Nowe moto ;-)
Autor Wiadomość
Kryhu Offline
Użytkownik
***

wlkp
rn 19

Liczba postów: 247
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 0
#41
RE: Nowe moto ;-)
rsv4 kosa maszyna,ale tez mala niestety, z mniej egzotycznych sprzetow polecalbym Ci kawe
2015-11-09, 09:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#42
RE: Nowe moto ;-)
ja kupując RN22 2 sezony temu tez miałem mocną burze w głowie. wybrałem R1 z kilku powodów i tenajbanalniejsze:
- najlepsze spasowanie, stajling wykończenia elementów, szybkość zdejmowania owiewek i ich przeprosta a genialna konstrukcja i dostęp do ważnych elementów w moto (każdy koncern może conajwyżej pod tym względem podglądać Yamahe)
- połączenie rzędowego silnika i V to właśnie RN22
- mocny ze spodu
- bardzo miło się tym jeździ w gruncie rzeczy jak ktoś nie jest hiperwymagający
- powinna to być trwała jednostka jeśli przeanalizujecie obiążenie wału na wykresach (wiadomo że japończycy wymyślili sobie inne wady by jednak grzebać przy tym motorze)
- bardzo wyraźny licznik mający to co trzeba: wyświetlacz biegów działa idealnie
- genialne hamulce
- dostępność części zamiennych to pikuś na rynku wtórnym i nowych cześci w 3 dni masz wszystko co chesz w PL

a dlaczego przegrała konkurencja:
- BMW ideał gdyby nie strach o koszty serwisu - to motor genialny i idealny pod warunkiem że jestes bogaty i chyba sami wiecie dobrze co mam na myśli
- RSV4 niby rewelacyjna opinia pozorna, moto robi mega dobre wrazenie ale jaki fuks że nie wszedłem w puchar Aprilii w 2013 roku bo bym w skarpetach chodził, bardzo się psują i serwis jest zerowy, części zero, zamawianie elementów w trybie katastrofa i to co ważne: RSV4 jest słąba jak RN22 w porównaniu do BMW
- K9 motor w sumie nijaki, zacofany konstrukcyjnie i stylistycznie, do dupy hamulce, straszyli cos awariami pomp wody UWAGA: był to jedyny sensowny konkurent R1 i niemal stałem się właścicielem Gixa, kupiłem R1 tylko dlatego że igła stan taki jaki mi się wymarzył kolorystycznie i wyposażeniem trafił mi się w drodze po gixa.
- SC59 niby super ale ... skrzynie sypią się po prostu w każdym egzemplarzu i to kwestia czasu, niby nic strasznego bo ściągasz skrzynie w 20 minut od spodu i łatwy serwis ale nie idzie dostac szybko skrzyni bo wszyscy się zabijają o te cżeści na allegro. ponadto ten motor tez nie jest najmocniejszy, zdejmij w nim owiewke to zrozumiesz jaka zaplanowana zasadzka czyha na twoją cierpliwość. Ten olej mocno odstrasza, mam takiego kolege co zesrał by się broniąc marki HONDA i zawsze będzie twierdził HONDA HONDA HONDA tylko HONDA, szkoda ze się nie chwali że w 2 dni na torze wlewa 4 l oleju to tej ukochanej SC59, jak doda gazu a stoisz koło rury to cie rura opluje olejem.
- ZX10R gigant mocy ale wykończenie, zaprojektowanie i spasowanie elementów rodem z kimco, jeśli staniesz przy zx10 yamahą to wstydzisz się być właścicielem Kawy. wadliwe coś miały w silniku 2010-2011 czyli motor na chwile, największy problem miałem z licznikiem kawy który dla mnie był pomyłką i jest po prostu nieczytelny i nieintuicyjny, licznik jest znacznie o wiele lepszy w wersji po 2011 roku. to co jest uderzające to że każda kawa na torze jest wyglebiona i z czego to wynika? ano podejrzewam że ma tyle mocy że ten motor nie jest do oragnięcia - tak mi się wydaje bo tak sobie to wnioskuje jakim cudem kawa to reguła że odjeżdza zrolowana po zawodach
- Panigale: cena dla milionera a wystarczy się raz motor się przewróci i możesz motor wywalić na śmieci: rama to w sumie silnik a nie ta kratownica z zapałek
- MV przeciez nie ma takiego motora na swiecie Red_icon_cheesygrin
- KTM RC8 bardzo długo się zastanawiałęm nad tym bolidem: dwa gary nie są wg mnie szczytem komfortu, słyną z awaryjności, mam salon i serwis niemal za ogrodzeniem i coś tam widze i słucham co puka co stuka w temacie KTM i ... w Krakowie oni raz widzieli ten motor i nie umieją nic o nim powiedzieć, naoglądałęm się filmów jak RC8 na torze ma problemy ze sprzęgłem/skrzynią i nie wchodzi często bieg, najwazniejsze: po co kupowac motor który ma 155 koni i pali 20 litrów na 100 jak można kupić R1 która ma porównywalną moc a pali połowe z tego Red_icon_cheesygrin
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2015-11-09, 09:25 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Draco Offline
88
***

unknown


Liczba postów: 322
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 2
#43
RE: Nowe moto ;-)
no to chyba Mad wyczerpał już temat Red_icon_wink wiec w tych cenach szukaj rn22 Red_icon_wink

swoją drogą Mad, z ciekawosci żeby śmigać sensownie po torze na rn22 trzeba zmienić tylny amor na akcesoryjny a na przód wystarczą sprezyny np ohlins? czy całe srodki ewentualnie pełne zawieszenie?
2015-11-09, 09:39 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
adrian_00 Offline
Konkretny
****

Mińsk Mazowiecki
Rn 22 11'

Liczba postów: 798
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
#44
RE: Nowe moto ;-)
Ciekawy artykuł Mad Red_icon_cheesygrin fajnie się czytało. dzięki Red_icon_smile
2015-11-09, 09:42 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mad666 Offline
kto się odważy ze mną ścigac ?
*****

KRAKOOVIA
RN42

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 4
#45
RE: Nowe moto ;-)
ja mam wszystko standard i właśnie to na tor jest mega dziadowstwo, nie ustawialny szmelc. W miare jako tako można na torze uznać amortyzator skrętu ten elektroniczny bo wystarcza a kierownica lekko chodzi przy okazji, w akcesoryjnych człowiek się namęczy jak sobie amorka zakręci jak nalezy.
Zawias przód za miekki i pasuje wrzucić sprężyny Ohnisa ale wiadomo że to tylko pomaga tak profilaktycznie i ukłąd nie jest przystosowany właściwie do takich sprężyn - ale warto to zrobić.
A temat TYŁ to dopiero porażka ! W RN12 na tyle miałem rewelacyjny dumper pode mnie, był sztywny i idealnie mogłem go pod siebie ustawić, ty w RN22 chocbym się zesrał to nie moge go ustawić, niby jest twardy ale dosłownie tnie mi opony ! po jednym dniu amatorskiej jazdy moge nową oponę wyrzuć na śmieci tak jest zmasakrowana. Zawiechy mam w płni sprawne ale ten motor po prostu jest mega miękki i tak został stworzony. Jeżdżę na prawdę tym bolidem amatorsko, czasy jakie robie niby lepszym nowszym motorem to wstyd bo RN12 który uważany jest za kloca robiłęm 5 sekund lepsze czasy na Slovakia a 13 sekund lepsze na Brnie! NIe da rady tym motorem jeździć szybciej dlatego jeżdżę sobie absolutnie amatorsko i dla FUNu, nie zdobywam już trofeów i nie wygrywam, tym motorem nie umiem i się nie da. POzostaje zabawa i ładna prezencja na zdjęciach Red_icon_cheesygrin

Jak ktoś chce mogę załatwić FULL OHNIS na przód złoty za 5 tys o ile jeszcze znajomy ma. Mnie na to nie stać i nie poświece się aż tak by ten motor miał robić dla mnie pare sekund szybciej bo i tak to mocy nie ma a kierowca BMW zrobi 2 okrązenia w czasie jednego na R1 więc Red_icon_cheesygrin nie będę już narzekał. R1 cudna jest hihihi.
Red_icon_tongue2               Red_icon_jump
2015-11-09, 09:52 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mkre555 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 132
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
#46
RE: Nowe moto ;-)
(2015-11-09, 08:39 PM)Blue napisał(a):
(2015-11-09, 08:31 PM)mkre555 napisał(a): Nawiazujac do Blue
Mi gix wydawal sie wlasnie duzy. A rn 12 jest dla mnie idealna. a teraz mysle.
I albo gix albo rn19.

Dziwne Red_icon_wink

Jeździłem długo na RN12 i była idealna, gixem K6 po 100 km miałem dość bo kolana prawie nad zbiornikiem a głowa ledwo się mieściła za szybkę jak się cofnąłem na siedzeniu. Później usiadłem na K8 i był taki sam albo jeszcze mniejszy.
Mam 197cm wzrostu i takie oto doświadczenia Red_icon_tongue

Ale moze dlatego mi sie tak wydaje bo mam tylko 172 wzrostu. Rn 12 ma jakby wezsze siedzenie i moze przez to w moim odcyuciu jest ok.
2015-11-09, 11:33 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#47
RE: Nowe moto ;-)
mad666 dobry opis i o większości taka jest prawda ( RC8 czy RSV4 czy SC59 .. no GIXy też takie bez polotu ) ale powiedz mi ile ty Kawasaki rozebrałeś na części i jakich modeli ?
Bo ja od 5 lat rozmieniam na drobne i ZX-10 ( nowsze i starsze ) teraz ZX-6 ( różne roczniki ) i te 636 wśród nich i co mogę powiedzieć o Kawasaki to mogę o miękkich piecach ( duża moc ale trwałość dużo za słaba jak na tor chyba że roczniki 2004-2005) ... prowadzenie jednak słabe - chyba że modele ZX-10 te najnowsze .. ZX-6 to 2006-2008 bardzo ciężko skręcają .. za to 2004-2005 i 2009 wzwyż mega ... Kolo zsiadł z 2005 na 2009 i na Panooni z bodajże 2.14 na starej zrobił 2.06 na modelu z 2009 roku !!!!!!!
ALE CO DO WYKONANIA i przemyślenia konstrukcji no to sorry ale nie zgodzę się ( oprócz zegarów Red_icon_tongue ) .. W moim ZX-10 z 2007 tylny amor wyciągam w 5 minut .. w R6 ( topowy model na tor w Polsce ) pół dnia Red_icon_sad .. do rozwalenia cały tył motoru ) .. nie wiem jak w RN22 ... ale rozbieranie RN22 a ZX-10 to dość osobliwe przeżycie .. TYLU plastików, plasticzków, elementów składających się z następnych elementów do których jest przykręcony następny element - to wierz mi przyjacielu w ŻADNYM KAWASAKI nie zobaczysz na oczy .. Tam motocykl rozbierasz w kilka minut na waląc o glebę to regulator napięcia ( jest pod tylnym stelażem koło amora, komputer pod siedzeniem w zadupku, bezpieczniki też ) .. wszystko jest schowane a RN22 no cóż - wystraszyłem się i muszę to przerobić koniecznie Red_icon_smile ... To jak obwieszona jest chłodnica to dramat Red_icon_sad ... Fajna jest elektronika .. ten myk z trzymanie obu przycisków i sprawdzaniem gazem albo czerwonym kneflem każdego z podzespołów, tego w Kawie mojej nie ma ( w analogicznych modelach 2009-2011/2012 - genIII też nie ) ...
Tak że każdy ma tam coś na plus i minus ... ale jednak Kawasaki bardziej torowo to opracowuje - dostęp do zaworów, pompy wody, SAMA regulacja wolnych obrotów której w RN22 NIEMA Red_icon_sad ... no ale PIECE, PIECE i jeszcze raz piece .. nie wybuchają do strzała nie rozlatują się jak RSV czy BMW .. ale rozkładają się z każdym kilometrem i czym nowsze tym gorzej Red_icon_sad ...
Jeśli ktoś szuka na drogę to i ZX-10 III Gen będzie super ... a IV to już petarda ( chociaż uwaga na wersje USA - są zblokowane .. Piasini odblokowuje za chyba 800 zł wychodzi ale od razu sprzęgło do wymiany bo padnie ) ... ale na tor chyba silnik RN22 dłużej pożyje >> jak mu blok nie popęka od tych szatańskich dekli wystających jak ten agregat do koszenia zboża w kombajnie Red_icon_tongue ...
2015-11-16, 12:24 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
koziiia1987 Offline
Młody
**




Liczba postów: 66
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
#48
RE: Nowe moto ;-)
No pany dzięki za propozycję;-) rsv4 bardzo mi się widzi ale boję się jego awaryjności dostępności do części...Gixa k9-l1 nie chce bo mi się nie podoba:-P gix tak ale k8 1000 co wy na to?
2015-11-16, 12:32 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#49
RE: Nowe moto ;-)
A.S. moze i moja wypowiedz jest subiektywna ale .... posiadajac bemke i czytajac wieeeele roznych recenzji, opinii, doswiadczen innych motocyklistow... to jakos nie slysze placzu w kolo, ze piece padają... Na yt ogladam nawet poczynania roznych zawodnikow amatorskich i tych pro ktorzy smigaja na beemkach i nadal placzu brak z powodu silników... Może więc zbyt naciągana ta teoria o ktorej wiele mowisz w roznych wątkach na forum, ze te beemki to tylko bum bum bum i nic pozytywnego za nimi nie idzie Red_icon_smile Tak ja to widzę, ale masz prawo oczywiscie do swojego zdania .
2015-11-16, 12:38 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#50
RE: Nowe moto ;-)
No trudno coś powiedzieć bo one się niczym nie różnią Red_icon_tongue ... Bakłażany po bokach, te same liczniki, te same zawiechy, ramy, silniki ... oooo .. wiem Red_icon_smile .. malowanie inne - bo plastiki też raczej te same Red_icon_smile
2015-11-16, 12:49 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
wonsz Offline
DO POWITALNI WONT !
*****

Wrocław
Rn22 '14

Liczba postów: 1,246
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 13
#51
RE: Nowe moto ;-)
ja tylko tyle slyszalem ze skrzynie lubia sie sypac Red_icon_tongue pojezdzisz jeszcze troche nawiniesz km i bedziesz sam najlepiej wiedzial , bo my tylko z opinii Red_icon_cheesygrin
2015-11-16, 12:50 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
koziiia1987 Offline
Młody
**




Liczba postów: 66
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
#52
RE: Nowe moto ;-)
Ale mówisz o?
2015-11-16, 12:50 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#53
RE: Nowe moto ;-)
(2015-11-16, 12:50 PM)wonsz napisał(a): ja tylko tyle slyszalem ze skrzynie lubia sie sypac Red_icon_tongue pojezdzisz jeszcze troche nawiniesz km i bedziesz sam najlepiej wiedzial , bo my tylko z opinii Red_icon_cheesygrin

Otóż to Red_icon_smile

Zobaczymy, sam sie przekonam i zobaczymy ile prawdy w tym, że silniki wybuchają czy jak sam mówisz... skrzynie się sypią Red_icon_wink))

A ja tylko wspomne moją dewize której sie zawsze trzymam ..... Jak dbasz tak masz... Red_icon_smile
2015-11-16, 12:55 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
koziiia1987 Offline
Młody
**




Liczba postów: 66
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
#54
RE: Nowe moto ;-)
(2015-11-16, 12:55 PM)bart napisał(a):
(2015-11-16, 12:50 PM)wonsz napisał(a): ja tylko tyle slyszalem ze skrzynie lubia sie sypac pojezdzisz jeszcze troche nawiniesz km i bedziesz sam najlepiej wiedzial , bo my tylko z opinii Red_icon_cheesygrin

Otóż to Red_icon_smile

Zobaczymy, sam sie przekonam i zobaczymy ile prawdy w tym, że silniki wybuchają czy jak sam mówisz... skrzynie się sypią Red_icon_wink))

A ja tylko wspomne moją dewize której sie zawsze trzymam ..... Jak dbasz tak masz... Red_icon_smile
To może opowiedz coś o swojej bmw może dołożę więcej kasy i się zdecyduje na rr;-)
2015-11-16, 12:59 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Krmtzzz Offline
Użytkownik
***


RN09

Liczba postów: 340
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 0
#55
RE: Nowe moto ;-)
Jak ty nie katujesz tego motocykla na torze, to przeciez wiadome, ze Ci piec nie wybuchnie i bedziesz powtarzal teorie o ultra trwalosci tego motocykla.
2015-11-16, 01:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
koziiia1987 Offline
Młody
**




Liczba postów: 66
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
#56
RE: Nowe moto ;-)
Tak ale nie wiesz nigdy od kogo kupiłeś:-P ja mam rn12 teraz już do Sprzedania ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć że w dupe nie dostawała :-P
2015-11-16, 01:01 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#57
RE: Nowe moto ;-)
(2015-11-16, 01:00 PM)Krmtzzz napisał(a): Jak ty nie katujesz tego motocykla na torze, to przeciez wiadome, ze Ci piec nie wybuchnie i bedziesz powtarzal teorie o ultra trwalosci tego motocykla.
Powiem Ci tak... nie jezdze po torze poznan choc mam zamiar go zaliczyć ale nie o tym chce mowic.... Ja mialem wczesniej rn19 której wszystkie konie uzywalem i moto nie mialo ze mną lekko ... zapierdalałem duzo i mocno. I rn19 zrobilem okolo 15 tys km bez awaryjnie , tak wiec mysle, ze beemka bedzie miala ze mną podobnie .. głównie czerwone pole obrotomierza. Jednak zamierzam mimo to regularnie zgodnie z "biblią" producenta odwiedzac jego serwis i WSZYSTKO wymieniac tak jak nalezy bez zadnych kompromisów . Mysle, ze z takim podejsciem motocykl bedzie dawal duzo frajdy i bedzie niezawodny. Tak to wdzię. A jak bedzie.... to zycie pokaze Red_icon_smile
2015-11-16, 01:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#58
RE: Nowe moto ;-)
Bart >> ja tylko pisze o tym co widziałem >> i o czym rozmawiałem na torze .. Emil Wyka zajeździł dwa czy trzy piece ( sam Adaś Badziak pojechał po S1000RR że cyt: " silnik strzelają jak fajerwerki w sylwestra " komentując jeden z wyścigów MotoGP ) A Emil jeździ na tory Sprinterem z druga BIEMDABLJIU na pace - bo cyt. " wiesz jak jest " .. Michał Małek ( MM-TECH ) od samego początku ma problem ze skrzynią >> blokuje się na pierwszym biegu .. zresztą nie tylko w tej tak było a spytaj ich ile kosztuje silnik do S1000RR >> KAŻDY ALE TO KAŻDY wyrecytuje ci nawet przez sen że 10.000 zł Red_icon_smile ... Znają te tematy na pamięć ...
Akcja serwisowa dotyczyła 2009-2012 i były to odkręcające się mocowania korbowodów przy dużych prędkościach obrotowych Red_icon_smile ... Samo BMW się przyznało ..
Do tego dochodzi dziwne zachowanie pompy hamulcowej przez co ja osobiście wiem o 2 dzwonach kiedy na prostej startowej z 290 potrzebujesz dość znacznie zwolnić i wciskasz klamkę i ZONK !!! HAMPLI BRAK ( tak połamał się Michał o którym wspomniałem wcześniej - a kolo wymiata kosmos 2.00 na Panooni - nigdy wcześniej nie leżał, wygrał pierwszy puchar RSV4 itd .. ) ....
Tak że ja nie skreślam definitywnie ale WÓR KASY to podstawa i o ile na drodze jest fajnie otyle tam gdzie ja lubię i gdzie w sumie jest naturalne środowisko S1000RR to tak średnio ... teraz ponoć od 2013 jest lepiej a od 2015 to już w ogóle miodzio ...
To co w BMW robi robotę to nie silnik, nie zawieszenie .. nie rama - bo i co tam nowego wymyślić ?? TAM robotę robi TC !! Czytałeś artykuł w którym piszą o testach .. Dziennikarze za 168 krajów łoili po torze na tym modelu i były to jedyne testy od wielu, wielu lat kiedy ŻADEN nie wyglebił .. ŻADEN Red_icon_smile
2015-11-16, 01:29 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#59
RE: Nowe moto ;-)
(2015-11-16, 01:29 PM)A.S. napisał(a): Bart >> ja tylko pisze o tym co widziałem >> i o czym rozmawiałem na torze .. Emil Wyka zajeździł dwa czy trzy piece ( sam Adaś Badziak pojechał po S1000RR że cyt: " silnik strzelają jak fajerwerki w sylwestra " komentując jeden z wyścigów MotoGP ) A Emil jeździ na tory Sprinterem z druga BIEMDABLJIU na pace - bo cyt. " wiesz jak jest "  .. Michał Małek ( MM-TECH ) od samego początku ma problem ze skrzynią >> blokuje się na pierwszym biegu .. zresztą nie tylko w tej tak było a spytaj ich ile kosztuje silnik do S1000RR >> KAŻDY ALE TO KAŻDY wyrecytuje ci nawet przez sen że  10.000 zł Red_icon_smile ... Znają te tematy na pamięć ...
Akcja serwisowa dotyczyła 2009-2012 i były to odkręcające się mocowania korbowodów przy dużych prędkościach obrotowych Red_icon_smile ... Samo BMW się przyznało ..
Do tego dochodzi dziwne zachowanie pompy hamulcowej przez co ja osobiście wiem o 2 dzwonach kiedy na prostej startowej z 290 potrzebujesz dość znacznie zwolnić i wciskasz klamkę i ZONK !!! HAMPLI BRAK ( tak połamał się Michał o którym wspomniałem wcześniej - a kolo wymiata kosmos 2.00 na Panooni - nigdy wcześniej nie leżał, wygrał pierwszy puchar RSV4 itd ..  ) ....
Tak że ja nie skreślam definitywnie ale WÓR KASY to podstawa i o ile na drodze jest fajnie otyle tam gdzie ja lubię i gdzie w sumie jest naturalne  środowisko S1000RR to tak średnio ... teraz ponoć od 2013 jest lepiej a od 2015 to już w ogóle miodzio ...
To co w BMW robi robotę to nie silnik, nie zawieszenie .. nie rama - bo i co tam nowego wymyślić ?? TAM robotę robi TC !!  Czytałeś artykuł w którym piszą o testach .. Dziennikarze za 168 krajów łoili po torze na tym modelu i były to jedyne testy od wielu, wielu lat kiedy ŻADEN nie wyglebił .. ŻADEN Red_icon_smile



Ok, dziekuje za rzeczową wypowiedz.
Tak więc pozostaje mi się tylko cieszyć, że mam model 15' i oby nic nie strzelało poza tłumikiem przy redukcji hehehehe Red_icon_smile

Widziałem i testy dziennikarzy i sporo artykułów, właśnie o modelu 15' i same pozytywne opinie. Mam nadzieje więc, że bedzie to mila wspolpraca miedzy moją beemką a mną ehehehe Red_icon_smile
2015-11-16, 01:34 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
koziiia1987 Offline
Młody
**




Liczba postów: 66
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
#60
RE: Nowe moto ;-)
15' hehehe nie moja bajka miałem przyjemność jeździć na takiej w maju na dniach otwartych bmw...to jest maskara co oni oferują ale jak gość mi Powiedział że pójdzie za 70k to podziękowałem :-D
2015-11-16, 01:39 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->