Witam szanowne grono :)
Autor Wiadomość
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#21
RE: Witam szanowne grono :)
(2015-11-15, 01:22 AM)cineks napisał(a): Ja sie na głebokiej wodzie wole uczyc niż pojechać gdzieś gdzie po pierwszym kółku bedzie mi małoRed_icon_smile. Zresztą jeszczcze cały czas szukam kombi bo jak narazie to zamiast trzec kolanem to ja im nizej tym bardziej noge chowam zeby dziur w tekstylniakach nie narobicRed_icon_smile
trochę z dupy podejście bo widać, że nie byłeś nigdy na małym obiekcie i stąd Twoje zdanie Red_icon_smile przejdź się raz na jakiś mały obiekt, posmigaj parę kółek i wtedy wyraz opinie Red_icon_smile))
2015-11-15, 08:01 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#22
RE: Witam szanowne grono :)
(2015-11-15, 06:47 AM)Dżony napisał(a): Mi kisielin pasuje bo mam blisko tylko 135 km to dawajcie zgadamy się na wiosnę i tam zrobimy zlocik forumowy Baca,Zołzik,Monster,Cubi mają nie daleko to napewno też by się pisali Red_icon_smile
Ja z chęcią bym się pisał ale.nawet nie wiem gdzie jest tor kisielin hehehe ale za to mam z 60km do Bydgoszczy na tor i około 100 km do pszczolek Red_icon_smile wiec w sezonie 2016 na pewno zawitam tam Red_icon_smile
2015-11-15, 08:02 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
cineks Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 280
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 0
#23
RE: Witam szanowne grono :)
Bart może troche i z dupy ale nie mam tyle $$ żeby w sezonie torować po kilka kilkanaście razy. Tak wiec jak pojade np na radom w sezonie to o nastepnem torowaniu moge zapomniec bo mnie żona Red_icon_burn Red_icon_kill Red_icon_smile Do kisielina to mam w ch..j km bo to gdzies tam poludniowo zachodnia polska. Zreszta wszedzie mam daleko bo Radom ok250km poznań ok450 a kisielin ... jeszcze dalej

Ps. Tak wogole to chyba zaczelismy robic offtopa?Red_icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-11-15, 08:56 AM przez cineks.)
2015-11-15, 08:53 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#24
RE: Witam szanowne grono :)
Kończąc offtopa tylko powiem Ci, że nie masz pojęcia o kosztach dlatego tak się wypowiadasz jak wyżej. Koszt polatania na gokartowym to kwestia około 40zl a poznań kilka stów sam wjazd.... wiec zastanów się czy nie stać Ci na jazdę po małym obiekcie Red_icon_smile
2015-11-15, 09:11 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
cineks Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 280
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 0
#25
RE: Witam szanowne grono :)
Ja już nie licze samych kosztów "wejścia" bo to są chyba najmniejsze koszty torowania. A co z oponami... paliwem... sprzęgłem...hamulcami... dodatkowo jakość asfaltu poznań a radom? Pomiar czasu wogole jest w radomiu jakiś? Itp itd...
2015-11-15, 09:30 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#26
RE: Witam szanowne grono :)
Kisielin 120 zł 8 godzin .. zwykle sesje po 20 minut ( szybcy / wolni czy supermoto/reszta ) zwykle czasu nie mierzą ale jest możliwość, nie wiem nie pytałem - jak mnie nikt nie wyprzedza ( a dawno się nie zdarzyło Red_icon_tongue to jest OK ) asfalt bez problemowy, ładne profilowanie winkli  .. Ja mam 440 km w jedną Red_icon_tongue
Radom 140 czy 150 zł 8 godzin ( nie wiem dokładnie bo tam się to zmienia ) .. brak pomiaru czasy, koledzy coś tam mierzą jest kilku szybszych ale tam zmieniamy strony i zależy która komu bardziej się podoba, asfalt spoko - mniej profilowany ale w sumie jak stół ..
Kartingi to jedna opona starcza na długo czy przód czy tył ale to tez zależy od temperatury i tempa, czasem bywało że traciłem jedną stronę przodu i musiałem przekładać ( tył mam dwie felgi ) .. na szczęście w Kawie można obrócić CAŁE PRZEDNIE KOŁO od tak po prostu - z tego co wiem w RN22 to już dupa zbita z tym Red_icon_sad .. paliwo to nie wiem średnio 5-6 litów na dzień jak się lata szybko i sporo ... wszędzie prąd do kocy, paliwo w miarę blisko .. w Radomiu obok płotu toru w sumie ..

Poznań >> no 850 czy 920 zależy kiedy płatne za dwa dni .. zwykle 5 - 6 sesji po 20 minut .. 5 litrów na sesję, stacja kawałek od toru, 2 dni to 1,5 tyłu i czasem przód albo nie .. to zależy różnie to już miałem z tym ... Motokarta pierwszym razem 25 - 30 zł, egzamin pisemny o 8.00 teoretycznie często tak że się na sesję nie zdąży kiedy skończy się ważność starej a kwalifikują cię czasami do A .. ale to tak na marginesie .. ogólnie to $$$$$$$$$$$$ i to tam jest najważniejsze .. reszta to tak przy okazji ( tzn. jazda itd .. ) smutne ale prawdziwe ..


Inne tory to różnie Ja latam z Fiala .. tanio, czasem wałki z czasami i wyścigami.. ale to już ukrócili w 99% ... niestety za szkody wyrządzone na torze i innym TRZA PŁACIĆ !!! Można sobie wykupić ubezpieczenie - no ale kto to robi ?? Red_icon_smile  ... CO do opon i paliwa to tak jak na Poznaniu ..
Ogólnie żeby deko polatać tak najtańszym kosztem 15000 - 20000 zł trzeba szykować .. Nie wspominając o busie z wyposażeniem ( same kable do przedłużaczy i mufy na siłę, krzesła, spanie, stoliki, narzędzie i co tam jeszcze to już kupa siana ) .. temat ciężki niestety Red_icon_sad ..
Jak powiedział mój kolega Albert Idzik z Kielc >> jak uważasz że cię stać to za mało jeździsz .. bo niema takiej kasy której przejeździć nie można Red_icon_sad  ...

Tak że przyszły sezon kartingi ( bo i młodego wciągam w torowanie ) .. w 2017 jak wszystko będzie OK .. restart torowania z poprzednich lat ..
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-11-15, 09:15 PM przez A.S..)
2015-11-15, 09:13 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#27
RE: Witam szanowne grono :)
I to jest wypowiedź z sensem gościa który wie o czym mówi. Tak więc cineks wyluzuj pośladki z tym poznaniem i atakuje na gokart. Wyjdzie ci to i taniej i więcej odwiedzin zaliczysz na torze Red_icon_smile))
2015-11-15, 09:41 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#28
RE: Witam szanowne grono :)
No w jednym poście się nie da niestety Red_icon_sad .... Ale zawsze na początku sezonu warto się wjeździć na mniejszym obiekcie .. rozruszać .. na prawdę Red_icon_smile .. Tak że spota zrobimy kwiecień - maj i ogień Red_icon_smile
2015-11-15, 10:54 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#29
RE: Witam szanowne grono :)
A ja zapraszam na tor do Bydgoszczy i do Pszczolek Red_icon_smile))) będę na obu obiektach.
2015-11-15, 10:57 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
konusmarcin Offline
Marcin
***

Łódź
RN 12

Liczba postów: 108
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
#30
RE: Witam szanowne grono :)
Witam kolegę z toru Poznań, pozdrowienia dla Roberta
2015-11-23, 04:29 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
cineks Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 280
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 0
#31
RE: Witam szanowne grono :)
As post konkretny z konkretnym info, dzięki. Trochę mnie zasmuciłeś wizją poznania więc jeszcze sobie przedumam sprawę do wiosny. A na litwie latałeś kiedyś? Mam stosunkowo niedaleko w porównaniu do poznania więc może tam? Kisielin i Radom jakoś mnie nie przekonują. Chcę polecieć mimo wszystko na jakiś szybki tor i poczuć trochę prędkości w zakrętachRed_icon_smile
Bart pośladki mam zawsze spięte, a luzuje jedynie na kibluRed_icon_smile)

P.s może mod przerzuci te nasze offtopy do jakiegos nowego tematu o torowaniu?
2015-11-23, 07:29 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#32
RE: Witam szanowne grono :)
Robercik szerzej znany jako KWAZI >> POZDROWIONY Red_icon_smile !!!!

cineks >> nie to że jest jakoś masakrycznie .. Ogólnie na spokojnie da się ogarnąć całkiem dobry dzień czy dwa Red_icon_smile  .. Ale akurat Przeźmierowo to temat rzeka .. Jeśli chcesz coś konkretnie i dokładnie wiedzieć to pytaj .... co będę wiedział napisze i pewnie wielu na spokojnie skorzysta Red_icon_smile ...

Dzięki raz jeszcze za miłe przywitanie !!! Zrobimy spota na wiosnę to będzie nas MOC !!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-11-26, 02:35 PM przez A.S..)
2015-11-26, 02:34 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->