 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#2
RE: RN 04 regulacja na hamowni?
widzisz sprawa wygląda tak możesz zrobić zwykłe synchro i nic się pewnie nie stanie,możesz też zrobić to na hamowni i na pewno to będzie bardziej profesjonalne,moim zdaniem warsztat przynajmniej w tej kwestii ma rację jeśli masz sportowy tłumik a już na pewno jeśli masz cały układ przelotowy (sportowy),filtr powietrza to powinno się to zrobić na hamowni,na pewno po tych ustawieniach będzie lepsza praca silnika,inne spalanie i ciut lepsze osiągi ale tych możesz nie wyczuć, pewnie na torze byś był wstanie zweryfikować,wybór należy do Ciebie i moim zdaniem od stanu twojej maszyny
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2011-10-10, 08:41 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
roman1986 Offline
Konkretny
****

Zach-Pom
R1

Liczba postów: 645
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 2
#3
RE: RN 04 regulacja na hamowni?
Jak tak to wygląda to podjadę na hamownie, maszyna jest w bardzo dobrym stanie i mam nią zamiar trochę polatać więc chyba warto. Dzięki Żaba!
2011-10-10, 05:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->